کد خبر : 97008تاریخ ثبت : 1396/11/22 18:58:34

بیانیه شواری تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی جم در خصوص حضور مسئولین استانی درمصلای نماز جمعه استان بوشهر

به گزارش دانشجونیوز، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی جم در خصوص حضور مسئولین استانی در مصلای نماز جمعه و گوش دادن مستقیم به خواسته های مردم بیانیه ای صادر کرد.

 

بسم اله الرحمن الرحیم

امام موسی کاظم(ع) فرمودند: همانا مهر قبول اعمال شما، برآوردن نیازهای برادرانتان و نیکی کردن به آنان در حد توانتان است و الا، هیچ عملی از شما پذیرفته نمی شود.

چندی پیش شاهد یک حرکت مردمی و از جنس خدمت از سوی مسئولین استان بوشهر بودیم. حرکتی که شروع آن به درخواست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر بوشهر آیت الله صفایی بوشهری در خصوص تکریم ارباب رجوع شکل گرفت که به این شکل که مسئولان ارشد استان در روزهای جمعه در مصلای جمعه استان حضور یابند و به طور آزاد، مستقیم و بدون تشریفات به خواسته های مردم پاسخ  گویند.

در همین راستا این جمعه(20بهمن)  استاندار،معاونین ایشان و مدیران ارشد استانی را در مکان مصلای نماز جمعه شهر بوشهر گردهم آورد و مسئولین را به پای صحبت ها و مشکلات مردم کشاند.

جمعه هفته گذشته نیز مدیر کل دادگستری استان به همراه معاونین و مدیران سازمان های تابعه پاسخگوی مراجعین بودند.

 اقدامات شایسته ای که موجب زنده شدن آرمان ها و خاطرات انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران بود.

متاسفانه چندی است جای خالی این حرکات، در بین مسئولین ایران اسلامی کاملا حس می شود.انقلاب اسلامی که ثمره مجاهدت های همین مردم ولایت مدار و با بصیرت بوده و هست و مسئولان آن از میان خود مردم انتخاب می شود، کم کم رنگ مسئولینی مردمی و خدمت گزارانی دلسوز را در خود نمی دید و در کارزار سرمایه داری و نادیده گرفتن وظیفه ای که بر دوششان است، خدمت، جانی تازه گرفت و مردم را به این حرکت امیدوار کرد. ان شاءالله که شاهد دیدار با مسئولین دیگر نهاد ها هم باشیم.

بسیج دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی جم ضمن ارج نهادن به این حرکت زیبا و انقلابی، از این اقدام مسئولین استانی حمایت کرده و از مسئولین شهرستان نیز خواستار تکرار این عمل در سطح شهرستان تحت مدیریت و خدمت خود دارد و امیدوار است که در سایه این اقدام مسئولین، دانشجویان -که مدیران آینده این بلاد اسلامی هستند- نیز لذت خدمت رسانی به مردم ایران اسلامی را گواه باشند. باشد که به واسطه خدمت مسئولین گره ای از مشکلات مردم باز شود.

 انشاالله شاهد پیشرفت هر روزه کشور در تمامی عرصه ها‌، رفع مشکلات مردم و در نهایت رسیدن به جامعه اسلامی در ایران اسلامی باشیم.

/انتهای پیام

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
  بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
  آرشیو