کد خبر : 96234تاریخ ثبت : 1396/7/19 08:27:43
بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان بوشهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

دین داری و اراده ی آهنين نیروی انتظامی بزرگترین سلاح در جهت اقتدار و بالندگی این کهن دیار است

اراده ی آهنين نیروی انتظامی استان بوشهر که آمیخته با دين داری و اخلاق مداری است بزرگترین سلاح در جهت اقتدار و بالندگی این کهن دیار است که با حماسه آفرينی و سلحشوری فرزندان شهادت طلب این خطه خواب راحت را از چشم بدخواهان این آب و خاک مقدس گرفته است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، بسیج دانشجویی دانشگاه های استان بوشهر در حمایت از نیروهای شریف و خدمت گذار انتظامی استان بوشهر ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی بیانیه ای به شرح ذیل صادر نمود.

متن این بیانیه را در ادامه می خوانید.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

فضل الله المجاهدین باموالهم وانفسهم علی القاعدین درجة وکلا وعد الله الحسنی و فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجرا عظیما  (95 نساء)

نیروی انتظامی مظهر حاکمیت و امنیت جمهوری اسلامی است بنابراین باید اقتدار داشته باشد اما این اقتدار به معنای ظلم کردن و حرکت بی مهار نیست ( رهبر معظم انقلاب اسلامی)

 

تاریخ نیروی انتظامی در جمهوری اسلامی ایران قرین با شجاعت و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از حضرت ولی عصر (عج) در راه برقراری امنیت و آسایش مردم، از جان و مال و آبروی خویش مایه می گذارند.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، هوشیاری و بهره‌گیری از دستاوردهای علمی و فنی در راستای تأمین نظم و امنیت جامعه را سرلوحه کار خود قرار داده و با اقتدار در برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه های ظلم و فساد می کوبد تا ارمغان آور آرامش و عدالت باشد و هرگاه خطری مرزهای میهن اسلامی را تهدید نموده است، بی‌مهابا به میدان آمده و با هنرنمایی خویش امنیت پایدار ملت را رقم زده اند.

جلال و شوکت، اقتدار و عظمت و قدرت ايران اسلامي برگرفته از تلاش های بی دریغ بزرگ مردان بی ادعایی است که خالصانه و مخلصانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران حراست و محافظت می نمايند و مردم قدرشناس این دیار این مهم را خوب درک کرده اند.

 در چند سال اخیر به عینه دیده ایم که کادر زحمت کش و خدوم نیروی انتظامی استان بوشهر در راه مبارزه با قاچاق کالا، تامین امنیت استان و در راه مبارزه با فساد های اخلاقی و اجتماعی قاطعیت و جدیت را سرلوحه کار خود قرار داده است و تمام امکانات و ظرفیت های خود را در جهت خدمت رسانی به مردم استان بسیج کرده است و باعث شده است که حس رضایت مندی از این نیروی شریف در بین مردم استان بوشهر بیش از پیش ملموس باشد.

 با منصوب شدن سردار واعضی به عنوان فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر و مشاهده قاطعیت ایشان در مبارزه با قاچاق کالا، حمل و نقل و توزیع مواد مخدر به یقین دریافتیم که راه سختی را که سردار عباس زاده شروع و قوت بخشیده بود بیش از پیش و با جدیت بیشتر ادامه خواهد یافت و امیدواریم که با این گونه افراد برخورد هایی مستمر و هدفمند صورت گیرد که فکر خلاف از مخیله آنها برای همیشه رخت بربندد.

اراده ی آهنين نیروی انتظامی استان بوشهر که آمیخته با دين داری و اخلاق مداری است بزرگترین سلاح در جهت اقتدار و بالندگی این کهن دیار است که با حماسه آفرينی و سلحشوری فرزندان شهادت طلب این خطه خواب راحت را از چشم بدخواهان این آب و خاک مقدس گرفته است.

بسیج دانشجویی استان بوشهر ضمن بزرگداشت هفته ی مقدس نیروی انتظامی حمایت همه جانبه خود را از نیروی انتظامی استان بوشهر اعلام می دارد و معتقد است لازمه تامین امنیت، حفظ اقتدار این نیروی ایثار گر و شریف است.

در پایان تداوم موفقیت و سربلندی فرماندهان و آحاد کارکنان و رزمندگان‌ مؤمن، متعهد، فهیم و دلاور این نیرو را در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت اما خامنه ای مد ظله العالی از خداوند منان خواستاریم.

 

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه