کد خبر : 96788تاریخ ثبت : 1396/10/5 11:14:24
با حضور و اعلام موضع در نهم دی ماه؛

استاندار بوشهر مرزبندی خود را با فتنه گران مشخص کند

برای بسیاری از مردم مهم است که عبدالکریم گراوند به عنوان استاندار این خطه ولایتمدار خط و مرزبندی خود را با فتنه و فتنه گران کاملا مشخص نماید، چرا که فتنه فراموش شدنی نیست و سران فتنه که حاضر نشده اند در پیشگاه ملت عذرخواهی کنند هرگز قابل تطهیر و بخشش نیستند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، در آستانه یوم الله حماسه 9 دی قرار گرفته ایم؛ حماسه ای که ده ها میلیون ایرانی در برائت از فتنه گران و منافقین داخلی و خارجی و برای تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی به خیابان ها آمدند و غیرت دینی خود را فریاد زده و شعله های بیداری و بصیرت آنها لایه های فتنه ننگین 88 را بر ملا ساخت طومار فتنه و فتنه گران معاند را برچید.

حضور با شکوه 85 درصدی مردم ایران در انتخابات 22 خرداد 88 فرصتی برای تثبیت هر چه بیشتر اساس اقتدار نظام بود، ولی در سایه فتنه انگیزی سران فتنه به تبعیت از اربابان خارجی خود به ادعای تقلب در انتخابات به تهدیدی علیه استقلال و امنیت ملّی تبدیل شد که اگر مدیریت الهی، هوشمندانه و مقتدرانه مقام معظم رهبری و بصیرت توام با حب به ولایت مردم انقلابی ایران نبود قطعا خطرات جبران ناپذیری مواجه این مملکت می شد. اما 9 دی ماه کاسه ی صبر ملت نسبت به فتنه و فتنه گران لبریز شد و با خروش میلیونی خود دشمنان قسم خورده داخلی و خارجی را ناکام تر از همیشه گذاشتند.

از آن پس مردم ایران اسلامی این روز را گرامی می دارند و هر ساله نیز بر شعور توام با شور آن می افزایند، اما در این سال ها شاهد بعضی حرکات از سوی برخی مسئولین بودیم که متاسفانه از قافله بصیرتی مردم چند صباحی عقب افتاده و خود را به خواب زده بودند.

سال گذشته حماسه بزرگ و مردمی 9 دی در حالی با حضور گسترده مردم شهید پرور استان بوشهر برگزار شد که استاندار بوشهر همزمان با این مراسم استان بوشهر را به مقصد تهران ترک کرد تا 9 دی بوشهر گرچه پرشورتر از قبل، ولی بدون حضور سالاری جوان و برخی دیگر از مسئولین دوم خردادی برگزار شود.

این رفتار تامل برانگیز در حالی صورت گرفت که برخلاف انتظار شاهد بایکوت شدن 9 دی توسط برخی مسئولین استان و شهرستان ها بودیم تا جایی که برخی از آنها حتی حاضر به نصب یک بنر یا پارچه نوشته کوچک هم در بزرگداشت آن روز نشدند.

گرچه عده ای در این دولت دانسته و خائنانه و یا نادانسته و جاهلانه در تلاش هستند که سران فتنه 88 را بی گناه نشان دهند و در صدد تطهیر و فراموشی فتنه هستند که قصد پرداختن به اهداف و اغراض آنها را نداریم ولی امیدواریم استاندار جدید بوشهر که اخیرا ردای استانداری بوشهر را به تن کرده است مانند استاندار سابق در این آزمون مردود نشود.

برای بسیاری از مردم مهم است که عبدالکریم گراوند به عنوان استاندار این خطه ولایتمدار خط و مرزبندی خود را با فتنه و فتنه گران کاملا مشخص نماید، چرا که فتنه فراموش شدنی نیست و سران فتنه که حاضر نشده اند در پیشگاه ملت عذرخواهی کنند هرگز قابل تطهیر و بخشش نیستند.

البته نه تنها استاندار بوشهر بلکه همه مسئولین باید بدانند که در چارچوب همین نظام مقدس جمهوری اسلامی است که منصب آنها معنا پیدا می کند پس مادامی که نسبت به ارزش های اصیل این انقلاب حساس هستند و به آنها ارزش و اهمیت قایل اند در دل مردم جای دارند و به محض زاویه گرفتن از ارزش هایی از قبیل 9 دی قطعا مردم نظرشان عوض خواهد شد و راهشان را از آنها جدا خواهند کرد.

یوم الله 9 دی امسال فرصت مغتنمی است تا استاندار جدید بوشهر و دیگر مسئولین با حضور در راهپیمایی و قرار گرفتن در بین توده های مختلف مردم مرزبندی خود را با فتنه و سران داخلی و خارجی آن مشخص نمایند./ محمد امین حیدری

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
  بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
  آرشیو