کد خبر : 97988تاریخ ثبت : 1398/1/25 12:24:41

دفتر ایسنای منطقه بوشهر در ساختمان تاریخی گلستان افتتاح می‌شود

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر از افتتاح دفتر خبرگزاری ایسنا منطقه بوشهر در ساختمان گلستان خبر داد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از ایسنا، علی احمدی زاده اظهار کرد: با توجه به تاکید استاندار در بازدید از خبرگزاری ایسنا، به زودی نمایندگی این خبرگزاری در بوشهر افتتاح خواهد شد. محل استقرار دفتر خبرگزاری ایسنا در مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی استان بوشهر واقع در ساختمان تاریخی گلستان است.

وی بیان کرد: خبرگزاری ایسنا منطقه بوشهر با رویکرد کمک به توسعه استان و اهدافی از قبیل برگزاری نشست‌های تخصصی در حوزه‌های انرژی، نفت، آبزیان و محیط زیست و همچنین تلاش برای بازیابی سهم استان از توسعه ملی فعالیت خواهد داشت.

وی تصریح کرد: فعالیت خبرگزاری ایسنا بوشهر با رویکرد جدید و مبنی بر توسعه استان است.

رئیس جهاد دانشگاهی استان بوشهر ادامه داد: ایسنای منطقه بوشهر در راستای نشر اخبار امیدبخش و مفید و همچنین پیگیری اهداف توسعه‌ای و حرکت در مسیر پیشرفت استان بوشهر با توجه به ظرفیت‌های موجود تلاش خواهد کرد.

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) تنها خبرگزاری با هویت دانشجویی و نخستین خبرگزاری غیردولتی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می‌شود که امتیاز آن در تاریخ ۱۳۷۸/۴/۲ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار جهاد دانشگاهی قرار گرفت.

خبرگزاری دانشجویان ایران با بهره‌گیری از سرمایه‌ی اندیشه، صداقت و با تکیه بر توان، خلاقیت، و نوآوری جوانان دانشجو در ۱۳ آبان ۱۳۷۸ و با هدف اطلاع رسانی صحیح، به هنگام و همه جانبه به صورت آزمایشی و در ۱۶ آذر همان سال مصادف با روز دانشجو به صورت رسمی به عرصه اطلاع‌رسانی گام نهاد.

انتهای پیام

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو