کد خبر : 97007تاریخ ثبت : 1396/11/21 23:55:52
به مناسبت 22بهمن؛

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیانیه های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان بوشهر منتشر شد

به گزارش "دانشجونیوز" ، بیانیه های بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان بوشهر، دانشگاه پیام نور خورموج، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دشتستان، دانشگاه آزاد اسلامی اهرم، دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان، دانشگاه آزاد اسلامی خورموج، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منتشر شد.

بیانیه بسیج دانشجویی پردیس علامه طباطبایی به مناسبت فرا رسیدن٢٢ بهمن

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

فضل الله المجاهدین علی القاعدين اجرا عظیما

 

انقلاب اسلامی ایران که سمبل توحید و پیروزی این اصل بر شرک و استکبار بود اکنون به چهل سالگی رسیده است این شجره مقدس که با خون جوانان مؤمن و مخلص در طول این چهل سال سیراب شده است از نهالی تازه کشت شده سال 57 به درختی تنومند که طوفان های حوادث هرگز به آن خللی وارد نکرده و ریشه های آن در تاروپود هر ایرانی مسلمان و غیر مسلمان رخنه کرده و تنیده شده است به سال 96رسيده است ،گرچه بنیانگذار و غرس کننده بزرگ این شجره ی طیبه حضرت امام خمینی ره در این عصر که چهل سالگی انقلاب در حال شروع شدن حاضر نیست اما جانشین به حق ایشان حضرت آیت الله خامنه ای با درایت و کاردانی به خوبی از این درخت تنومند با یاری خداوند یکتا حفاظت نموده است،مردم ایران اسلامی که این نهال طیبه را سیراب کرده اند در این چهل سال هر ساله سالگرد وقوع این حادثه عظمی را با راهپیمایی گرامی داشته و در خیابان ها میثاق حمایت و حفاظت از این شجره ی طیبه توحید را سر داده اندبه حول و قوه ی الهی و به گفته ی مقام معظم رهبری جانشین به حق بنیان گذار انقلاب اسلامی امسال نیز بیست و دو بهمن برای دوستان ملت تماشایی و برای دشمنان آن خوار کننده خواهد بود ما دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر هم زمان با این یوم الله بزرگ همراه با مردم ایران اسلامی در این راهپیمایی شرکت کرده و میثاقی را که برای حفاظ و حراست از این درخت طیبه با خون خود بسته ایم فردا دوباره این عهد مقدس را توکيد خواهیم کرد

 

و ما توفيقنا الا بالله تعالی فهو حسبنا

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

بیانیه بسیج دانشجویی دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دشتستان به مناسبت دهه فجر:

 

من در میان شما باشم یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد"                            امام خمینی(ره)

 

 

بعد از قرنها حکومت طاغوت بر ایرانیان پاک نهاد ، ندای روح الله های خفته را بیدار نمود تا حماسه همبستگی و آزادی خواهی مردم ایران زمین بر تارکِ دنیا بدرخشید و نور امید را در دلهای مستضعفین روشن نماید .

 

"جاالحق" با آمدن حضرت امام خمینی(رض) آزادی خواهی تفسیر گشت و "زهق الباطل" با کوچ محمدرضای پهلوی وطن فروش و آمریکاییها و اسرائیلی ها به نمایش در آمد ایامی مبارک برای همه آزادگان جهان رقم خورد.

 

و اکنون افسوس که برخی مسئولین چرایی انقلاب را در نمی یابند و رنج هایی که برای به بار نشستن این درخت تناور به جان مردان و زنان این کشور خریده شده را از یاد برده اند.

 

و اکنون ما نباید این سخن امام راحل عظیم الشأنمان خمینی کبیر (ره) را فراموش کنیم که فرمودند:

 

بی تردید رمز بقای انقلاب اسلامی همان رمز پیروزی است و رمز پیروزی را ملت می دانند و نسل آینده در تاریخ خواهند خواند که دو رکن اصلی آن انگیزه الهی و مقصد عالی حکومت اسلامی و اجتماع ملت در سراسر کشور با وحدت کلمه برای همان انگیزه و مقصد است.

 

و در پایان اعلام می داریم ما دانشجویان نیز همراه و همصدا با ملت غیور ایران زمین در راهپیمایی 22 بهمن فریاد ایستادگی و پایداری سر خواهیم داد و اعلام خواهیم کرد که تا پای جان از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دفاع خواهیم نمود.

 

 

 

 

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور واحد خورموج

دهه فجر سر آغاز طلوع درخشان انقلاب اسلامی بوده که توانست حکومت الهی رادر سرزمین مقدس ایران پایه گذاری کند.

امروز درسایه ارزش ها و اصول مترقی انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت وعزت روز افزون ایران اسلامی درعرصه های مختلف هستیم که همه ی این دستاورد های ارزشمند را می توان نتیجه مجاهدت ملت ایران  با توکل به خداوند وعنایت حضرت ولی عصر(عج) دانست .

بی شک ملت سرافزار ایران با وحدت و ولایت مداریشان تاکنون  توانسته اند قله های رفیع سرافزاری را طی کرده و تمامی توطئه های استکبار را خنثی کند. مردم ایران مبارزه با استکبار را از امامی به یادگار دارند که از هیچ چیز جزء خدا واهمه نداشت واین یعنی مرگ براستکبارو استبداد، اکنون وظفیه ما انتقال شایسته این میراث گرانبها، ارزش ها وباورهایمان به نسل های بعدی است یعنی انتقال باور حاکمیت بخشیدن به دین خدا ومتلاشی ساختن قدرت های پوشالی شیطانی وطاغوت.

دانشگاه از دیرباز قلب تپنده فعالیت های سیاسی و اعتقادی جامعه بوده ونقش مؤذنی برای امت اسلامی ایفا می کند . نقش دانشجویان در ایفای دلالت خود مبنی بر مطالبه گری ، عدالت خواهی، روشنگری فضای جامعه و پاسداری از آرمان ها ومرزبانی از ارزش ها ی اصیل بوده که انقلاب را در عبور از گذرگاه های مهم و حساس یاری کرده و خواهد کرد ودانشگاه باید این زمینه را برای دانشجویان مهیا کند.

واینک در آستانه ی چهلمین بهار انقلاب اسلامی ما دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد خورموج ضمن تجدید پیمان با آرمانهای مقدس امام راحل و مقام معظم رهبری و شهدای عزیز این مرز و بوم اعلام می دارد ، ضمن حضور پر شور در مراسم جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی، به خصوص راهپیمایی عظیم  22 بهمن ، همه اقشار مختلف و دلسوزان ایران اسلامی را به حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت نموده.

 

                                             بیانیه شورای تبیین َمواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خورموج

 

بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم

« دهه ی فجر، دهه ی تجدید عهد و میثاق ملت ما با انقلاب است، و دهه ی گرامیداشت بزرگ ترین معجزه ی الهی در این روزگارهاست. امام خامنه ای (مدظله العالی) ۱۳۶۹/۱۱/۱۹ »

سپاس و ستایش خداوند منان را که توجه و عنایت ویژه اش به ملّت مسلمان و انقلابی ایران، این توفیق بزرگ تاریخی را برای آنان پدید آورد تا با رهبری خردمندانه‌ بزرگمردی از سلاله‌ پاک رسول خدا (ص) ، نظام ارتجاعی و منحط دو هزار و پانصد ساله شاهنشاهی را براندازد و به جای آن ، نظام مترقی جمهوری اسلامی را مستقر سازد.

مردم ایران مبارزه با استکبار را از امامی به یادگار دارند که از هیچ چیز جز خدا واهمه نداشت و این یعنی مرگ استکبار و استبداد حرکت ما حرکت هدفدار، سنجیده ، پیوسته، خستگی ناپذیر و سرشار از ایمان و اخلاص تا تحقق جامعه اسلامی است البته نه فقط در گفتار ونوشتار وتبیین ؛ بلکه سنگر به سنگر پیش رفتن و خود را به هدف والا رساندن است.

اکنون وظیفه ما انتقال شایسته این میراث گرانبها ، ارزشها و باورهایمان به نسل های بعدی است یعنی انتقال باور حاکمیت بخشیدن به دین خدا و متلاشی ساختن قدرت های پوشالی ، شیطانی وطاغوت .

با توکل به خداوند، پرچم این نظام مقدس را به صاحب اصلی اش حضرت بقیه ا... اعظم (عج) خواهند سپرد.

اینک در آغاز چهلمین سالگرد انقلاب شکوه مند اسلامی ایران ما دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم ضمن بیعت دوباره با آرمانهای امام راحل و مقام معظم رهبری اعلام می داریم در راهپیمایی 22 بهمن حضور همه جانبه داریم و می دانیم که این حضور با شکوه آحاد ملت ایران مشت محکمی در دهان زیادخواهان و مستکبران دنیا خواهد بود .

                  شوارای تبعین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

"وَ نُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَیَ الَّذِینَ استُضعِفُوا فِی الأَرضِ وَ نَجعَلَهُم أَئِمَّهً وَ نَجعَلَهُم الوَارِثینَ" (قصص.5)

 

یوم الله 22بهمن سال1357 روزی بود که نهضت اسلامی مردم ایران به نتیجه رسید. این نهضت و انقلاب که الهام گرفته از قیام سرخ عاشورای حسینی و بدون شک معجزه ای الهی بود که با رهبری مردی پاک سرشت از نسل رسول خدا (ص)، و ثمره خون هزاران شهید راه انقلاب اسلامی و پایداری و استقامت مردم رنج کشیده ای که اندیشه های اسلام راستین را بر حوائج دنیوی خود ترجیح دادند، به انجام رسید. و چراغی امید بخش در دل مظلومان و مستضعفان عالم برافروخت. و همچنین خشم ظالمان و مستکبران عالم به سردمداری آمریکای خبیث و جنایتکار را برانگیخت که سیلی محکی از انقلاب اسلامی خورده بودند. به همین منظور دست به کار شدند و از راه گوناگون هجمه ها و فتنه های بسیاری علیه انقلاب اسلامی پدید آوردند که به برکت هوشیاری امام خمینی(ره) و همچنین پس از ایشان با تدابیر امام خامنه ای (حفظه الله) و بصیرت و ولایت مداری ملت شریف و ایران اسلامی به سرانجام نرسید.

 

ما دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان همانند سال های پیش حضور خود را در راهپیمایی با شکوه و دشمن شکن یوم الله22بهمن ماه 1396 اعلام میکنم و از ملت شریف ایران و بخصوص مردم شهید پرور و همیشه در صحنه دشتستان دعوت میکنیم که امسال نیز مثل سال های قبل حضوری پر رنگ و انقلابی داشته باشند و نیز تجدید میثاقی دوباره با آرمان ها امام راحل (ره) و ادامه دهنده راه ایشان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و شهیدان راه این انقلاب اسلامی داشته باشند. و با توجه به توطئه‌های مستمر نظام سلطه و استکبار از تهدید و تحریم و تحریک تا جنگ نرم و ساز و کارهای مایوس سازی مردم نسبت به آینده انقلاب، تلاش‌های قوای سه‌گانه در توجه به مشکلات اقتصادی و پرداختن به دغدغه‌های فرهنگی و حرکت به سمت نهادینه‌سازی سبک زندگی اسلامی را ناکافی دانسته و از مسئولین می‌خواهیم با اخلال‌گران و برهم زنندگان آرامش اقتصادی و سیاسی کشور قاطعانه‌‌تر از گذشته برخورد نموده و با مهارگرانی، رفع بیکاری و مشکلات پیش روی معیشت مردم و همت و تدبیر برای آسایش و زندگی همراه با عزت اقشار مختلف به ویژه قشر محروم و مستضعف، دشمنان انقلاب و نظام را در راهبرد "ایجاد فاصله بین ملت با نظام و انقلاب" مأیوس و ناامید سازند. که خمینی کبیر فرمودند: حفظ اين پيروزي(انقلاب) از اصل پيروزي مشكل تر است.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان

 

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج به مناسبت ایام الله دهه فجر

دهه فجر یادآور تجلی و تحقق وعده های نصرت الهی در تاریخ رشادتهای ملت قهرمان ایران همچون نگینی درخشان نور می افشاند، ملتی که به فرموده رهبرکبیرانقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)،بهتر و برتر از مردم زمان رسول ا...(ص)و حضرت علی(علیه السلام)هستند؛ آرمانها و ارزشهایی که طهارت و قداست خود را از منبع عظیم قرآن و اسلام گرفته اند ، همچنان سرچشمه امید ، حرکت و تلاش مجاهدانه برای ایجاد تمدن نوین اسلامی در سایه رهبری های داهیانه رهبر معظم انقلاب ، حضرت آیت ا... امام خامنه ای است که هدف والای آن سعادت دنیوی و اخروی و رسیدن به قرب الی ا... در سایه ایجاد سبک زندگی اسلامی و تحقق حیات طیبه در طراز نظام مقدس اسلامی است .

رسیدن به هر هدف بزرگی نیازمند ایمان راسخ،تلاش جهادگرانه،هوشمندی،صبر و استقامت،حفظ اخلاص و استعانت از عنایات الهی و تبعیت از تعالیم متعالی حضرات معصومین(علیهم السلام)و پیروی از ولایت فقیه است.در جهان کنونی که نظام سرمایه داری در حال انهدام درونی و اضمحلال است،مردم دنیا تشنه فلسفه جدیدی برای معنی بخشی به زندگی خود هستند.آموزه های ارزشمند انقلاب اسلامی که برخاسته از دین مبین اسلام و مکتب اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام)هستند، به حق میتوانند آب حیاتی باشد برای جهانی که رنجور از بی اخلاقی،علم زدگی،تک بعدی مادی و بی بهره از اهداف عالی الهی است.

در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد خورموج در صحنه های مختلف و حساس انقلاب اسلامی حضور داشته و ضمن محکوم کردن جنایات آمریکا؛ اسرائیل و آل سعود و ایادی آنها و توطئه چینی های مختلف علیه جمهوری اسلامی ایران که همگی برای نا امید کردن مردم حزب الهی ایران اسلامی صورت می گیرد با هوشیاری کامل در مقابل توطئه های دشمنان ایستاده ایم و ضمن میثاق مجدد با آرمانهای الهی امام(ره) ، شهیدان و با تبعیت کامل از مقام عظمای ولایت در پاسداری از ارزشهای مقدس اسلامی  ، اجازه نخواهیم داد کسی امنیت و آرامش مردم را خدشه دار کند.

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد خورموج ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به مردم ایران و همه آزادگان جهان، از عموم ملت ایران برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور برای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل عظیم الشان(ره) و شهدای گرانقدر و پیمانی دوباره با رهبر معظم انقلاب اسلامی و نمایش عزم و غرور ایرانیان به جهان، دعوت به عمل می‌آورد.

 

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد خورموج

 

 

 


/انتهای پیام

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
  بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
  آرشیو