کد خبر : 93367تاریخ ثبت : 1396/4/22 12:23:03
بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور برازجان؛

به رنگ سیاه و باوقار چادر خود می بالیم/پیرو فاطمی و زینبی بودن لذت دارد

دانشجویان دانشگاه پیام نور برازجان طی بیانیه ای ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب، از دستگاه های تأثیرگذار در امر فرهنگ سازی عمومی خواستار گسترش فرهنگ ارزشمند حجاب فاطمی شدند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، دانشجویان دانشگاه پیام نور برازجان طی بیانیه ای ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب، از دستگاه های تأثیرگذار در امر فرهنگ سازی عمومی خواستار گسترش فرهنگ ارزشمند حجاب فاطمی شدند.

متن کامل بیانیه در ذیل آمده است.

بسم الله الرحمن الرحیم

قل للمومنین یغضوا ابصارهم و قل للمومنات یغضضن ابصارهن(به مردان و زنان مؤمن بگو چشمان خود را از نگاه به نامحرم.انواع نگاه ها.حفظ کنند)

با صلوات بر محمد و آل محمد و با سلام بر آزادمردان و دلیر زنانی که در راه تحقق فرمان الهی و دفاع از ناموس و شرف ملت غیرتمند ایران جان خود را نثار کردند.

هشت دهه از روزی که رضاخان دیکتاتور و نوکر اجانب، مسجد گوهر شاد، این خانه خدا را به توپ بست و معترضان به بی حجابی را به خاک و خون کشید می گذرد و امروز بیش از هر روز شاهد به بار نشستن خون آن مظلومان و جهانی شدن آرمان آن انسان های والا هستیم.

که چه زیبا شهید راه قلم، شهید مطهری می فرمایند: اگر بی حجابی تمدن است پس، حیوان ها در اوج تمدن هستند، چرا که از همه عریان ترند.

حجاب نه تنها مربوط به امروز و دیروز نیست بلکه پیشینه ای بلند در طول جهان هستی دارد و بیانگر تمدنی عظیم است.

همانطور که هرچه بار بر روی دوش آدم بیشتر باشد، حساب و کتابش هم با خدا جدی تر می شود. الحمدالله که سنگینی چادر بر سر زنان و دختران محجبه کشورمان گویای این بار سنگین است.

صدالبته که کار  آسانی نیست در گرمای تابستان چادری مشکی بر سر کردن! اما کاری بسیار دلنشین می باشد پیرو فاطمی و زینبی بودن و رنگ و بوی آنان را گرفتن و چه لذتی دارد وقتی سیاهی چادر دل مردهایی که چشمشان به دنبال خوش رنگ ترین رنگ ها است را می زند.

چه لذتی دارد وقتی کرم قلاب ماهی گیری شیطان برای به دام انداختن مردان شهر نیستید.

و چه لذتی دارد وقتی میبینی که میتوانی اطاعت خدایت را بکنی نه هوایت را

خدایا لذتم مداوم باد


ما دانشجویان دانشگاه پیام نور برازجان ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب، از دستگاه های تأثیرگذار در امر فرهنگ سازی عمومی خواستار گسترش فرهنگ ارزشمند حجاب فاطمی هستیم.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه