کد خبر : 96123تاریخ ثبت : 1396/7/12 13:20:19
فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد

کشف پنج تن مواد مخدر در ۶ ماه نخست امسال

فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف پنج تن مواد مخدر در 6 ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، خلیل واعظی بعد از ظهر امروز در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: به دلیل تاثیرگذاری رسانه‌ها بر جامعه، نقش آنها در تامین امنیت و کمک به پلیس در این بخش حائز اهمیت است.

وی افزود:آن چیز که بیش از امنیت مهم است احساس امنیتی است که در جامعه وجود دارد و سعی پلیس این است که این احساس امنیت را در جامعه ایجاد کند که در این راه نیازمند همکاری و هم‌فکری اصحاب رسانه هستیم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با تبریک هفته نیروی انتظامی تصریح کرد: در هفته نیروی انتظامی برنامه‌های مناسبی جهت آشنایی بیشتر مردم با ماموریت‌های پلیس پیش‌بینی شده که مهمترین این برنامه‌ها شامل عطرافشانی و غبارروبی از قبور مطهر شهدا،تجلیل از پلیس‌های افتخاری حافظان قرآن، دیدار با اصحاب رسانه، برگزاری صبحگاه مشترک ، دیدار با خانواده‌های شهدا، همایش پلیس و اصناف و طلایه‌داران ترافیک در کنار برگزاری مانور موتورسیکلت‌سواران قانونمند است.

وی با اشاره به عملکرد نیروی انتظامی استان بوشهر در طی 6 ماه نخست امسال، عنوان کرد: کشف پنج تن مواد مخدر با افزایش 293 درصدی کشفیات مواد مخدر، کاهش 15 درصدی قتل، کاهش 25 درصدی میزان فوتی‌های سوانح رانندگی، کاهش 14 درصدی تیراندازی به عنوان یکی از جرائم خشن، کاهش 19 درصدی جرائم خشن، کشف 118 درصدی کشفیات قتل و 113 سرقت به عنف از دیگر موفقیت‌های پلیس استان بوشهر در طی شش ماه اول امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل است.

واعظی ادامه داد: در طی مدت 6 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد کاهش 4 درصدی سرقت همراه با افزایش 94 درصدی مواجه بوده ایم به طوری که طی همین مدت با کاهش 13 درصدیتصادفات درون شهری و کاهش 19 درصدی تصادفات درون شهری  نیز روبرو بو بوده ایم.

فرمانده انتظامی استان بوشهر یاداور شد: با وجود گستردگی فعالیت در حوزه مجازی و افایش میزان جرائم پلیس موفق شد در طی شش ماه اول امسال 96 درصد از جرائم ایجاد شده را کشف و مجرمین را برای رسیدگی بیشتر به مراجع قضایی تحویل دهد.

منبع: فارس

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه