کد خبر : 93397تاریخ ثبت : 1396/4/24 17:06:44
وزارت خارجه سیاسی یا اسلامی

مسلمان سوزی و بی تفاوتی دستگاه دیپلماسی/ دریغ از یک فشار ایمیلی یا توئیتری!

دردمندان و دغدغه مندان انقلاب و اسلام قلم ها را بردارید و فریاد دفاع از مظلوم سر دهید که از این وزارت خارجه جز برجام بی جام، جز غرب گرایی، جز سیاسی کاری های حزبی، جز لبخند به دشمن و فریاد بر سر دوست بر نمی آید.

به گزارش "دانشجونیوز" ،محمد جعفری - در این روزها که تقریبا عمده حواس ها به واژه هایی مانند محل دفن همسر فلان آیت الله و احتمال تهدید کمی آب و خشکی دریاچه ارومیه و پول موشک تا تولید پوشک و... معطوف است! باز حیوان صفتان بودایی در میانمار، گروه گروه مسلمان می سوزانند و دریغ از یک حواس جمع.

 

وزارت خارجه که مدت زمان طولانی بعد از انتخابات در سکوت سیاسی و حزبی خود فرو رفته است حتی یک واکنش خداپسندانه که هیچ یک واکنش انسان دوستانه در قبال این جنایت فجیع نشان نداده است.

 

البته توقع ما از واکنش وزیر خارجه در همان حد فشار ایمیلی و توئیتری می باشد که همان هم میسر نشده و گویا این گونه اتفاقات برای آقایان صرفه سیاسی و اقتصادی ندارد.

 

این همان وزارت خارجه ایست که هنوز آمار رسمی کشته شدگان حادثه تروریستی پاریس منتشر نشده، ایمیل و توئیت و پیام را روانه کردند تا امروز یاغیان فرانسوی نه تنها بر گرده آنها که بر گرده ذخایر مادی این ملت نیز سوار شوند.

 

این همان وزارت خارجه ایست که در قبال شهدای منا آنقدر ذلیلانه و منفعلانه عمل کرد که نماینده ملت ایران را برای شناسایی اجساد به سردخانه های سعودی هم راه نمی دادند و اگر نبود نهیب رهبر فرزانه انقلاب ،معلوم نبود چه بر سر آن پیکرها می آمد.

 

امروز هم که مسلمانان میانمار را زنده زنده، از کودک و زن و مرد می سوزانند و هر وجدان بیدار و انسان دوستی طاقت شنیدن این فجایع را ندارد، چه رسد به دیدن ویدئوها و عکس های منتشر شده در فضای مجازی، باز وزارت خارجه سیاسی کار و غربگرای ما گویا درد دین و مسلمانی و مسلمانان ندارد که هیچ ، حتی احساسات انسان دوستانه آقایان نیز برانگیخته نشده است.

 

دیگر مطمئنم برای اسلام و انقلاب از این وزارت خارجه هیچ در نمی آید.

 

دردمندان و دغدغه مندان انقلاب و اسلام قلم ها را بردارید و فریاد دفاع از مظلوم سر دهید که از این وزارت خارجه جز برجام بی جام، جز غرب گرایی، جز سیاسی کاری های حزبی، جز لبخند به دشمن و فریاد بر سر دوست بر نمی آید.

 

ندای مظلوم را باید به گوش جهانیان برسانیم همسنگر...

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه