آرشیو موضوعی: بیانیهتعداد اخبار : 0
بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان؛

برجام، آش نخورده و دهن سوخته ای که دولت به کام ملت ریخت

نماینده محترم دشتستان، شما و همفکرانتان در دولت با همین وعده مذاکره و توافق با کدخدا رای مردم را کسب کردید و با فضاسازی برای مردم و فشار به رهبری، اجازه ی مذاکره گرفتید و هر بار بعد از شکست خوردن مذاکره تان که همه ی امتیاز های نقد و نسیه را دادید، مثل یک مرد شجاع، مسولیت شکست برجام را بر عهده نگرفتید و بر عهده رهبری انداختید.
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر خطاب به مجمع تشخیص مصلحت نظام؛

تصویب CFT اعتماد دوباره به ناقضان برجام است

از اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام انتظار می ‌رود با در نظر گرفتن تجربه برجام در بدعهدی دشمنان این کشور، فکرِ رفعِ تحریم ها را به این شیوه در سر نپرورانند، چرا که بر همگان آشکار گردیده مسائل هسته‌ای، تروریسم ، موشکی و ... همگی بهانه‌های دشمنان برای جلوگیری از حرکتِ روبه جلوی انقلاب اسلامی بوده است.
بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛

عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند

حادثه ی 16 آذر سال 32 برخواسته از اعتقادات پاک دانشجویان ظلم ستیز بود.حرکت دانشجویان در اعتراض به دخالت بیگانگان ، ظلم و ستم آنها و چپاول منافع ملی ملت غیور ایران با همکاری حکومت دست نشانده شان بود که با تقدیم خون 3 شهید حق طلب دانشکده ی فنی دانشگاه تهران نقطه ی عطفی را در بیداری و اعتلای جنبش های دانشجویی در فضای مسموم و سکولار آن برهه رقم زد.
بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛

آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست

16 آذر رمز تبلور آرمان های حق طلبانه است. این روز مبارک ، همان گذرگاه تاریخی است که دانشجویان آرمان خواه اندیشه های سترگ در مقابل ظالم ، خود را معرض ظهور قرار داده و با لبیک به دعوت حق ، مبارزه با استکبار و زور گویی را کلید زدند.
بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :

بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است

اگر بخواهیم مفهوم بسیج و بسیجی را در ادبیات انقلاب اسلامی جستجو كنیم، چاره ای جز بیان مراد حضرت امام (ره) از بسیج و بسیجی نداریم. در اندیشه امام(ره) بسیج نهادی است اجتماعی با ابعاد متعدد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج بمناسبت 13 آبان؛

واقعه ی سیزده آبان غروری مقدس و حماسه آفرین را در دل مومنان زنده کرد

در روز 13 آبان 1358، دانشجویان مسلمان پیرو خط امام، لانه ی جاسوسی آمریکا را در تهران تسخیر کردند و جاسوسان آمریکایی را به گروگان گرفتند. بدین ترتیب، مبارزه ی ضد آمریکایی مردم ایران، ابعاد جدیدتری پیدا کرد.
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز کنگان؛

اقدامات خصمانه آمریکا علیه ملت ایران افزایش یافته است

آمریکا همان آمریکای چهل سال گذشته است و هیچ اقدامی جهت کاهش در سیاست های خصمانه خود علیه ملت ایران انجام نداده و بلکه بر شدت خصومت خود افزوده است.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان:

جنبش دانشجویی اجازه نفوذ عناصر خودفروخته در بدنه انقلاب را نمی‌دهد/ اقدامات آمریکا علیه ایران بازخوانی شود

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان اصفهان‏ در بیانیه‌ای به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان بر بازخوانی سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه ملت ایران تاکید کرد.
بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد دشتستان؛

FATF هوشمندسازی و تسهیل تحریم هاست

اگر تعبیر متولیان وزارت خزانه داری آمریکا در مورد جنگ اقتصادی تمام عیار علیه مردم و کشور ایران را بپذیریم پیوستن به FATF به مانند آن است که در میانه جنگ آدرس زاغه‌های مهمات و محل تجمیع نیرو‌های خود را به دشمن اعلام کنیم تا با آسودگی و راحتی بیشتر بتواند ضربه‌های دقیق‌تر و موثرتری به کشور وارد کند.
نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به شورای نگهبان در خصوص کنوانسیون TF؛

کنوانسیون «TF»، استقلال حقوقی کشور را از بین می‌برد!

این کنوانسیون در برخی از موارد از کشور عضو می خواهد که قوانین داخلی خود را تغییر دهد. به عنوان مثال در ماده 4 از کشورهای عضو می خواهد که جرائم مندرج در ماده (2) این کنوانسیون را بعنوان جرائم جزائی در قانون داخلی خود قرار دهد.
جامعه اسلامی دانشگاه تهران:

آخوندی باید با حضور در دانشگاه محاکمه شود/ عملکرد ضعیف و نابودگرانه زیرساخت‌های کشور

آقای آخوندی شما باید با حضور در دانشگاه و محاکمه در انظار دانشگاهیان پاسخ گوی عملکرد نه تنها ضعیف بلکه نابودگرانه زیرساخت های کشور خود در زمینه مسکن، راه و شهرسازی باشید.
۷ تشکل دانشجویی تربت جام:

آقای رحیمی؛ آنکه باید سر جایش بنشیند، جوان دلسوز و منتقد امثال شما نیست/ دعوت دانشجویان از نماینده باخرز برای مناظره با موضوع FATF

۷ تشکل دانشجویی تربت جام در واکنش به توهین جلیل رحیمی جهان آباد، نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالحآباد در مجلس شورای اسلامی به یک جوان منتقد FATF واکنش نشان دادند.
طی نامه ای صورت گرفت؛

درخواست ۴۰۰۰ نفری دانشگاهیان از شورای نگهبان درباره CFT

در صورت مخالفت، آن شرط میان آن دو کشور اجرا نمی‌شود و همان تعهداتِ متنِ کنوانسیون، میان آن‌ها حاکم خواهد بود. به همین‌ خاطر مطابق با بند ۱۹ کنوانسیون، حق شرط وضع شده توسط دولت و مجلس پیرامون این موضوع امری بیهوده و بی‌فایده تلقی می‌شود و عملاً تمامی شروط مندرج در قانون ما زیر پا گذاشته خواهد شد.
در بیانیه هایی جداگانه مطرح شد :

تشکل های دانشجویی استان بوشهر از مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند

تشکل های دانشجویی استان بوشهر جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم و از مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند
با صدور بیانیه ای صورت گرفت:

خائنان همنوا با صهیونیسم در حال تخریب سپاه هستند/سپاه آماده چکاندن ماشه برای نابودی استکبار جهانی است

دنیا بداند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اقدام علیه استکبار جهانی با تمام قوا و به فرماندهی امام خامنه ای( مدظله العالی) لحظه ای دست از مجاهدت های خود نخواهد کشید و همچنان تشنه شنیدن دستور رهبری معظم انقلاب اسلامی برای چکاندن ماشه و نابودی صهیونیسم و آمریکای جنایت کار است.
نامه ۳هزار نفر از فعالان دانشجویی خطاب به رهبر انقلاب و مردم:

کوربینی، دستاورهای انقلاب را در چشم عده­ ای خسته محو کرده/ نسل جوان برآورد دقیقی از دستاورد و شکست‌ چپ، راست و بهاری دارد/ به معنای واقعی کلمه از شرق و غرب گسستیم/ توانستیم دست آمریکا را از مرزهای خودمان و از منطقه کوتاه کنیم

مردم‌­سالاری نه دموکراسی غربی است و نه توده­‌گرایی افراطی؛ بلکه کشاندن مردم به صحنه واقعی اداره جامعه در عرصه­‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، سیاسی اجتماعی معنای حقیقی مردم­سالاری است.
در پی جشن هتاکانه هتل خور شهرستان گناوه؛

جناب فرماندار اکنون زمان پاسخگویی است

ما دانشجویان شهرستان گناوه از متولیان فرهنگی این شهرستان شهید پرور خواستاریم که برگزارکنندگان و حامیان این برنامه سخیف که در راس آن ها اعضای فرمانداری قرار دارند را تنبیه کنند و پاسخ بخواهند و از این پس اجازه برگزاری چنین جشن هایی به اسم ائمه را ندهند و هر مراسمی به اسم ائمه خواست برگزار شود توسط افراد و مجوعه هایی همچون امام جمعه شهرستان ، اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیئت های مذهبی تایید محتوا شود و زیر نظر اینها برگزار گردد.
در نامه بسیج دانشجویی دانشگاه خلیج فارس به نمایندگان استان بوشهر مطرح شد:

رای خود نسبت طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» را شفاف کنید

اولاً اگر رأی مثبت دادید و انتخابی به عنوان نماینده مردم محروم استان بوشهر کردید، شفاف باشد تا مردم نمایندگان خود را در عمل بشناسند که باعث افزایش رشد و آگاهی این مردم محروم خواهد شد،تا در انتخابات بعدی با دیدی باز به نمایندگان خود رای بدهند.

حمایت از هنر و هنرمند انقلابی ابراهیم حاتمی کیا

حاتمی کیا فقط در این حد توقف ندارد. او در عرصه سینما مظهر انسان هایی است که با انقلاب اسلامی ایران در تاریخ ظهور کرده اند و آنان را باید طلایه داران عصر معونیت خواند. حاتمی کیا در دامنه آتشفشان منزل گرفته است و میداند که چگونه میتوان زیر فوران آتشفشان زیست.
برو به صفحه »
بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان؛برجام، آش نخورده و دهن سوخته ای که دولت به کام ملت ریخت
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر خطاب به مجمع تشخیص مصلحت نظام؛تصویب CFT اعتماد دوباره به ناقضان برجام است
بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
آرشیو