آرشیو موضوعی: استانتعداد اخبار : 0
رئیس مرکز انرژی‌های نو دانشگاه آزاد بوشهر:

بوشهر میزبان بیست و پنجمین کنفرانس هسته‌ای ایران

بیست و پنجمین کنفرانس هسته‌ای ایران اول و دوم اسفند در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار می‌شود.
به منظور تجلیل از مقام شهید رییسعلی دلواری؛

مسابقه دو صحرانوردی "رعد" به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار می شود

رئیس دانشگاه پیام نور استان بوشهر گفت: به منظور تجلیل از مفاخر ملی دومین دوره مسابقه دو صحرانوردی رعد به مناسبت تجلیل از مقام شهید رییس علی دلواری به میزبانی دانشگاه پیام نور بوشهر برگزار می شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

خانواده شهدا و ایثارگران اسوه‌های صبر و پایداری هستند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خانواده شهدا و ایثارگران اسوه‌های صبر و پایداری هستند و روح بلند خانواده معظم آنان بزرگ‌ترین درس برای ماست.
رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر:

نظام سطح بندی دانشگاه های وزارت علوم نیازمند بازنگری است

رئیس دانشگاه خلیج فارس گفت: سطح بندی ها در دانشگاه های زیر پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ملاکی برای اعتبار سنجی و تخصیص منابع شده از این رو باید بازنگری لازم در این زمینه صورت گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر:

پیام رهبر انقلاب باید سرلوحه کار مسئولان باشد/ ارتقا سطح تمدن آفرینی در چله انقلاب دوم

آیت الله صفایی بوشهری گفت: رهبر معظم انقلاب برای دومین چله انقلاب اسلامی مطالب بسیار مهم و راهبردی بیان کردند که باید سرلوحه کار همه مسئولان نظام و تمامی کسانی که تصمیم ساز و تصمیم گیر هستند، باشد.
استاد دانشگاه یونگ وپینگ سوئد:

ارتباط میان آموزش و کارآفرینی باید در ایران تقویت شود

استاد دانشگاه یونگ وپینگ سوئد گفت: در ایران بین تحصیل و آموزش با مسائل حوزه کار و به ویژه کارآفرینی ارتباط خوبی ایجاد نشده و این ارتباط باید تقویت شود.
بیانیه مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر؛

شهادت پاسداران مهر عملی تایید بر بیانیه گام دوم رهبر انقلاب بود

مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر در بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی گروه جیش الظلم در به شهادت رساندن جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی، این حرکت را مهر تاییدی بر حقانیت مسیر طی شده در طول چهل سال از عمر انقلاب اسلامی و ترسیم مسیر پیش رو توسط مقام معظم رهبری با صدور بیانیه ای در دقایقی قبل از این اقدام ناجوانمردانه دانست.
معاون اداری و مالی وزارت علوم:

کاهش وابستگی دانشگاه ها به منابع دولتی از سیاست های وزارت علوم است

معاون اداری و مالی وزارت علوم در کمیسیون دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: ایجاد بسترهای جدید درآمد زایی یکی از ضرورت های امروز دانشگاه ها است. کاهش وابستگی به بودجه دولتی و حرکت به سمت ایجاد منابع مالی جدید و پایدار، یکی از سیاست های وزارت علوم است.
استاد دانشگاه تهران در جمع اساتید دانشگاه آزاد بوشهر:

هویت و ماهیت انقلاب اسلامی متمایز با سایر انقلاب هاست

استاد دانشگاه تهران گفت: هویت و ماهیت انقلاب اسلامی متمایز با سایر انقلاب های جهان است و نتایج مطالعات اجتماعی و گفته مورخان آن را ثابت می کند.
مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور:

دانشگاه پیام نور پیشگام ورزش‌های همگانی باشد

مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور کشور گفت: دانشگاه پیام نور باید پیشگام ورزش‌های همگانی باشد و بستر لازم و مناسب را برای این کار فراهم کند.
دبیر کمیته برنامه‌ریزی وزارت بهداشت:

تأسیس دانشکده سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مرهون انگیزه و ارتباط علمی و پژوهشی است

دبیر کمیته برنامه‌ریزی و ارزشیابی رشته سلامت، ایمنی و محیط‌ زیست وزارت بهداشت گفت: انگیزه و ارتباط خوب علمی و پژوهشی مهم‌ترین رکن تأسیس دانشکده سلامت، ایمنی، محیط‌ زیست و طب محیطی (HSEEM) در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
درخواست مردم از سپاه برای مبارزه با متخلفین صید؛

مافیای قدرت صید ترال در بخش بردخون استان بوشهر

انجام صید ترال در برخی از سواحل خلیج فارس و در محدوده استان بوشهر هستیم که تا کنون گزارش هایی به مقامات استانی و کشوری ارسال شده است، اما به نظر می رسد مافیای قدرت پشت ماجرا است و هیچ کس قصد ورود برای حل موضوع ندارد.
دبیر رویداد علمی "ایران 1435":

رویداد "ایران 1435" به نحوه نقش آفرینی دانشجویان در مسائل اساسی کشور می پردازد

دبیر اجرایی رویداد علمی "ایران 1435" گفت: شرکت کنندگان این دوره از ﻓﻌﺎﻟﯿﻦ ﺗﺸﮑﻞﻫﺎی داﻧﺸﺠﻮﯾﯽ هستند که در مدت سه روز، ضمن آشنایی با مبانی اقتصاد مقاومتی و موانع تحقق آن، با برخی از مهم ترین مسائل کشور در حوزه های مختلف و هم چنین شیوه های نقش آفرینی تشکل های دانشجویی در مسائل اساسی کشور آشنا می شوند.
در آئینی برگزار شد؛

تجلیل از سه نخبه قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

در آئینی به همت کمیته تخصصی قرآن دهه فجر انقلاب اسلامی، از سه نخبه قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سه بخش اساتید، دانشجویان و کارکنان تجلیل شد.
قالیباف در راهپیمایی 22 بهمن بوشهر:

توان حل مشکلات در داخل کشور وجود دارد/ سلایق مختلف سیاسی نمی تواند مانع همراهی در حل مشکلات اقتصادی شود

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: ممکن است در گرایش های سیاسی نسبت به دولت حرف های جدی داشته باشیم اما در حل مشلات معیشتی مردم، هرکاری که در زمینه اقتصادی از دست مان بر بیاید باید به دولت کمک کنیم و بداند و باور کند که حل مشکلات اقتصادی با تکیه بر مردم و جوانان و همت و توان داخلی ممکن است.
عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان بوشهر:

انقلاب در حال گذر از دوران تجربه اندوزی و ورود به سن کمال است/ تمام شهرستان های استان بوشهر دارای دانشگاه هستند

عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان بوشهر گفت: رشد دانشگاه ها و مراکز علمی استان بوشهر از صفر به جایی رسیده که شهرستانی را در استان بوشهر نمی یابید که به آموزش عالی دسترسی نداشته باشد.
بیانیه دانشجویان خورموج به مناسبت 22 بمهن؛

دشمنان آرزوی تسلیم ملت ایران را به گور خواهند برد

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج در بیانیه ای با اشاره به توطئه های دشمنان جهت براندازی نظام اسلامی، خواستار نمایش همبستگی مردم شد تا تحریم های اقتصادی استکبار جهانی را که در راستای به زانو در آوردن امت ایران اسلامی به کارگرفته شده است را بی اثر کنند.
بیانیه دانشجویان دیر بمناسبت 22 بهمن؛

حضور دانشجویان در جشن انقلاب، خاری در چشم دشمنان ملت خواهد بود

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دیر در بیانیه ای بر حضور دانشجویان در راهپیمایی 22 بهمن جهت ارسال پیام مهم ایستادگی مردم پای آرمان های انقلاب اسلامی به دشمنان نظام اسلامی تاکید کرده است.
در ششمین دوره مسابقات ملی CTF ؛

تیم آپای دانشگاه خلیج فارس بوشهر مقام سوم را کسب کرد

تیم آپای دانشگاه خلیج فارس به نام Pgucert در ششمین دوره مسابقات ملی فتح پرچم یا CTF که در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد، در بین 42 مرکز آپا در کشور با اختلاف دو امتیاز به مقام سوم رسید.
بزرگترین جشن انقلابی جهان؛

فردا همه می آییم

حضور مردم در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن علاوه بر همه پیام هایی که دارد، این پیام مهم را در خود دارد که مردم ما به این باور قلبی و بلوغ سیاسی رسیده اند که «انقلاب از خودشان است و بنابراین باید خودشان حفظش کنند.»
برو به صفحه »