کد خبر : 97016تاریخ ثبت : 1396/12/9 21:52:59
آیا پای منافع در میان است؛

سکوت رسانه های اصلاح طلب درباره انتخاب شهردار بوشهر

بعد از انتخاب شهردار هیچ کدام از رسانه های اصلاح طلب استان بوشهر به هم طیفی های خود اعتراض نکردند که آقا جان این چه انتخابی است که انجام داده اید.

به گزارش "دانشجونیوز" ،

می گویند در سیاست خارجی ابر قدرت ها سیاست ثابت ،اعتقادات و حق و باطل مفهومی ندرد و اندیشه های ماکیاولی است که حکومت می کند و منافع شخصی نوع موضع گیری را مشخص می کند.

ماه ها بود رسانه های اصلاح طلب استان بوشهر به شدت به مسئله شهرداری بوشهر می پرداختند و تیتر یک رسانه های آنها بود و پشت سر هم از منافع مردم و مدیریت شهری سخن می گفتند.

اما همین چند روز پیش شورای شهر اصلاح طلب در یک جلسه ناگهانی بدون اعلام قبلی اقدام به انتخاب شهرداری از استان همسایه کرد، کسی که  یک روز سابقه مدیریت شهری، عمرانی و دولتی نداشته و بیشتر به عنوان مجری برنامه های ادبی و هنری شناخته شده است.

بعد از انتخاب شهردار هیچ کدام از رسانه های اصلاح طلب استان بوشهر به هم طیفی های خود اعتراض نکردند که آقا جان این چه انتخابی است که انجام داده اید، مگر یک مدیر توانای بومی در حوزه شهری وجود نداشت که دست به دامن مجری اهل استان فارس شدید تا سکان بندر تاریخی بوشهر را به وی بسپارید.

انگار رویه ای که رسانه های اصلاح طلب کشور در انعکاس و برخورد گزینشی در موضوعات دارند در استان بوشهر نیز اجرا می شود و مهم منافع مردم و کشور و غیره نیست بلکه زنده باد حزب و منافع من حالا هر بلایی که می خواهد سر مردم و شهر بیاید ما چکار داریم ما باید کلاه خودمان را بچسبیم.

جالب توجه است که رسانه های اصلاح طلب کشور نیز بعد از آشوب های خیابان پاسداران تهران توسط دراویش همین رویه را در پیش گرفتند و به سبب منافع حزبی و نگاه به سبد رای کمترین اشاره را به جنایت کردند و از کنار شهدای امنیت مثل یک خبر ساده عبور کردند ما همین رویه را در مسئله شهرداری و دیگر مسائل در بین رسانه های اصلاح طلب بوشهر به وضوح مشاهده می کنیم./سپاس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
  بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
  آرشیو