کد خبر : 96929تاریخ ثبت : 1396/10/26 13:03:47
صبح امروز؛

ششمین کنگره سراسری شعر فرهنگ یاران پاسدار در بوشهر آغاز به کار کرد

صبح امروز و با جمعی از شاعران برتر پاسدار کشور، ششمین کنگره سراسری شعر فرهنگیاران پاسدار به میزبانی استان بوشهر در مجتمع فرهنگی شهدای خلیج فارس شروع به کار کرد.

به گزارش "دانشجونیوز" ، صبح امروز و با حضور سردار محبی معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه و جمعی از شاعران برتر کشور ششمین کنگره سراسری شعر فرهنگیاران پاسدار به میزبانی استان بوشهر در مجتمع فرهنگی شهدای خلیج فارس شروع به کار کرد.

احمد مطهری‌نیا دبیر اجرایی ششمین کنگره سراسری شعر فرهنگیاران پاسدار در گفتگو با دانشجونیوز اظهار کرد: ششمین کنگره سراسری شعر فرهنگیاران پاسدار از امروز سه‌شنبه 26 دی‌ماه به مدت دو روز در شهر بوشهر در حال برگزاری است.

وی افزود: مهمترین محورهای این کنگره اقتصاد مقاومتی، مدافعان حرم، آتش به اختیار، حقوق بشر آمریکایی و جاهلیّت مدرن و شیعه انگلیسی در کنار قرائت شعر می باشد.

دبیر اجرایی ششمین کنگره سراسری شعر فرهنگ یاران پاسدار تصریح کرد: در آیین اختتامیه که روز چهارشنبه 27 دی ماه در بوشهر برگزار می‌شود، هیات داوران از هر محور کنگره سه اثر و در قسمت شعرخوانی از چهار اثر برجسته تقدیر به عمل می‌آورد.

مطهری‌نیا بیان کرد: در حاشیه این مراسم بازدید از خانه موزه شهید رئیسعلی دلواری در تنگستان، روایت‌گری از دستگیری تفنگداران متجاوز آمریکایی توسط پاسداران منطقه دوم نیروی دریایی، گشت دریایی و شعرخوانی بر عرشه کشتی در دریا در دستور کار کنگره می باشد.

گفتنی است سخنران اختتامیه این مراسم آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر بوشهر می باشد و همچنین در این کنگره از چند نماهنگ انقلابی رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
  بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
  آرشیو