کد خبر : 98266تاریخ ثبت : 1398/2/26 09:29:55
به گفته یک مقام نظامی؛

ناو هواپیمابر آبرهاملینکلن در دریای عربی متوقف و وارد خلیج فارس نشد

یک مقام نظامی گفت: ناو هواپیمابر آبرهام لینکلن در دریای عربی متوقف شده و به خلیج فارس نیامده و سایر واحدهای شناور رزمی‌شان هم خارج شده و خلیج فارس از همیشه خالی‌تر است و ادعای آمریکا که ناوگان فرستاده دروغ است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از سپاس ؛ در روزهای گذشته با توجه به باوه گویی ترامپ رئیس جمهور دولت وقت آمریکا خبری در خصوص استقرار یک ناو هواپیما بر آمریکایی در حوزه خلیج فارس که بیش از 1800 کیلیومتر خلیج فارس در محدوده استان بوشهر قرار دارد در رسانه های داخلی و خارجی منتشر شد.

در پی این ادعا دولت آمریکا همه نیروهای نظامی و مردمی جمهوری اسلامی ایران بدون هیچ تحرکی به فعالیت های خود ادامه دادند و منتظر فرمایش مقام معظم رهبری برای ورود و مقابله بودند که شامگاه دیروز خبر استقرار ناو در دریای عرب منتشر شد.

این حرکت دولت آمریکا که همه سیاسیون و فرماندهان نظامی خبری عملیات روانی دشمن برای حامیان داخلی و خارجی نظام می دانستند و به نظر می رسد جهت حمایت از ناوهای آمریکایی مستقر در حوزه های خلیج فارس اعزام شده است.

مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح به نقل از یک مقام آگاه در نیروهای مسلح  درخصوص تحرکات نظامی آمریکا در منطقه اعلام کرد که حرکات آمریکا در منطقه برای حفظ و ایمن‌سازی واحدهای خود بوده و سایر مطالب عنوان شده از طرف آمریکا «عملیات روانی دشمن»‌ برای تحت تأثیر قرار دادن افکار عمومی داخلی و خارجی است.

این مقام نظامی افزود: ناو هواپیمابر آبرهاملینکلن در دریای عربی متوقف شده و به خلیج فارس نیامده و سایر واحدهای شناور رزمی‌شان هم خارج شده و خلیج فارس از همیشه خالی‌تر است و لذا ادعای آمریکا که ناوگان فرستاده دروغ است.

 

انتهای پیام/ 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه