کد خبر : 97998تاریخ ثبت : 1398/1/26 08:21:57
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر:

سپاه استان بوشهر به ساکنان ۳۸ روستای در محاصره سیل خوزستان خدمات رسانی می‌کند

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، شهرستان سیل‌زده باوی خوزستان را معین خدمات رسانی سپاه استان بوشهر دانست و گفت: در این راستا ضمن تقویت سیل‌بندها با امکانات مهندسی، به ساکنان ۳۸ روستای در محاصره سیل خدمات رسانی می‌شود.

به گزارش "دانشجونیوز" ، سردار علی رزمجو در گفت‌وگو با تسنیم ، با بیان اینکه سپاه امام صادق(ع) معین خدمات رسانی به شهرستان سیل‌زده باوی در استان خوزستان است اظهار داشت: برای ارائه خدمات به سیل‌زدگان شهرستان باوی خوزستان قرارگاه خدمات رسانی سپاه استان بوشهر در این شهرستان تشکیل شده است.

وی از ارائه خدمات توسط سپاه استان بوشهر در دو محور خبر داد و افزود: محور نخست احداث و تقویت سیل‌بندها برای جلوگیری از نفوذ آب با دستگاه‌های مهندسی و در این راستا فعالیت‌های مهمی انجام شده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، از کمک رسانی این نهاد به ساکنان محاصره سیل در 38 روستا خبر داد و بیان کرد: کمک رسانی به 38 روستای در محاصره سیل در شهرستان باوی خوزستان از دیگر فعالیت و برنامه سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر است.

سردار رزمجو، توزیع غذای گرم به سیل‌زدگان شهرستان باوی را مورد اشاره قرار داد و افزود: در این راستا آشپزخانه صحرایی سپاه امام صادق(ع) و نانوایی در شهرستان باوی راه‌اندازی شده که روزانه نهار و شام به اهالی سیل‌زده شهرستان باوی در شهرها و روستاها ارائه می‌شود.

وی، با قدردانی از کمک‌های مردمی استان بوشهر به سیل‌زدگان خوزستانی خاطر نشان کرد: اکنون نیاز سیل‌زدگان پمپ کف‌کش برای تخلیه آب از منازل سیل‌زدگان، موکت، پتو، برنج و روغن است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، با بیان اینکه در خدمات رسانی به سیل‌زدگان در محاصره آب با قایق خدمات رسانی می‌‌شود تصریح کرد: 100 قایق در خدمات رسانی به روستاهای در محاصره سیل فعالیت� می‌کند.

بیشتر بخوانید

سردار رزمجو با بیان اینکه تاکنون بیش از 300 قایق نیروی دریایی سپاه برای خدمات رسانی به سیل‌زدگان خوزستانی اعزام شده است گفت: بخشی از این شناورها مربوط به منطقه دوم نیروی دریایی سپاه مستقر در استان بوشهر است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو