کد خبر : 93171تاریخ ثبت : 1396/4/1 14:22:22
این خبر در حال بروز رسانی است...

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان بوشهر در آستانه روز جهانی قدس+ اسامی دانشگاه ها

در آستانه روز جهانی قدس، بیانیه برخی از بسیج دانشجویی دانشگاه های استان بوشهر به شرح ذیل است.(این خبر در حال تکمیل شدن است...)

به گزارش "دانشجونیوز" ،در آستانه روز جهانی قدس، بیانیه برخی از بسیج دانشجویی دانشگاه های استان بوشهر به شرح ذیل است.(این خبر در حال تکمیل شدن است...)

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی (قدس سره): روز قدس تنها روز فلسطین نیست، روز اسلام است.

رویارویی جبهه حق وباطل از بدو خلقت تا کنون به اشکال مختلف خود را نمایان نموده است واز ظهوراسلام این رویارویی شکل دیگری بخود گرفته است .رويارويي كفر ونفاق با اسلام ؛ رویارویی جاهلان ومرتجعان وخشک مغزان با اسلام ناب ؛ واینگونه بوده است که اسلام ومسلمین همواره در معرض دسیسه های داخلی و خارجی جهت به چالش کشیدن و محو اسلام راستین بوده و عرصه جدیدی برای نمود جنگ بین حق و باطل شده است .

اين روزها همزمان با اقدامات جريان هاي تكفيري در سوريه و عراق، صهيونيست ها نیز در یک حرکتی هماهنگ وبرنامه ریزی شده ؛ طبق یک نقشه راه ؛ راهبردی مردم مسلمان فلسطین را به خاك و خون كشيده اند. ونتیجه آن را تثبت حاکمیت خود براراضی اشغالی ومحو کشور فلسطین از معادلات بین الملل وبه انحراف کشیدن آن در منطقه را برای خود ترسیم وتعریف نموده اند .این است که باید بایک  نگاه راهبردی به مسئله فلسطین ؛ در کنار مردم مظلوم فلسطین ایستاد و در یک جبهه واحد در مقابل دشمنی واحد تا محو این غده سرطانی از روی زمین تلاش و مبارزه نمود.

از این روست که رهبر معظم انقلاب، حضرت آيت الله العظمی امام خامنه اي (مدظله العالي) مي فرمايند: «مسئله‌ی فلسطین، مهمترین‌ مسئله‌ی دنیای اسلام است... همه‌ی تلاش­های دشمن متوجّه این است که امّت اسلامی را از یاد فلسطین غافل کند. چه جور؟ با ایجاد اختلافات، با جنگ­های داخلی... وجود این جریان­های تکفیری برای استکبار و دشمنان جهان اسلام یک مژده است. این­ها هستند که به‌جای توجّه به واقعیّت خبیث رژیم صهیونیستی، توجّه‌ها را به‌جای دیگری معطوف می کنند.     
آرمان آزادی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم فلسطین از یوغ سلطه و جنایت غاصبان صهیونیست در پرتو گفتمان انقلاب اسلامی و راهبرد جهانی‌سازی برائت از نظام سلطه و صهیونیست در روز جهانی قدس، امروز جبهه مقاومت ضدصهیونیستی در منطقه را شکست‌ناپذیر و به مشت آهنین امت اسلامی برابر جریان سازش با رژیم جلاد و جعلی صهیونیستی تبدیل کرده است.

بی شک حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریست های تکفیری در سوریه پیامی روشن برای رژیم صهیونیستی داشته است و شکست های پی در پی جبهه تکفیری – صهیونیستی خود نشان از نابودی این رژیم در آینده نزدیک دارد.

فردا ملت رشید و فهیم ایران در جای جای میهن اسلامی نشان خواهند داد که مسأله فلسطین همچنان اولویت اول جهان اسلام و اسرائیل دشمن شماره یک امنیت منطقه و جهان بوده و آمال و آرزوهای شیطانی نظام سلطه و شبکه صهیونیست، در خاموش ساختن شعله‌های مقاومت و انتفاضیه فلسطین رنگ باخته و در پرتو هدایت‌ها و راهبردهای ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) نشانه‌های آزادی قدس شریف و فروپاشی رژیم صهیونیستی نمایان شده است.

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان تنگستان:

بسم الله الرحمن الرحیم

ما در جمهوری اسلامی مساله فلسطین برایمان یک مسله تاکتیکی نیست یک استراتژی سیاسی هم نیست مساله عقیده است مساله دل است مساله ایمان است.(( مقام معظم رهبری))

یادمان فریادی بی (( روز قدس مصداق بارز وعده الهی است که فرمود)) ونرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض ونجعلهم ائمته و نجعلهم الوارثین کرانه : مظلومیتی بی مرز و حماسه ای ماندگار از ایثار شجاعت و شهادت است .

بیش از سی و چند سال از نامگذاری مدبرانه ی اخرین جمعه ی ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس در حمایت از مردم مظلون فلسطین توسط بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت روح الله میگذرد و روز به روز مردم کشورهای مختلف بر خیل عظیم حمایت کنندگان از این مکتب افزوده می شود.

روز همبستگی و یکپارچگی ملل اسلامی در دفاع از مهد ظهور و پرورش پیام اوران بزرگ خدا است روز نجات ملت فلسطین از چنگال غاصبانی خون ریز و ستمگر چرا که قدس همچنان ارمان ماست و فلسطین ; فلسطین از بحر تا نهر است نه حتی یک وجب کمتر و این واقعیتی است که امروز بیش از هر زمان باید مورد توجه قرار گرفت .

تحولات و دعواهای درون منطقه غرب اسیا حمایت بی حد و حصر غربی ها و بعضی از دول عربی از رژیم صهیونیستی همه دست به دست هم داده که فلسطین اشغالی به فراموشی سپرده شود.

استکبار جهانی نیز با تشکیل و حمایت از گروههای تکفیری و تروریسمی این مزدوران را به جان جهان اسلام انداختند تا شاید مسله فلسطین به فراموشی سپرده شود زهی خیال باطل چرا که روز قدس روح تازه ای است به کالبد جهان اسلام و تجدید بیعتی است جهت نابودی اسرائیل غاصب .

دراین میان سکوت نکبت بار سازمان ملل وسازمان حقوق بشر که به جای حمایت از مظلوم دست به سکوتی تلخ و بی رحمانه زده است از همه مشئمز کننده تر است. بعضی از دولت های مرتجع عربی نیز که در ظلالت کامل قرارگرفته اند همت به نابودی خود و جهان اسلام گماشته اند که ان شاالله به زودی به دست مردم خودشان تومار حکومتشان به هم پیچیده خواهد شد.

سازمان کنفرانس اسلامی نیز که موجودیت ان به سبب حمایت از فلسطین و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی در دفاع از اماکن مقدس مسلمانان خصوصا مسجدالاقصی میباشد با وجود اینکه همه دول اسلامی و مکان های مقدس در غرب اسیا مورد تهاجم صهیونیست و غرب است و بر خلاف اساسنامه اش قدس را بطور کامل فراموش کرده وبا این روند عملا ماهیت خود را از دست خواهد داد.

بحمدالله پیروزی های پیاپی جبهه مقاومت حکایت از ان دارد که بحول و قوه الهی رژیم صهیونیستی زودتر از 25 سال اینده نابود خواهد شد لکن حمله موشکی اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  به مواضع داعش تنها پاسخی بود به ترقه بازی عده ای مزدور ولی پیام ان برای حامیان منطقه. فرامنطقه. خصوصا اسرائیل غاصب بسیار هوشمندانه راهبردی و عبرت اموز میباشد.

از دستگاه دیپلماسی انتظار می رودتا در کنار محور مقاومت و اقتدارانقلاب نیروهای مسلح و سپاه پاسداران پازل محاصره و نابودی رژیم اشغالگر صهیونیستی را با تحرک دیپلماسی انقلابی تکمیل و اجازه ندهد تا در کشورهای اسلامی حامی فلسطین و محور مقاومت توسط نظام قبیله ای سعودی صهیونیستی اختلاف و تردیدایجاد شود.

شورای تبیین موضع  بسیج دانشجویی دانشگاههای شهرستان تنگستان ضمن حمایت قاطع از جبهه مقاومت از عموم مردم ولایتمدار شهرستان تنگستان دعوت می نماید که در این راهپیمایی عظیم شرکت کرده که این حضور قطعا ستون های استکبار جهانی را به لرزه در خواهد اورد.  والسلام من تبع المهدی

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی (ره) :

《اسرائیل غده سرطانی است و باید از روی زمین محو شود .》

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به ابتکار تاریخی امام خمینی (ره) ، بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران روز جهانی قدس نام‎گذاری شد. تا این روز، فرصت مناسبی باشد تا مسلمانان سراسر عالم، انزجار خود را از سیاست‎های خصمانه و وحشیانه رژیم منحوس صهیونیستی اعلام کنند.

روز قدس روز همبستگی تمامی مسلمانان و آزادگان دنیا با قدس،مسجدالاقصی و مردم تحت محاصره فلسطین اشغالی است تا خشم و نفرت خود از رژیم صهیونیستی را اعلام کنند.
قدس شریف و فلسطین همچنان نماد همبستگی و وحدت اسلامی در ‏رویارویی با رژیم اشغالگر قدس و جلوه‌ای از مقاومت مسلمانان و مستضعفان جهان با استکبار جهانی و ایادی آن محسوب می شود‎.‎

سکوت ‌مرگبار ، سازش و خیانت‌ های فراموش ناشدنی دولت‌های عربی منطقه  باعث شده امروز رژیم صهیونیستی، به عنوان مغز تروریسم در قلب خاورمیانه ، فعالیت کند.

 ملت بزرگ و غیور ایران اسلامی این پیام را به مردم مظلوم فلسطین و جهان اسلام می رساند که "تنها راه ‌ریشه‌کن ‌کردن‌ این‌ غده‌ سرطانی‌ خطرناک‌ ، مقاومت ‌و مبارزه ‌است و تا نابودی کامل این رژیم سفاک از پای ننشینید" چرا که‌ امروز ملت مقاوم ایران ، نتیجه مقاومت و ایستادگی در برابر مستکبران و زورگویان عالم را بیشتر از هر ملت دیگر میبیند تا آنجایی که هیچ‌ کشوری توان و جرات تعرض به خاک کشورشان را در خود نمی بیند.
آری مقاومت کنید که صهیونیستها ۲۵ سال آینده را نخواهند دید.

دانشجویان بسیجی و ولایتمدار دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان از دانشجویان و مردم قهرمان و شهیدپرور برای حضور حداکثری در راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس دعوت به عمل می آورد تا بار دیگر حماسه بیافرینیم.

بیانیه دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی برازجان:

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری فرمودند: «روز جهانی قدس روز فریاد و مقاومت امت اسلامی در مقابل سیاست‌های تفرقه‌انگیز است.»

اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس از طرف امام راحل (ره) نشانگر اهمیت غیرقابل انکار مسئله آزادی فلسطین از سلطه غده سرطانی صهیونیسم و بیانگر این نکته مهم است که آزادی قدس شریف نه تنها هیچ وقت از خاطر مسلمانان فراموش نمیشود بلکه روز به روز آرمان فلسطین و فریاد مظلومیت مستضعفین از دل ملتهای آزادیخواه و با صدایی رساتر از پیش شنیده میشود .
در شرایطی که کشتار مردم و کودکان و زنان غیرنظامی در کشورهای اسلامی منطقه و به دست تروریست های تکفیری ، داعش و ... هر روز دامنه گسترده تری به خود میگیرد و اغلب کشورهای غربی و کشورهای عربی منطقه سکوت اختیار کرده اند ، مسلمانان ایران اسلامی و مردم کشورهای منطقه و همه آزادیخواهانی که تاب ظلم و بی عدالتی را ندارند فریاد برآورده اند که ادعاهای مزدورانه حقوق بشر دولتهای غربی در خصوص انسان دوستی گزافه ای بیش نیست و به یک شعار و اهرم پوچ تبلیغاتی مبدل گشته است .
اینک ما دانشجویان بسیجی و ولایتمدار دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی درحالیکه دلهایمان را در چشمه زلال شبهای قدر شستشو داده ایم ، در آستانه روز جهانی قدس ، جنایات اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و همچون تمامی مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس که میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) است ، با ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین اظهار همدردی کرده و رجاء واثق داریم که با اتحاد و همبستگی کشورهای اسلامی و مقاومت و پایداری مردم فلسطین ، این غده سرطانی و رژیم جعلی به زباله دان تاریخ خواهد پیوست ، چرا که امام راحل (ره) فرمودند : اسرائیل باید از بین برود و ان شاءالله خواهد رفت .

و ما النصر الا من عندالله العزیز الحکیم

ای قدس ! ظهور مُنتَظر نزدیک است
خورشید دمیده و سحر نزدیک است
در سنگر انتفاضه پا بر جا باش
یک سنگ دگر بزن ، ظفر نزدیک است


بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی برازجان

 

در حال بروز شدن...

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه