کد خبر : 97011تاریخ ثبت : 1396/11/30 20:14:11

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر میزبان کنگره ۵۳ شهید دانشجوی استان بوشهر

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر میزبان آیین کنگره ۵۳ شهید دانشجوی استان بوشهر خواهد بود.

به گزارش "دانشجونیوز" ، بوشهر در نشست مشترک برنامه‌ریزی کنگره شهدای دانشجو که با حضور مسئولان دانشگاه‌های استان بوشهر در سالن ابن‌سینای دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، آخرین هماهنگی‌ها برای اجرای هرچه بهتر کنگره شهدای دانشجویی استان بوشهر که هشتم اسفندماه برگزار می‌شود صورت گرفت.
آیین کنگره شهدای دانشجوی استان بوشهر، هشتم اسفندماه در مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی با حضور مسئولان استانی و دانشجویان دانشگاه‌های استان بوشهر برگزار خواهد شد.
 این آیین با سخنرانی نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه بوشهر و روایتگری اصغر نقی زاده هنرمند سینما و تلویزیون و اجرای خواننده حماسی کشوری، میلاد هارونی برگزار می‌شود.
 همچنین در این آیین از مستند شهید عرصه پزشکی، شهید خلیل فخرایی که به‌عنوان شهید شاخص این کنگره معرفی‌شده و نیز کتاب شهید محسن چکاه رونمایی خواهد شد.
 تجلیل از ۵۳ خانواده شهید دانشجوی استان و تقدیر از برگزیدگان جشنواره‌های تئاتر، ورزشی، هنری، علمی و پژوهشی مربوط به کنگره شهدای دانشجوی استان، از دیگر برنامه‌های این آیین خواهد بود.
 در این نشست، رضا آبشیرینی مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر با تشکر از متولیان کمیته‌های مختلف کنگره شهدای دانشجو، از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به خاطر میزبانی آیین اختتامیه این کنگره تشکر کرد.
 رؤسای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دانشگاه خلیج‌فارس نیز بر حضور گسترده دانشجویان در این کنگره تأکید کردند و از متصدیان این آیین خواستند، برنامه‌ای درخور و شأن خانواده معظم شهدای دانشجو برگزار شود.
 کنگره شهدای دانشجوی استان بوشهر با مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، مرکز حفظ آثار سپاه امام صادق (ع)، بنیاد شهید و بسیج دانشجویی استان برگزار خواهد شد.

/انتهای پیام

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه