کد خبر : 96166تاریخ ثبت : 1396/7/13 12:36:56
مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده بوشهر:

فرهنگ حسینی توطئه‌های استکبار علیه نظام ما را خنثی کرده است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: فرهنگ حسینی توطئه‌های استکبار علیه نظام ما را خنثی کرده است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، حجت‌الاسلام عبدالکریم اعلمی‌نژاد چهارشنبه‌شب در گردهمایی مصون‌سازی فرهنگی تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر، اظهار داشت: خداوند متعال کسانی که با اخلاص و با جان و دل برای احیاء کلمه حق حرکت می‌کنند و بر این حرکت ثابت قدم می‌مانند آنگونه عطاء می‌کند که آنها از راضی شوند.

 اعلمی نژاد با بیان اینکه حرکتی که امام حسین(ع) در راستای امر به معروف و نهی از منکر و در تمام ابعاد آن انجام داد این حرکت باعث خشنودی ذات احدیت شد، ادامه داد: خداوند متعال نیز رضایتش را در حرکت امام دید پس چنان به آن حضرت عطاء می‌کند تا او راضی شود.

وی با اشاره به اینکه کسی که تمام وجودش اخلاص برای خدا باشد او عزیز می‌شود، بیان داشت: کسانی که عزاداری امام حسین(ع) را به پا می‌دارند خداوند هم در این دنیا و هم در آخرت آنچنان عطاء می‌کند که راضی شوند.

اعلمی‌نژاد با تاکید بر اینکه بزرگترین انگیزه و عامل قیام ابا عبدالله‌الحسین (ع) زنده نگه داشتن ارزش‌های اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: ایام سوگواری ماه محرم بهترین فرصت برای خودسازی نفس است، تا با الگو برداری از حادثه کربلا، ذخائر معنوی زندگی خود را تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه مهمترین وظیفه ما در انقلاب اسلامی صیانت و نگهبانی از ارزش‌های انقلاب و پاسداری از مکتب اسلام است، خاطرنشان کرد: جوانان باید با حضور در مجالس عزاداری امام حسین(ع) خود را در برابر جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن واکسینه کرده تا بتوانند در برنامه‌های شوم استکبار را خنثی و در مقابل آنها ایستادگی کرده و از دین و فرهنگ اسلامی و قرآنی کشور پاسداری کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر بیان داشت: همیشه و در دوران انقلاب اسلامی دشمنان به دنبال ضربه زدن به این انقلاب بودند اما فرهنگ حسینی آن را در برابر هجمه‌های مختلف استکبار بیمه کرده است.

وی با تاکید بر اینکه توطئه‌های استکبار بر علیه انقلاب ما همیشه خنثی و بدون اثر بوده است، ادامه داد: پیروی از توصیه‌های شهدا، تبعیت از فرهنگ حسینی و ولایت فقیه جوانان مومن ایران اسلامی بهترین ضربه‌گیر در برابر این توطئه‌های دشمنان است.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه