کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار خواهد شد.
رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت مدیون فداکاری مردان چون شهید رهنمون و شهدای دانشجو، دانشگاهی، مردمی و خانواده‌های آنان است.
كدخبر: id-97287
تاريخ: 2018-11-04 13:26:01

به گزارش "دانشجونیوز" ، حجت‌الاسلام و المسلمین عباس دشتی در نشست هماهنگی کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت: امروزه وظیفه ما یادآوری و آگاه‌سازی نسل جدیدی است که جنگ را درک نکرده‌اند.
حجت الاسلام دشتی خاطر نشان کرد: امروز استکبار جهانی به سردمداری آمریکا به دنبال این است که ذهن‌های نسل جدید را در اختیار بگیرد.
وی با اشاره به سیاست‌های همیشگی دشمنان انقلاب اسلامی گفت: شیوه و روش دشمن از صدر اسلام تاکنون تفاوتی نکرده است این ما هستیم که باید هوشیار باشیم، چرا که دشمن می‌خواهد تفکر غلط را در ملت نهادینه کند و مردم را از مسیر حق دور سازد.
رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطر نشان کرد: میزبانی از کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور افتخاری است که نصیب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شده است و باید با اجرای شایسته برنامه‌های مدون شده قدر‌دان این افتخار بزرگ باشیم.
حجت الاسلام دشتی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله ضرورت‌هایی است که می‌توان با تدارک محتوای مناسب و نوآوری در کنگره شهدای وزارت بهداشت به آن پرداخت.
کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌‌های علوم پزشکی کشور اسفندماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار خواهد شد.