کد خبر : 92646تاریخ ثبت : 1396/3/23 13:43:46
پایانی بر اردوی جهادی دانشجویی در ماه مبارک رمضان؛

روزه هایی که با طعم جهادی افطار می شود/ضیافت خدمت در روستای علی آباد دلوار+ تصاویر

ضیافت افطاری اردوهای جهادی دانشجویان دانشگاه آزاد دلوار در شب ولادت امام حسن مجتبی(ع) و با دعوت از مردم روستای علی آباد بخش دلوار در این روستا برگزار شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ،در راستای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مردم مناطق کم برخوردار استان، دانشجویان دانشگاه آزاد دلوار متشکل از 35 نفر در قالب گروه های جهادی آقایان و بانوان در ماه مبارک رمضان مهمان مردم روزه دار روستای کم برخوردار علی آباد بخش دلوار شهرستان تنگستان بودند.

اردوی گروه جهادی امام رضا(ع) دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد دلوار در حالی از 5 تا 15 ماه مبارک رمضان برگزار شد که در مراسم اختتامیه این ضیافت خدمت، اهالی روستای علی آباد مهمان سفره گروه جهادی دانشجویان بودند.

مسئول گروه جهادی امام رضا (ع) بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی دلوار با اشاره به اشتیاق دانشجویان به شرکت در این جهاد فرهنگی علی رغم شدن گرما در تابستان گفت: دانشجویان بسیجی در ماه رمضان ،از اوقات فراغت و کنار خانواده بودن صرف نظر کرده و به فعالیت های فرهنگی و ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی در بین کشاورزان و دام پروران روستا می پردازند.

علی جمشیدی اردوهای جهادی را یکی از ضروریات جامعه امروزعنوان کردو افزود: افزایش سطح فرهنگی و مهارتی روستا در زمینه سبک زندگی اسلامی و شکل گیری تمدن نوین اسلامی یکی از اهداف اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران است که بدون مجاهدت در راه نجات جامعه امکان پذیر نمی شود.

 گفتنی است در آیین اختتامیه حضور دانشجویان جهادی در روستا که همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد،  500 نفر از مردم روزه دار روستای کم برخوردار علی آباد به پاس قدردانی از فعالیت های دانشجویان در این مراسم حضور داشتند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه