کد خبر : 92173تاریخ ثبت : 1396/2/19 16:24:04
در بیانیه ای توسط شورای تبیین مواضع دفتر بسیج دانشجویی دشتستان مطرح شد ؛

لغو تریبون آزاد بسیج دانشجویی با کارشکنی مسئولان/ برگزاری تریبون آزاد در ستاد نامزد اعتدال/درخواست بسیج دانشجویی از مسئولان اجرایی دشتستان

كافه انتخابات، نماد حركت انقلابي دانشجويان اين شهر بود كه پس از مدت ها دوندگي براي كسب مجوز از شوراي تأمين و فرمانداري، مهر تأييد مشروط بر آن زدند و كافه انتخابات بسيج دانشجويي در راه برپايي، محدود و در نهايت لغو شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ،بیانیه شورای تبیین مواضع دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان در پی اقدامات و رفتار متناقض مسؤلین اجرایی شهرستان دشتستان بدین گونه است:

 

         بسم الله الرحمن الرحیم

 

" إِنَّ اللَّهَ يَأْمُرُكُمْ أَنْ تُؤَدُّوا الْأَمَانَاتِ إِلَى أَهْلِهَا وَإِذَا حَكَمْتُمْ بَيْنَ النَّاسِ أَنْ تَحْكُمُوا بِالْعَدْلِ إِنَّ اللَّهَ نِعِمَّا يَعِظُكُمْ بِهِ إِنَّ اللَّهَ كَانَ سَمِيعًا بَصِيرًا "

 

همانا خدا به شما امر می‌کند که امانتها را به صاحبانش باز دهید و چون حاکم بین مردم شوید به عدالت داوری کنید. همانا خدا شما را پند نیکو می‌دهد، که خدا شنوا و بیناست.

 آیه ۵۸ سوره نساء

 

 *يك بام و دوهوا*

 

اين روز ها اتفاقات عجيبي زير بام دشتستان رقم ميخورد

خصوصا كه يك بام و دو هوا شده است.

 

دشتستان دشتستان است و خيابان هاي شهر پر از هياهوي تبليغات شده است.

 

اين بار بسيج دانشجويي بر آن شد تا در پي فعاليت جوان پسندانه و انقلابي، سهمي در ايجاد انگيزه و شور و شعور انتخاباتي در سطح شهر داشته باشد .

 

كافه انتخابات، نماد حركت انقلابي دانشجويان اين شهر بود كه پس از مدت ها دوندگي براي كسب مجوز از شوراي تأمين و فرمانداري، مهر تأييد مشروط بر آن زدند و كافه انتخابات بسيج دانشجويي در راه برپايي، محدود و در نهايت مسدود شد.

 

اعطاي مجوز مشروط (دو روز و روزي دو ساعت، آنهم در خلوت ترين خيابان شهر!!!!) ناگفته هاي زيادي دارد. 

 

ناگفته هاي بدون شرحي كه شرحش تنها از ضمير محتاط و اذهان حزب گراي مسئولان شهر بر مي آيد....

 

بسيج در پي كدام اقدام متهم به حادثه آفريني و خطرساز بودن شده؟ 

تريبون آزاد و فعاليت هاي دانشجويي كدام مسئله امنيتي را در پي داشت ؟

ولي بهتر است بپرسيم  كافه انتخابات بسيج دانشجويي كدام منافع مسئولان را به خطر مي انداخت؟؟؟؟

 

آري فضاي دشتستان دوهوا شده، چرا كه تريبون آزاد يكطرفه و سراسر مغلطه ستاد انتخاباتي نماينده حزب اعتداليون در مركز شهر برگزار ميشود.

 

ولي نه مسئله امنيتي در پيش دارد و نه نياز به تأييد از مقام و منصبي دارد؟

 

خفقان تا كجا و تا كي؟

 

فعاليت شهري دانشجويي در پيچ و خم مجوز گرفتن از نفس مي افتد؟

 

براي آن ها كه در پي ايجاد محدوديت هستند ميگوييم كه فعاليت بسيج در نهاد پاك و ذهن پوياي بسيجيانش می باشد و فكر و تلاش بسيجي هيچ گاه محدود به حدود مزورانه و بروكراسي اداري آقايان نخواهد ماند.

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان دشتستان، ضمن محکوم کردن این حرکات غیر قانونی و جانبدارانه، خواستار پاسخگویی مستدل و قانونی مسؤلین اجرایی شهرستان دشتستان در این خصوص و جبران این حرکات متناقض از سوی مسولین باشد و می بایست ضمن پاسخگویی به موارد فوق، با برگزار کردن متقابل تریبون آزاد با همین شرایط در خصوص نامزدهایی باشد که به آنها تهمت و افترای ناروا زده شده تا مسولین شهرستان از اتهام جانبداری از نامزد خاصی مبری و عدالت در حق همه نامزدها رعایت شود.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه