کد خبر : 95331تاریخ ثبت : 1396/6/22 19:26:17
نظیری تأکید کرد

ضرورت تربیت نیروهای انقلابی برای حرکت به سمت تحقق دانشگاه اسلامی

معاون امور مراکز و ارتقای منابع انسانی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گفت: تربیت نیروهای انقلابی برای حرکت به سمت تحقق دانشگاه اسلامی از مهم‌ترین وظایف حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، حجت‌الاسلام محمد هادی نظیری معاون امور مراکز و ارتقای منابع انسانی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در نشست سراسری اساتید حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان با اعلام این مطلب گفت: ایفای نقش دانشجویان در تمامی ابعاد دانشگاه اسلامی، نیازمند کسب معارف اسلامی و انقلابی است و حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مهمترین نقش را در گسترش این معارف در میان دانشگاهیان و دانشجویان باید داشته باشد.

معاون امور مراکز و ارتقای منابع انسانی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان با تاکید بر اهمیت نقش کارشناسان مراکز در تحقق اهداف حوزه گفت: رسیدن به یک قله، نیازمند حرکت گام به گام ولی هماهنگ است، کارشناسان نیز در مراکز سراسر کشور نیز ضمن اینکه باید خود، نسبت به اهداف و برنامه‌های حوزه از جمله نظام جدید آموزشی به خوبی آگاه شوند، توان توجیه کردن دانشجویان و دیگر دانشگاهیان علاقمند به کسب معارف دینی در مراکز آموزش عالی را نیز داشته باشند.

حجت الاسلام محمد هادی نظیری که در نشست سه روزه کارشناسان مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان سخن می‌گفت با اشاره به تجربه‌های تاریخی و دینی در تربیت نیروی انسانی مومن و انقلابی گفت: تربیت نیروی انسانی و تشکیل هسته‌های علمی، فرهنگی و جهادی از مهم‌ترین ابزارها برای تحقق کامل دانشگاه اسلامی است و حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان باید نقش خود را در تحقق این هدف به شکل هوشمندانه انجام دهد.
نشست سه روزه کارشناسان مراکز حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان از صبح امروز 22 شهریور در تهران در حال برگزاری است و تا 24 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

منبع: فارس

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه