کد خبر : 96965تاریخ ثبت : 1396/11/8 14:49:54

شرایط دانشجویان در روز برفی پایتخت/ برخی امتحانات لغو شد

شرایط جوی هوا در پایتخت سبب تأخیر در شروع کار ادارات دولتی شد و این مسأله در برگزاری کلاس‌ها و امتحانات دانشگاهی نیز بی تأثیر نبود.

به گزارش "دانشجونیوز" ، هوای برفی تهران باعث شد امروز شروع کار ادارات از ساعت 10 صبح باشد، شرایط کاری دانشگاه‌ها نیز تغییر یافت.

* دانشگاه آزاد تعطیل شد

محمدصادق ضیائی سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به بارش برف در سطح استان و شهر تهران و لغزندگی معابر، اظهار داشت: با دستور رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی، سازمان مرکزی، واحد علوم و تحقیقات و تمام واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران امروز تعطیل است.

مشاور ریاست و رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه خاطرنشان کرد: وضعیت تعطیلی سایر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در استان ها با توجه به شرایط آب و هوایی و بنا به تشخیص رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مربوطه است.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: امتحانات واحدهای دانشگاهی که امروز 8 بهمن ماه به دلیل بارش برف تعطیل شده، برگزار نمی شود و به تاریخ دیگری موکول خواهد شد که متعاقبا از سوی واحدهای دانشگاهی اعلام می شود.

* زمان امتحانات پردیس علوم دانشگاه خواجه نصیر تغییر کرد

امتحانات امروز 8 بهمن ماه پردیس علوم دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی (دانشکده‌های شیمی و فیزیک) به روز سه شنبه 10 بهمن ماه ساعت 10:30 موکول شد.

امتحان کوانتوم استاد مجید واعظ‌زاده نیز روز سه شنبه 10 بهمن ماه ساعت 13:30 برگزار می‌شود.  

* تغییر زمان برگزاری امتحانات دانشگاه تربیت مدرس

در اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه تربیت مدرس آمده است: باتوجه به بارش برف و لغزندگی معابر، امتحاناتی که صبح امروز یکشنبه 8 بهمن ماه برگزار نشده، به ساعت 14 بعد از ظهر امروز موکول شده است.

دانشجویان برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزش دانشکده‌ها تماس بگیرند.

دانشگاه علم و صنعت طبق روال ادارات از ساعت 10 صبح کار خود را آغاز کرد.

دانشگاه تهران هم که در تعطیلات میان ترم است و فقط دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای پژوهش به دانشگاه می‌روند./خبرگزاری فارس

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه