کد خبر : 97989تاریخ ثبت : 1398/1/25 12:27:20
رئیس انجمن خیران مسکن ساز استان بوشهر:

ساخت ۸۵۰ واحد مسکونی توسط خیران مسکن‌ساز استان بوشهر

رئیس انجمن خیران مسکن ساز استان بوشهر گفت: تاکنون این نهاد با همکاری خیران، نیکوکاران و بانک‌های عامل ۸۵۰ واحد مسکونی ساخته و به نیازمندان استان بوشهر واگذار کرده است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از خبرگزاری فارس ، حسین شهبازی شامگاه شنبه در نشست با مسؤولان بنیاد مسکن استان بوشهر با بیان اینکه حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره) نقش مهمی در تامین مسکن محرومان و نیازمندان دارد اظهار داشت: این حساب که مشارکت مردم را در امر ایجاد سرپناه در نقاط محروم افزایش داده است زمینه همکاری مردم در عرصه‌های رسیدگی به مستضعفان را فراهم کرده است.

رئیس انجمن خیران مسکن ساز استان بوشهر با اشاره به تاسیس انجمن خیران مسکن‌ساز در استان بوشهر خاطرنشان کرد: این نهاد در راستای تامین مسکن ویژه محرومان و نیازمندان تلاش می‌کند که همکاری خیران و بانک‌ها در این زمینه ستودنی است.

وی با قدردانی از همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، راه و شهرسازی، شهرداری‌ها و بانک‌های عامل تصریح کرد: تاکنون انجمن خیران مسکن‌ساز ۸۵۰ واحد مسکونی در نقاط مختلف استان بوشهر ساخته و به نیازمندان واگذار کرده است.

شهبازی از انعقاد تفاهم‌نامه برای ساخت مسکن ویژه خانواده دو معلولی به بالا پرداخت و گفت: تفاهم نامه‌ای بین انجمن خیران مسکن ساز، وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان و بهزیستی برای ساخت واحدهای مسکونی برای خانواده‌های دارای دو معلول و یا بیشتر منعقد شده است.

وی سهم استان بوشهر از این تفاهم نامه را ۱۸۵ واحد مسکونی دانست و افزود: تاکنون ۱۳۰ واحد از این واحدها ساخته و تحویل خانواده‌ها در نقاط مختلف استان بوشهر شده و مابقی واحدها بین ۳۰ تا ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

رئیس انجمن خیران مسکن ساز استان بوشهر با بیان اینکه در ساخت واحدهای مسکونی یاد شده برای هر واحد ۳۵ میلیون تومان کمک بلاعوض شده بر ضرورت همکاری خیران در اجرای پروژه‌های خیرساز مسکن در استان تاکید کرد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو