کد خبر : 92259تاریخ ثبت : 1396/2/20 10:21:46
گزارش دانشجونیوز از حاشیه های جشن روز جوان در دانشگاه پیام نور بوشهر؛

استفاده از امکانات دولتی برای حمایت از روحانی/ جشن شعبانیه یا میتینگ انتخاباتی!

از دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر خبر می رسد که مراسم جشن اعیاد شعبانیه و روز معلم با حاشیه های انتخاباتی بسیاری همراه بوده که با واکنش اساتید و دانشجویان حاضر در سالن روبرو شده است.

به گزارش "دانشجونیوز" ،از دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر خبر می رسد که مراسم جشن اعیاد شعبانیه و روز معلم با حاشیه های انتخاباتی بسیاری همراه بوده که با واکنش اساتید و دانشجویان حاضر در سالن  روبرو شده است.

 

در حالی مراسم جشن اعیاد شعبانیه و روز معلم توسط معاونت فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد که استفاده ابرازی از امکانات دولتی برای حمایت از کاندیداهای جریان سیاسی خاص به طور واضح دیده شد که این اقدام کارشکنی محسوب می شود.

 

در ابتدای این مراسم بحرانی رئیس دانشگاه پیام نور بوشهر در اقدامی عجیب به بالای جایگاه رفته و بهانه اینکه که یکی از اساتید دانشگاه کاندیدای شورای شهر بوشهر شده، با ذکر نام خطاب به حضار در سالن می گوید که به وی رای دهند!

 

در ادامه مراسم در حالی که هیچ اطلاع رسانی مبنی بر حضور شخصیت های سیاسی جریان خاص برای دانشجویان نشده بود، به یکباره علی صالح آبادی مدیر مسئول روزنامه ستاره صبح از حامیان کاندیدای اعتدال برای سخنرانی بر روی سن حاضر شد.

 

صالح آبادی از ابتدای سخنرانی به حمایت از کاندیدای اعتدال ریاست جمهوری به تخریب دولت های نهم و دهم پرداخت که با واکنش و اعتراض دانشجویان و اساتید حاضر در سالن روبرو شد و دقایقی فضای جشن به التهابات سیاسی تبدیل شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه