کد خبر : 94256تاریخ ثبت : 1396/5/22 12:29:11
مقبل:

جوانان انقلابی حامی و فریادرس مردم مظلوم افغانستان هستند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: جوانان انقلابی جمهوری اسلامی ایران همواره بر اساس آموزه‌ها و معارف دین مبین اسلام حامی و فریادرس مردم مظلوم افغانستان هستند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، فائز مقبل مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مذاهب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، ضمن اشاره به جنایت هولناک اخیر علیه شیعیان منطقه میرزااولنگ افغانستان گفت: سکوت در مقابل جنایت‌های دشمنان اسلام و مسلمین دور از آرمان های انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: هیچ‌گاه مسئله مظلومیت مسلمانان افغانستان را فراموش نمی‌کنیم. جنایت هولناک اخیر علیه شیعیان منطقه میرزااولنگ چهره بدون روتوش حامیان داعش را نشان داد. این انتقام داعش به تلافی رشادت‌های جوانان غیور افغانی در مبارزه با داعش در عراق و سوریه است که اینگونه ناتوانی و زوال خود را با کشتار مردم مظلوم افغانستان و ربودن دختران آنان تلافی می‌کند.

این فعال دانشجویی خاطر نشان کرد: دولتمردان افغانستان باید نسبت به این جنایت هولناک تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کنند و تا تنبیه متجاوزان دست از مبارزه با داعش برندارند.

وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران موظف است بر اساس اصول 152 و 154 قانون اساسی موضع مناسبی نسبت به محکومیت این اقدام وحشیانه اتخاذ کند. جوانان انقلابی جمهوری اسلامی ایران همواره بر اساس آموزه‌ها و معارف دین مبین اسلام حامی و فریادرس مردم مظلوم افغانستان هستند.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه