کد خبر : 97995تاریخ ثبت : 1398/1/26 09:16:55
توسط دانشگاه فرهنگیان بوشهر صورت گرفت؛

اعزام دانشجومعلمان جهادگر به مناطق سیل زده خوزستان

گروهی از دانشجو معلمان پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان بوشهر جهت امدادرسانی و خدمت به مردم مناطق سیل زده به خوزستان اعزام شدند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، گروهی از دانشجو معلمان پردیس علامه طباطبایی دانشگاه فرهنگیان بوشهر جهت امدادرسانی و خدمت به مردم مناطق سیل زده به خوزستان اعزام شدند.

 این گروه از دانشجومعلمان جهادگر داوطلب در منطقه ملاشیر خوزستان مستقر شده و در طبخ روزانه ۲۰۰۰ پرس غذا برای هموطنان سیل زده استان خوزستان با جمعیت هلال احمر و گروه خیریه دوستداران استان بوشهر همکاری می کنند.

دانشجومعلمان جهادگر در پی بروز حادثه سیل در استان خوزستان و در راستای امدادرسانی به آسیب دیدگان از محل جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه به سمت خوزستان به وسیله این جمعیت اعزام شدند.

این کاروان توسط دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر، خیرین گروه دوستداران استان بوشهر با همکاری جمعیت هلال احمرشهرستان گناوه نسبت به راه اندازی کاروان کمک های مردمی به همراه اکیپ و تجهیزات آشپزخانه برای پخت غذای گرم روزانه ۲۰۰۰ پرس و توزیع در بین سیل زدگان استان خوزستان تشکیل شده که در اولین اعزام خود، تعدادی از دانشجویان جهادگر دانشگاه فرهنگیان بوشهر را نیز به همراه خود دارد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو