کد خبر : 96322تاریخ ثبت : 1396/8/22 20:44:05
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر خبر داد؛

ارائه خدمات درمانی به بیش از 30 هزار زائر حسینی در کربلا و نجف

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر ابراز کرد: بیش از ۳۰هزار نفر از خدمات بهداشتی درمانی كه در محل درمانگاه عمود ۷۳۶ و سایر موکب هاي دایر در شهر کربلا استفاده نموده اند.

به گزارش "دانشجونیوز" ،مراد علی فولادوند صبح امروز در جمع خبرنگاران به تشریح نحوه خدمات رسانی به زائرین در ایام اربعین حسینی پرداخت و اظهار کرد: با استعانت از درگاه خداوند متعال برای دومین سال متوالی سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) اقدام به برپایی و راه اندازی یک اورژانس بزرگ با حضور موثر ۱۱ پزشک و بیش از ۴۰ پیرا پزشک و همچنین ۵ پست امدادی در محل موكب هاي وابسته به شهرستان هاي استان هر كدام با حضور یک پزشک و ۴ پرستار و پیرا پزشک نمود.

 

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر ابراز کرد: این موکب های درمانی از 10 تا 18 آبان ماه در عمود ۷۳۶ مسیر نجف به کربلا و همچنین در 5 نقطه از شهر کربلا برای خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی دایر شد.

 

وی افزود: این خدمات درمانی شامل ویزیت و دارو درماني و سرم تراپی می باشد.

 

فولادوند تصریح کرد:  بیش از ۳۰هزار نفر از خدمات بهداشتی درمانی كه در محل درمانگاه عمود ۷۳۶ و سایر موکب هاي دایر در شهر کربلا استفاده نموده اند.

 

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر به نام بردن از دستگاه های همکار پرداخت و گفت: از کلیه دستگاه های متولي سلامت استان بویژه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مدیریت درمان تامین سارمان اجتماعی، بیمارستان حضرت قائم منطقه دوم دريائي بوشهر، بیمارستان شهدای خلیج فارس و بيمارستان امیرالمومنین (ع ) پايگاه هوائي و مسئولین موکب شهید رئیس علی دلواری و همه پزشكان، پرستاران و پيراپزشكان شركت كننده در اين همايش عظيم حسيني صميمانه تقدیر و تشکر می نمايم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
آرشیو