آرشیو موضوعی: بیانیهتعداد اخبار : 0
در نامه‌ای مطرح شد

بررسی ایرادات بودجه ۹۸ از سوی ۲۵ بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور/ نمایندگان مجلس متوجه آسیب‌ها باشند

۲۵ دفتر بسیج دانشجویی، طی بیانیه‌ای ضمن تشریح برخی ایرادات به لایحه بودجه سال ۹۸، ۱۰ ایراد اساسی به این لایحه را بررسی کردند.
بیانیه مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر؛

شهادت پاسداران مهر عملی تایید بر بیانیه گام دوم رهبر انقلاب بود

مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی گروه جیش الظلم در به شهادت رساندن جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی، این حرکت را مهر تاییدی بر حقانیت مسیر طی شده در طول چهل سال از عمر انقلاب اسلامی و ترسیم مسیر پیش رو توسط مقام معظم رهبری با صدور بیانیه ای در دقایقی قبل از این اقدام ناجوانمردانه دانست.
بیانیه دانشجویان خورموج به مناسبت 22 بمهن؛

دشمنان آرزوی تسلیم ملت ایران را به گور خواهند برد

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج در بیانیه ای با اشاره به توطئه های دشمنان جهت براندازی نظام اسلامی، خواستار نمایش همبستگی مردم شد تا تحریم های اقتصادی استکبار جهانی را که در راستای به زانو در آوردن امت ایران اسلامی به کارگرفته شده است را بی اثر کنند.
بیانیه دانشجویان دیر بمناسبت 22 بهمن؛

حضور دانشجویان در جشن انقلاب، خاری در چشم دشمنان ملت خواهد بود

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دیر در بیانیه ای بر حضور دانشجویان در راهپیمایی 22 بهمن جهت ارسال پیام مهم ایستادگی مردم پای آرمان های انقلاب اسلامی به دشمنان نظام اسلامی تاکید کرده است.
اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل:

استانی شدن انتخابات سطح منازعات سیاسی را افزایش می‌دهد/ پشت پرده‌ها را به مردم می‌گوییم

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس نوشت: در طرح استانی شدن انتخابات به دلیل آنکه جناح اقلیت حذف می‌شوند، سطح تنش‌ها و منازعات سیاسی بالا خواهد رفت.
در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛

اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند

اصلاحات و اصولی که از دین خارج است، فتنه ۸۸ را رقم می زند. مردانی که درس دین خوانده اند، دین را هدف می گیرند. در آن ظهر عاشورا همه دیدند که تفکر یزیدی هنوز نفس می کشد و اگر آن روز، حسینی هم بود، با افتخار سر می بریدند، همان طور که خیمه های عزایش را به آتش کشیدند. چرا که خوب می دانند شعیه را چه چیزی زنده نگه می دارد.
در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛

حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود

حماسه 9 دی ضمن آن که بار دیگر تجلی عینی مردم سالاری دینی بود، نشان داد که با وجود همه تحریم ها و تهدیدها دیگر داستان اهل کوفه تکرار نخواهد شد و ایرانیان، علی زمان خود را تنها نخواهند گذاشت.
در بیانیه بسیج دانشجویی استان بوشهر؛

عده ای دست دوستی به دشمن دادند تا مردم کشورشان را تحریم کنند/ فتنه 88 خط قرمز مردم است

انتخاباتی که با مشارکت85 درصدی می توانست یکی از شیرین ترین وقایع سیاسی کشورمان بشود، اما با توطئه ی نفوذی های داخل نظام تبدیل به فتته ای شوم برای مردم و نظام شد که تلخی آن هنوز بر اذهان مردم باقی است.
در بیانیه دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس؛

در فتنه 88 ، ملت ایران هزینه بی بصیرتی خواص را دادند

۸ ماه ملت ایران هزینه های فراوان مادی و معنوی را در جریان بی بصیرتی خواصی را دادند که دست نشانده ی اتاق فکر آمریکایی- انگلیسی بودند که به بهانه تقلب در انتخابات، سعی در ایجاد اغتشاشات خیابانی و بر هم زدن امنیت ملی کردند تا از این مسیر، به اهداف خود که برای صدمه زدن به ارکان اصلی انقلاب به ویژه اصل ولایت مطلقه فقیه و مصداق آن مقام معظم رهبری بوده است، برسند.
انجمن‌های اسلامی دانشجویان ۷ دانشگاه درباره لایحه «پولشویی» مطرح کردند؛

لابی‌گری در مجمع تشخیص مصلحت با عنوان‌ «مصلحت فوری» و «نظر بیت»

هفت دفتر انجمن اسلامی دانشجویان در نامه‌ای به اعضای تشخیص مصلحت اعلام کردند: گزارشهایی وجود دارد که برخی از اعضای مجمع تشخیص و وزارت اطلاعات، با لابی‌گری در تلاشند تا موافقت این اعضا با تصویب لوایح ذکر شده را جلب کنند.
بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در محکومیت نماینده سراوان؛

این مجلس در راس امور است یا در راس زد و بندهای سیاسی؟

مطمئنا اگر مجلس محترم برای مشکلات اقتصادی هم با این شدت و حدت وارد شده بود، امروز مشکلات کمتری داشتیم. اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن محکوم کردن هتاکی و توهین نماینده مجلس به مردم ایران تا پیگیری نهایی جهت بررسی صلاحیت این نماینده اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان؛

برجام، آش نخورده و دهن سوخته ای که دولت به کام ملت ریخت

نماینده محترم دشتستان، شما و همفکرانتان در دولت با همین وعده مذاکره و توافق با کدخدا رای مردم را کسب کردید و با فضاسازی برای مردم و فشار به رهبری، اجازه ی مذاکره گرفتید و هر بار بعد از شکست خوردن مذاکره تان که همه ی امتیاز های نقد و نسیه را دادید، مثل یک مرد شجاع، مسولیت شکست برجام را بر عهده نگرفتید و بر عهده رهبری انداختید.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر خطاب به مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

تصویب CFT اعتماد دوباره به ناقضان برجام است

از اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام انتظار می ‌رود با در نظر گرفتن تجربه برجام در بدعهدی دشمنان این کشور، فکرِ رفعِ تحریم ها را به این شیوه در سر نپرورانند، چرا که بر همگان آشکار گردیده مسائل هسته‌ای، تروریسم ، موشکی و ... همگی بهانه‌های دشمنان برای جلوگیری از حرکتِ روبه جلوی انقلاب اسلامی بوده است.
بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛

عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند

حادثه ی 16 آذر سال 32 برخواسته از اعتقادات پاک دانشجویان ظلم ستیز بود.حرکت دانشجویان در اعتراض به دخالت بیگانگان ، ظلم و ستم آنها و چپاول منافع ملی ملت غیور ایران با همکاری حکومت دست نشانده شان بود که با تقدیم خون 3 شهید حق طلب دانشکده ی فنی دانشگاه تهران نقطه ی عطفی را در بیداری و اعتلای جنبش های دانشجویی در فضای مسموم و سکولار آن برهه رقم زد.
بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛

آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست

16 آذر رمز تبلور آرمان های حق طلبانه است. این روز مبارک ، همان گذرگاه تاریخی است که دانشجویان آرمان خواه اندیشه های سترگ در مقابل ظالم ، خود را معرض ظهور قرار داده و با لبیک به دعوت حق ، مبارزه با استکبار و زور گویی را کلید زدند.
بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :

بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است

اگر بخواهیم مفهوم بسیج و بسیجی را در ادبیات انقلاب اسلامی جستجو كنیم، چاره ای جز بیان مراد حضرت امام (ره) از بسیج و بسیجی نداریم. در اندیشه امام(ره) بسیج نهادی است اجتماعی با ابعاد متعدد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج بمناسبت 13 آبان؛

واقعه ی سیزده آبان غروری مقدس و حماسه آفرین را در دل مومنان زنده کرد

در روز 13 آبان 1358، دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، لانه ی جاسوسی آمریکا را در تهران تسخیر کردند و جاسوسان آمریکایی را به گروگان گرفتند. بدین ترتیب، مبارزه ی ضد آمریکایی مردم ایران، ابعاد جدیدتری پیدا کرد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کنگان؛

اقدامات خصمانه آمریکا علیه ملت ایران افزایش یافته است

آمریکا همان آمریکای چهل سال گذشته است و هیچ اقدامی جهت کاهش در سیاست های خصمانه خود علیه ملت ایران انجام نداده و بلکه بر شدت خصومت خود افزوده است.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان:

جنبش دانشجویی اجازه نفوذ عناصر خودفروخته در بدنه انقلاب را نمی‌دهد/ اقدامات آمریکا علیه ایران بازخوانی شود

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان‏ در بیانیه‌ای به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان بر بازخوانی سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ملت ایران تاکید کرد.
بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد دشتستان؛

FATF هوشمندسازی و تسهیل تحریم هاست

اگر تعبیر متولیان وزارت خزانه داری آمریکا در مورد جنگ اقتصادی تمام عیار علیه مردم و کشور ایران را بپذیریم پیوستن به FATF به مانند آن است که در میانه جنگ آدرس زاغه‌های مهمات و محل تجمیع نیرو‌های خود را به دشمن اعلام کنیم تا با آسودگی و راحتی بیشتر بتواند ضربه‌های دقیق‌تر و موثرتری به کشور وارد کند.
برو به صفحه »