کد خبر : 96844تاریخ ثبت : 1396/10/9 15:02:02
یادداشت/ حجت الاسلام حاجی زاده

9دی ماه، نماد خروش و جوشش بصیرت و ولایتمداری مردان و زنان این مرز و بوم است

۹ دی ماه، نماد خروش و جوشش بصیرت و ولایتمداری مردان و زنان این مرز و بوم شد تا دگر بار کسی فکر ضربه زدن به کشوری که دست توانای حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بر سر او بوده و مدد می نماید را در مخیله ناپاک خود نپروراند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، دشمنان گمان می کردند با تکیه بر برخی افراد سست عنصر و خود فروخته داخلی یا افراد غافل و فریب خورده، انقلاب اسلامی ایران را به انتهای عمر خود رسانده و از بین خواهند برد.

اما خروش حیدری رهبر انقلاب ایران اسلامی و کلام معجزه آسای او، قلب دوستان را التیام بخشیده و به آینده انقلاب امیدوار و بار دیگر زبونی دشمنان را بر همگان آشکار ساخت.

و ۹ دی ماه، نماد خروش و جوشش بصیرت و ولایتمداری مردان و زنان این مرز و بوم شد تا دگر بار کسی فکر ضربه زدن به کشوری که دست توانای حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف بر سر او بوده و مدد می نماید را در مخیله ناپاک خود نپروراند.

 دشمنان می پنداشتند مردم ایران، انقلاب خونین سال ۵۷ خود را به فراموشی سپرده و رهبر خود را تنها می گذارند. اما در کمال ناباوری دیدند مردم انقلابی ایران عزیز اسلامی، باهمان عزم و اراده سال ۵۷، به میدان آمده و با اعلام بیعت با امام و مقتدای خود، فتنه معاندان و غافلان را خنثی نموده و  نهضت حسینی و انقلابی رهبر کبیر انقلاب حضرت امام رحمت الله علیه را قوت و نصرت بخشیدند.

دشمنان همچنان سعی می کنند با فتنه های جدید و پیچیده و موج سواری های سیاسی و تحریک برخی افراد غافل و یا معاند داخلی و ایجاد اخلال در محاسبات مسئولین این نظام مقدس، دگربار این کشور شهدایی را مورد هجمه قرار داده و از آینده خود ناامید کنند.

اما به کوری چشم همه بدخواهان و فریب خوردگان، این انقلاب، به رهبری زعیم عالی قدر خود، با قوت و اقتدار پیش خواهد رفت و به انقلاب جهانی حضرت بقیۃ الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف، متصل خواهد شد (ان شاالله).

امروز نیز، به دور از هرگونه حزب بازی و جناح بندی سیاسی اعلام برائت خود را از دشمنان داخلی و خارجی فریاد زده و اعلام وفاداری و بیعت با قائد عظیم الشأن، حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) را اعلام داشته و بر پایبندی بر خط ولایت، تاکید می نماییم.

یاد و خاطره شهدای فتنه سال ۱۳۸۸ و همه شهدای اسلام و انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم را گرامی داشته و بر روان پاکشان، سلام و درود و صلوات می فرستیم.

حجت الاسلام صابر حاجی زاده

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
  بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
  آرشیو