کد خبر : 93356تاریخ ثبت : 1396/4/20 09:20:13
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان بوشهر:

آغاز به کار 10 گروه جهادی در استان بوشهر/مسئولین فرهنگ سازندگی را از جهادگران دانشجو بیاموزند

دانشجویان جهادگر انقلابی با حضور در اردوهای جهادی می توانند صدای محرومین و مستضعفین را به گوش مدیرانی که از محل کارشان خارج نمی شوند، برسانند و علاوه بر آن فرهنگ محرومیت زدایی و روحیه سازندگی و امید را در جوانان و مردم منطقه نهادینه می کنند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، علی رحیمیان مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان بوشهر در گفتگو با دانشجونیوز با بیان اینکه خدمات رسانی عمومی از برکات انقلاب شکوهمند اسلامی و برگرفته از آیات قرآن و نگاه ویژه حضرت امام خمینی(ره) به مقوله توجه به اقشار ضعیف جامعه است اظهار کرد: ماهیت کار اردوی جهادی محرومیت زدایی و رفع مشکلات و معضلات محرومین و مستضعفان طبق گفتمان انقلاب اسلامی است.

وی گفت: دانشجویان جهادگر انقلابی با حضور در اردوهای جهادی می توانند صدای محرومین و مستضعفین را به گوش مدیرانی که از محل کارشان خارج نمی شوند، برسانند و علاوه بر آن فرهنگ محرومیت زدایی و روحیه سازندگی و امید را در جوانان و مردم منطقه نهادینه می کنند و مسئولین بهتر است از دانشجویان بیاموزند.

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان بوشهر بیان کرد: یکی دیگر از اهداف جهادی سازندگی عمرانی، فرهنگی، علمی و بهداشتی در منطقه است که دانشجویان در همه این عرصه ها خوش درخشیده اند.

وی ابراز کرد: در سال جاری تا کنون 35 گروه جهادی در استان بوشهر اعلام آمادگی و 10 گروه در حال حاضر شروع به کار کرده اند که در بیش از 50 روستای کم برخوردار فعالیت خواهند کرد.

رحیمیان یادآور شد: اقتصاد مقاومتی و کسب و کارهای کوچک خانگی یکی دیگر از عرصه هایی است که دانشجویان جهادی به آن اهتمام ویژه دارند.

وی اضافه کرد: مهمترین و اولین هدف اردوهای جهادی خود سازی است؛ و دانشجویان تمرین از خود گذشتگی می کنند و این گذر از خود و اجابت حق بزرگ‌ترین و مقدس‌ترین غنیمتی است که از این سفر برای آنها می‌ماند.

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان بوشهر در پایان خاطرنشان کرد: دانشجویان جهادگر امروز، مدیران فردا خواهند بود، آنها امروز با مشکلات و دردهای نشنیده و نگفته محرومین آشنا می شوند تا در فردایی بهتر بتوانند در جهت رفع این محرومیت ها گامی موثر بردارند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه