آرشیو موضوعی: بیانیهتعداد اخبار : 0
بیانیه گروه جهادی افسران ولایت:

ناقضان حقوق بشر با تروریست خواندن سپاه، مدعی حقوق بشر شده اند

گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن اقدام دولت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران، ادعای صلح جهانی داشتن ناقضان بشر را از تناقضات زمانه دانست.
بیانیه دانشجویان دانشگاه خلیج فارس؛

اقدام آمریکا همچون تحریم های ۴۰ ساله باعث افزایش قدرت ایران اسلامی شد

دانشجویان دانشگاه خلیج فارس در بیانیه ای با محکوم کردن اقدام آمریکا در تروریستی نامیدن سپاه پاسداران، این عمل را موجب قدرت و اتحاد بیش از پیش سپاه و مردم ایران دانستند.
بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور:

حمایت از سپاه خط قرمز وطن پرستی است

دانشجویان دانشگاه های پیام نور استان بوشهر در بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در لیست سازمان های تروریستی، جنایات ضد بشری آمریکا را یادآور شده و حمایت از سپاه پاسداران را خط قرمز وطن پرستی عنوان کردند.
بیانیه دانشجویان دانشگاه فرهنگیان؛

مردم ایران حامی تامین کنندگان امنیت کشور هستند

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان بوشهر در بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدام دولت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این اقدام را موجب تقویت اتحاد بیشتر مردم دانستند.
بیانیه دانشجویان علوم پزشکی بوشهر؛

سپاه سدی محکم در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی است

بسیج ‌دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با صدور بیانیه ای در محکومیت اقدام آمریکا نسبت به تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان مجاهدت های خالصانه سپاه، این اقدام آمریکا را در جهت نابودی انقلاب اسلامی دانستند.
بیانیه دانشجویان دانشگاه فنی استان بوشهر؛

سپاه پاسداران مدافع شکوه و عظمت ایران است

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر در محکومیت اقدام خصمانه آمریکا با اشاره به جایگاه ویژه سپاه پاسداران در نزد مردم، سپاه را حافظ انقلاب و مدافع مردم ایران اسلامی برشمرد.
بیانیه دانشجویان شهر کنگان؛

مردم ایران خود را از سبزپوشان پاسدار انقلاب اسلامی می دانند

دانشجویان دانشگاه های پیام نور و آزاد اسلامی شهر کنگان در محکومیت اقدام خصمانه ایالات متحده آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست سازمان های تروریستی بیانیه صادر کردند.
بیانیه حزب بیداری اسلامی استان بوشهر؛

نگاه مستضعفان و مردم آزاده جهان به انقلاب اسلامی است

حزب بیداری اسلامی استان بوشهر به مناسبت دوازدهم فروردین، سالروز استقرار نظام جمهورى اسلامى و تجلى اراده ملت ایران در بیانیه ای امید و نگاه امروز مستضعفان و مردم آزاده جهان را به انقلاب اسلامی دانست.
در حمایت از بیانیه راهبردی رهبر انقلاب؛

۳۰۰۰ استاد دانشگاه برای ایجاد تحوّل انقلابی در نظام علمی کشور اعلام آمادگی کردند

۳۰۰۰ استاد دانشگاه با انتشار نامه‌ای خطاب به سران قوای سه‌گانه، ضمن اعلام حمایت قاطع از بیانیه راهبردی و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب (گام دوم انقلاب)، آمادگی خود را برای ایجاد تحوّل انقلابی در نظام علمی کشور اعلام کردند.
در نامه‌ای مطرح شد

بررسی ایرادات بودجه ۹۸ از سوی ۲۵ بسیج دانشجویی دانشگاه‌های کشور/ نمایندگان مجلس متوجه آسیب‌ها باشند

۲۵ دفتر بسیج دانشجویی، طی بیانیه‌ای ضمن تشریح برخی ایرادات به لایحه بودجه سال ۹۸، ۱۰ ایراد اساسی به این لایحه را بررسی کردند.
بیانیه مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر؛

شهادت پاسداران مهر عملی تایید بر بیانیه گام دوم رهبر انقلاب بود

مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی گروه جیش الظلم در به شهادت رساندن جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی، این حرکت را مهر تاییدی بر حقانیت مسیر طی شده در طول چهل سال از عمر انقلاب اسلامی و ترسیم مسیر پیش رو توسط مقام معظم رهبری با صدور بیانیه ای در دقایقی قبل از این اقدام ناجوانمردانه دانست.
بیانیه دانشجویان خورموج به مناسبت 22 بمهن؛

دشمنان آرزوی تسلیم ملت ایران را به گور خواهند برد

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج در بیانیه ای با اشاره به توطئه های دشمنان جهت براندازی نظام اسلامی، خواستار نمایش همبستگی مردم شد تا تحریم های اقتصادی استکبار جهانی را که در راستای به زانو در آوردن امت ایران اسلامی به کارگرفته شده است را بی اثر کنند.
بیانیه دانشجویان دیر بمناسبت 22 بهمن؛

حضور دانشجویان در جشن انقلاب، خاری در چشم دشمنان ملت خواهد بود

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دیر در بیانیه ای بر حضور دانشجویان در راهپیمایی 22 بهمن جهت ارسال پیام مهم ایستادگی مردم پای آرمان های انقلاب اسلامی به دشمنان نظام اسلامی تاکید کرده است.
اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل:

استانی شدن انتخابات سطح منازعات سیاسی را افزایش می‌دهد/ پشت پرده‌ها را به مردم می‌گوییم

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در نامه‌ای خطاب به نمایندگان مجلس نوشت: در طرح استانی شدن انتخابات به دلیل آنکه جناح اقلیت حذف می‌شوند، سطح تنش‌ها و منازعات سیاسی بالا خواهد رفت.
در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛

اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند

اصلاحات و اصولی که از دین خارج است، فتنه ۸۸ را رقم می زند. مردانی که درس دین خوانده اند، دین را هدف می گیرند. در آن ظهر عاشورا همه دیدند که تفکر یزیدی هنوز نفس می کشد و اگر آن روز، حسینی هم بود، با افتخار سر می بریدند، همان طور که خیمه های عزایش را به آتش کشیدند. چرا که خوب می دانند شعیه را چه چیزی زنده نگه می دارد.
در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛

حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود

حماسه 9 دی ضمن آن که بار دیگر تجلی عینی مردم سالاری دینی بود، نشان داد که با وجود همه تحریم ها و تهدیدها دیگر داستان اهل کوفه تکرار نخواهد شد و ایرانیان، علی زمان خود را تنها نخواهند گذاشت.
در بیانیه بسیج دانشجویی استان بوشهر؛

عده ای دست دوستی به دشمن دادند تا مردم کشورشان را تحریم کنند/ فتنه 88 خط قرمز مردم است

انتخاباتی که با مشارکت85 درصدی می توانست یکی از شیرین ترین وقایع سیاسی کشورمان بشود، اما با توطئه ی نفوذی های داخل نظام تبدیل به فتته ای شوم برای مردم و نظام شد که تلخی آن هنوز بر اذهان مردم باقی است.
در بیانیه دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس؛

در فتنه 88 ، ملت ایران هزینه بی بصیرتی خواص را دادند

۸ ماه ملت ایران هزینه های فراوان مادی و معنوی را در جریان بی بصیرتی خواصی را دادند که دست نشانده ی اتاق فکر آمریکایی- انگلیسی بودند که به بهانه تقلب در انتخابات، سعی در ایجاد اغتشاشات خیابانی و بر هم زدن امنیت ملی کردند تا از این مسیر، به اهداف خود که برای صدمه زدن به ارکان اصلی انقلاب به ویژه اصل ولایت مطلقه فقیه و مصداق آن مقام معظم رهبری بوده است، برسند.
انجمن‌های اسلامی دانشجویان ۷ دانشگاه درباره لایحه «پولشویی» مطرح کردند؛

لابی‌گری در مجمع تشخیص مصلحت با عنوان‌ «مصلحت فوری» و «نظر بیت»

هفت دفتر انجمن اسلامی دانشجویان در نامه‌ای به اعضای تشخیص مصلحت اعلام کردند: گزارشهایی وجود دارد که برخی از اعضای مجمع تشخیص و وزارت اطلاعات، با لابی‌گری در تلاشند تا موافقت این اعضا با تصویب لوایح ذکر شده را جلب کنند.
بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در محکومیت نماینده سراوان؛

این مجلس در راس امور است یا در راس زد و بندهای سیاسی؟

مطمئنا اگر مجلس محترم برای مشکلات اقتصادی هم با این شدت و حدت وارد شده بود، امروز مشکلات کمتری داشتیم. اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن محکوم کردن هتاکی و توهین نماینده مجلس به مردم ایران تا پیگیری نهایی جهت بررسی صلاحیت این نماینده اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
برو به صفحه »
به مناسبت هفته‌ی ملی شدن صنعت هسته‌ای؛۱۲ گام مهم میدانی دانشجویان برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای
آشفتگی در اردوگاه اصلاح طلبان؛اعتراف زیبا کلام به کاهش محبوبیت اصلاح طلبان
گزارشی از بحران سیل در خوزستان/خبر در حال بروز رسانیزیاد شدن حشرات در اطراف اردوگاه‌های سیل‌زدگان
آرشیو