کد خبر : 96131تاریخ ثبت : 1396/7/12 13:27:37
پشت‌کوهی خبر داد

17 مهرماه پایان ثبت‌نام دانشجویان متقاضی سفر اربعین

مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ گفت: ثبت‌نام دانشجویان متقاضی حضور در کاروان‌های اربعین حسینی دانشگاه‌های تهران از 10 مهر آغاز و تا 17 همین ماه ادامه دارد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، حمیدرضا پشت‌کوهی مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس ضمن اعلام این که ثبت نام از متقاضیان دانشجو برای سفر اربعین تا 17 مهرماه ادامه دارد، بیان داشت: ثبت‌نام دانشجویان متقاضی حضور در کاروان‌های اربعین حسینی دانشگاه‌های تهران از 10 مهر آغاز و تا 17 همین ماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه عمده دانشجویانی که قصد خروج از کشور برای این سفر زیارتی را دارند با مشکل نظام وظیفه مواجه هستند لذا تدبیری را ریاست سازمان بسیج دانشجویی داشته است که در پی آن دانشجویان می‌توانند به سایت www.Sagha_noor.ir و یا با سرچ «ستاد اربعین دانشگاهی» در گوگل مراجعه کنند.

مسئول قرارگاه نور بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بزرگ اضافه کرد: این سایت دانشجویان را برای دریافت خروج و گرفتن فرم تعهد رایگان راهنمایی می‌کند.

پشت‌کوهی خاطرنشان کرد: پس از دریافت فرم ثبت‌نامی، دانشجویان مشمول آن را به سازمان بسیج دانشجویی ارائه می‌دهند و سازمان نیز آن را به نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها می‌دهد و در آخر نیز تحویل نظام وظیفه می‌شود و تقریباً بدون هیچ هزینه‌ای این مشکل حل خواهد شد.

وی بیان داشت: تقریباً تمام مراحل ثبت‌نام رایگان است. این روند برای کلیه دانشجویان امکان‌پذیر است و تنها به دانشجویان بسیجی محدود نمی‌شود.

پشت‌کوهی اظهارداشت: سال گذشته در تهران 5 هزار دانشجو را برای سفر اربعین سامان دادیم. از دانشجویان تقاضا می‌شود حتماً تا 17 مهر ثبت نام خود را انجام دهند زیرا برای اقدامات دریافت گذرنامه آن‌ها زمان چند روزه‌ای نیاز است لذا بهتر است هرچه سریع‌تر اقدام به ثبت‌نام کنند.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه