کد خبر : 96986تاریخ ثبت : 1396/11/10 08:16:14
تولیت آستان قدس رضوی:

حزب‌الله با گفتمان ‌ناب اسلامی‌ اندیشه‌ها را تحت تأثیر قرار داد‌

تولیت آستان قدس رضوی گفت: حزب‌الله با گفتمان برگرفته از آموزه‌های ناب اسلامی قلب‌ها، دل‌ها و اندیشه‌ها را تحت تأثیر قرار داده است.

به گزارش "دانشجونیوز" ،حجت‌الاسلام و‌المسلمین سیدابراهیم رئیسی در مجلس تنفیذی حزب الله اظهار کرد: حزب الله تنها در میدان مبارزه با مستکبران و ظالمان حضور ندارد بلکه برای گره گشایی، خدمات رسانی و حل مشکلات مردم نیز تلاش می‌کند و این ویژگی جریان‌های انقلابی است.

وی افزود: حزب الله تشکلی مردمی از مردم با مردم و در مردم است.تشکیل اتاق‌های اندیشه ورزی و انسجام، از دیگر رموز موفقیت و توفیق شجره طیبه حزب الله است.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: مأموریت‌های حزب الله تنها نظامی و دفاعی نیست، بلکه حزب الله باید در مأموریت‌های متعدد و متنوع خود در راستای تمدن سازی اسلامی ایفای نقش کند.

رئیسی گفت: غلبه گفتمانی حزب الله آثاری کمتر از فتوحات نظامی ندارد، حزب الله با گفتمان برگرفته از آموزه‌های ناب اسلامی قلب‌ها، دل‌ها و اندیشه‌ها را تحت تأثیر قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: حزب الله به دلیل حقانیت گفتمان در تمام سال‌های پس از تشکیل در جذب و رویش نیرو بسیار موفق ظاهر شده و همواره جریان تکامل خود را حفظ کرده است./انا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
  بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
  آرشیو