کد خبر : 98262تاریخ ثبت : 1398/2/25 10:56:47
با حضور دانشجویان و مسئولان دانشگاهی دشتستان؛

تکریم و معارفه مسئولان دفتر بسیج دانشجویی دشتستان برگزار شد + عکس

مراسم تکریم و معارفه مسئولان دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان برگزار شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، عبدالمحمد افروغ رئیس دانشگاه آزاد واحد دشتستان با قدردانی از زحمات مسئول پیشین دفتر بسیج دانشجویی دشتستان، بسیج را یکی از مهمترین و ضروری ترین تشکل های دانشجویی دانست و با اشاره به نقش های مختلف بسیج دانشجویی در دانشگاه عنوان کرد: وظایف بسیج دانشجویی بر پایه فاکتورهای فرهنگی، علمی و سیاسی در قالب کار جهادی و همراه با بصیرت است که با همت دانشجویان و انرژی و توان جوانی آنان همراه است.

افروغ با تاکید بر لزوم گسترش روح بسیج در دانشگاه ها اظهار داشت: واحد دشتستان با برنامه ریزی و هماهنگی با دانشجویان بسیجی اساس کار را جذب حداکثری قرار داده و بر مبنای آن، برنامه های خود را عملی می کند.

در ادامه رضا آبشیرینی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر رونق و پویایی در بسیج را بسیار مهم خواند و تصریح کرد: دفتر بسیج دانشجویی باید علاوه بر ارتباط مستمر با دانشجویان و دانشگاه ها، تعامل با ادارات و ارگان‌ها را هم به طور همزمان پیش ببرد تا بتواند امور دانشجویان را به بهترین شکل پیگیری نماید.

آبشيرینی با اشاره به ضرورت تغییر برای ایجاد نشاط و انگیزه بیشتر در کار تاکید کرد: تغییر در مسئولیت ها موجب پیشرفت و تعالی سیستم می شود لذا باید با تعامل و هم اندیشی مشکلات را از سر راه کنار زد و در هر مسئولیتی که هستیم صرفا خدمت گزاری برای ملت شریف ایران اسلامی باشیم.

حسن زمانی مسئول پیشین دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان نیز با بیان گزارشی از عملکرد خود گفت: تجهیز پایگاه های دانشجویی با اقلام مشارکتی یکی از مهمترین اقدامات انجام شده است و در کنار آن، کسب مقام اول استانی و دوم کشوری گروه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان در سال 95، کسب مقام اول گروه جهادی مرصاد در سال 96، اعتکاف یکپارچه دانشجویی در سال 95، یادواره شهدای مدافع حرم دانشکده کشاورزی در سال 95، کسب مقام برتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان در اجرای منظم اردوی راهیان نور و برگزاری تریبون های آزاد دانشجویی، مناظره، کرسی های آزاد اندیشی و کارگاه های آموزشی با موضوعات مختلف نیز بخشی از عملکرد بسیج دانشجویی شهرستان در دو سال اخیر است.

 در پایان از زحمات حسن زمانی تقدیر به عمل آمد و محسن کرمی به عنوان مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهید گنجی شهرستان دشتستان معرفی گردید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه