کد خبر : 96928تاریخ ثبت : 1396/10/26 13:01:45
مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه استان بوشهر:

تکمیل شبکه آب شرب اردوگاه فاطمه زهراء(س) مارد

مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه استان بوشهر از تکمیل شبکه آب شرب اردوگاه فاطمه زهراء(س) مارد واقع در شهرستان آبادان خبر داد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، سرگرد عبدالهادی صبحانی‌خواه صبح امروز در نشست با خبرنگاران، اظهار داشت: رزمندگان اسلام و شهدا در دوران هشت سال دفاع مقدس با کمترین امکانات و تجهیزاتی و تنها با توکل به خدا و توسل به اهل بیت(ع) در برابر دشمن تا بن دندان مسلح و مورد حمایت همه قدرت‌های دنیا ایستادند و پیروزمندانه عزت و افتخار را نصیب ملت ایران کردند.

صبحانی‌خواه تاکید کرد: انتقال نسل به نسل فرهنگ غنی ایثار، شهادت‌طلبی و دفاع مقدس وظیفه تک تک ماست و این توفیق امروز نصیب همه ما شده است که هر آنچه در دفاع مقدس انجام شده است را بازگو کنیم، این‌ها حسناتی است که جمع می‌‍شود و به تعبیر فرمانده معظم کل قوا این‌ها مجاهدت خاموش است.

وی با اشاره به اینکه توسعه کمی و کیفی اردوگاه‌ها و یادمان‌های شهدا برای حضور بیشتر زائران از اولویت بر نامه‌های سازمان اردوئی است، بیان داشت: با بررسی نقاط قوت و ضعف و رفع نواقص و تقویت برجستگی‌ها و تعامل و تلاش هدفمند شاهد برگزاری هرچه بهتر راهیان نور دریایی در آینده باشیم.

مسئول سازمان اردویی و راهیان نور سپاه استان بوشهر از تکمیل شبکه آب شرب اردوگاه فاطمه زهراء(س) مارد واقع در شهرستان آبادان خبر داد و گفت: این شبکه بالغ بر 800 متر بوده و هزینه‌ای بالغ بر 2 میلیارد ریال داشته است.

صبحانی‌خواه با تشکر از همکاری‌های سازمان آب منطقه‌ای اهواز در به اتمام رسیدن این طرح، افزود: این شبکه با منبع 10 هزار لیتری  توسط شرکت آب منطقه‌ای تقویت می‌شود.


انتهای پیام/

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
  بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
  آرشیو