کد خبر : 98272تاریخ ثبت : 1398/2/26 11:52:04

تجمع هواداران پرسپولیس و ترافیک شدید در اطراف ورزشگاه تختی جم+تصاویر

حدود یک هزار هوادار پرسپولیسی شب قبل از دیدار با پارس جنوبی خود را به جم رسانده‌اند و مشغول جشن و پایکوبی و سردادن شعار قهرمانی هستند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از خبرگزاری فارس ، پارس جنوبی جم و پرسپولیس تهران از ساعت 21:30 دقیقه پنجشنبه به مصاف هم می‌روند که پرسپولیس با کسب یک تساوی می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود و جام را در جم بالای سر ببرد.

شب قبل از دیدار پارس جنوبی و پرسپولیس در شهر جم حواشی‌ای را به همراه داشت که در ادامه می‌خوانید:

* از شامگاه چهارشنبه پرچم‌های دو تیم پرسپولیس و پارس جنوبی در اطراف ورزشگاه و برخی میدان‌های اصلی شهر جم به فروش رفت.

*برخی هواداران پرسپولیس با در دست داشتن و نصب بنرهایی بر روی خودروی خود از هواداران پارس جنوبی و مهمان نوازی جمی‌ها تقدیر کردند.

*مسؤولان شهرستان جم چند مسجد، حسینیه و مدرسه را برای اسکان هواداران پرسپولیس در جم تدارک دیده‌اند و هواداران پرسپولیس امشب در این مکان‌ها به استراحت خواهند پرداخت.

*هواداران پرسپولیس از شهرهای مختلف کشورمان، شامگاه چهارشنبه خود را به جم رسانده‌اند و در اطراف ورزشگاه حضور دارند.

*حدود یک هزار هوادار پرسپولیسی در اطراف ورزشگاه حاضر هستند و در حالی که ساعت از 2 بامداد هم گذشته، اما همچنان در حال جشن و پایکوبی هستند.

*به دلیل حضور پرتعداد هواداران پرسپولیس در اطراف ورزشگاه، شامگاه چهارشنبه و بامداد پنجشنبه برای دقایقی خیابان‌های اطراف ورزشگاه مسدود شد و تردد وسایل نقلیه به کندی انجام می‌شود.

*ترافیک شدیدی در اطراف ورزشگاه تختی جم به وجود آمده است.

*هواداران دو تیم پارس جنوبی و پرسپولیس یک شب قبل از مسابقه با حضور در اطراف ورزشگاه برای هم کُری خواندند و برای دقایقی نیز همدیگر را تشویق کردند.

*هوادار معلول پرسپولیس که از کرج شب قبل از مسابقه خود را به جم رسانده بود توسط  شهروندان جمی راهی محل اسکان هواداران پرسپولیس شد.

*با توجه به تجمع هواداران دو تیم در اطراف ورزشگاه و به خصوص هواداران پرسپولیس که از شهرهای اطراف به جم آمده‌اند، عوامل انتظامی نیز در اطراف ورزشگاه حاضر شده‌اند.

*هواداران پرسپولیس بامداد امروز بارها شعار قهرمانی تیم‌شان را تمرین کردند و لحظه به لحظه بر تعداد هواداران این تیم در جم افزوده می‌شود.

*با اعلام هیات فوتبال شهرستان جم، بلیط فروشی دیدار پارس جنوبی و پرسپولیس از ساعت 16 امروز آغاز می‌شود و همزمان نیز درهای ورزشگاه به روی هواداران باز خواهد شد.

*سعید فتاحی رئیس سازمان لیگ  شامگاه چهارشنبه در ورزشگاه تختی جم حاضر شد تا مقدمات و سکوی جشن قهرمانی احتمالی پرسپولیس را فراهم آورد.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه