کد خبر : 97017تاریخ ثبت : 1396/12/9 08:54:58
حرکتی فرهنگی که باید از آن الگو گرفت؛

تجلیل رییس پلیس استان از اقدام جالب یک داماد+تصاویر

فرمانده انتظامی استان بوشهر از داماد تنگ ارمی که در کارت عروسی خود از مهمانان خواسته بود بدون اسلحه و تیراندازی حضور بهم رسانند، تجلیل کرد.

به گزارش "دانشجونیوز" ،در مراسمی که" اصغر نقی زاده "بازیگر سینما و تلویزیون ،" حمید آب آذر" مدیر کمپین مردمی" نه به اسلحه در مراسم عروسی "و تعدادی از فرماندهان انتظامی حضور داشتند ، سردار" خلیل واعظی "فرمانده انتظامی استان بوشهر با تقدیم لوح سپاس و هدیه ای از آقای مهران نیکنام "تجلیل کرد.
برپایه این گزارش در پی راه اندازی کمپین مردمی "نه به اسلحه" و درخواست  فرمانده پلیس استان بوشهر از شهروندان جهت همراهی با این کمپین و توصیه به عدم استفاده از اسلحه در مراسم عروسی این داماد مسولیت پذیر در کارت  جشن عروسی خود از مهمانانش خواسته بود بدون اسلحه و تیراندازی حضور به هم رسانتد.
سرتیپ دوم واعظی ضمن تقدیر از این حرکت فرهنگی خطاب به آقای نیکنام گفت:  اقدام سازنده شما و خانواده محترمتان  گام بزرگی در راستای ارتقاءاحساس امنیت و مصداق عملی مشارکت فعالانه شهروندان وظیفه شناس در حفظ و تامین امنیت می باشد.
وی با تاکید بر اینکه پلیس در برخورد با پدیده تیراندازی در مراسم عروسی عزم جدی دارد ابراز امیدواری کرد، سایر شهروندان نیز با الگو گیری از حرکت خانواده آقای نیکنام مراسم جشن خود را در کمال آرامش و با شاد به پایان برسانتد.

Thumbnail

Thumbnail

 


انتهای پیام /

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان؛برجام، آش نخورده و دهن سوخته ای که دولت به کام ملت ریخت
  بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر خطاب به مجمع تشخیص مصلحت نظام؛تصویب CFT اعتماد دوباره به ناقضان برجام است
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  آرشیو