کد خبر : 96950تاریخ ثبت : 1396/10/30 09:57:19

پاکسازی گنبد نمکی دشتی توسط هنرمندان عکاس

به مناسبت ٢٩ دی ماه روز هوای پاک تعدادی از عکاسان انجمن سینمای جوان دشتی با همکاری اداره محیط زیست دشتی و هیات کوهنوردی این شهرستان به پاکسازی و جمع آوری زباله های گنبد نمکی دشتی پرداختند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، مسئول انجمن سینمای جوان دشتی با اشاره به پاکسازی و جمع آوری زباله های گنبد نمکی دشتی گفت: هنرمندان با شعار طبیعت سالم، زندگی سالم و اندیشه سالم و با توجه به شعار امسال سازمان جهانی محیط زیست که قانون هوای پاک قانون تنفس است اقدام به این کار کردند.

سید کریم موسوی افزود: در این برنامه پاکسازی زینب محمودی، ابوذر زارعی، سید علی علی پور، معصومه احمدی منش، احمد رضا احمدی، معصومه کشاورز، آسیه دهباشی، ابوالقاسم خوشنود، میلاد مظفری، فاطمه حسینی، طوبی شیرکانی، سید عطا حسینی، محمد جمشیدی و عبدالرسول سعادت نیا مشارکت داشتند.

وی اضافه کرد: عدم آگاهی مردم از خطراتی که با ریختن زباله کوه ها و محیط زیست را تهدید می کند باعث شده بسیاری از مردم در کوهستان ها و منابع طبیعی زباله های خود را رها کنند.

موسوی تصریح کرد: محیط‌ زیست و اهمیت آن در زندگی امروز نسل بشر، امری است که نمی‌توان از آن به سادگی گذشت و این اقدام یک کار نمادین در جهت هشدار به حفظ محیط زیست بوده است./انتهای پیام

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
  بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
  آرشیو