کد خبر : 97025تاریخ ثبت : 1396/12/13 17:48:29
اصرار چندین ساله برای چهره کردن یک فرد؛

شایسته سالاری یا تصمیمات محفلی؛ کدامیک در انتخاب تبادار نقش داشته اند؟

اعضای شورای شهر بوشهر اسماعیل تبادار کسی که در دوره اصلاحات صدرنشین کاخ استانداری بوشهر بود و به عنوان اولین استاندار نامه خروج از حاکمیت مجلس ششم را در سال 82 امضا و به خاطر منافع حزبی از سمت خود استعفا کرده بود را به عنوان چهره ماندگار شهر بوشهر در سال ۹۶ انتخاب کرد.

به گزارش "دانشجونیوز" ،اعضای شورای شهر بوشهر اسماعیل تبادار کسی که در دوره اصلاحات صدرنشین کاخ استانداری بوشهر بود و به عنوان اولین استاندار نامه خروج از حاکمیت مجلس ششم را در سال 82 امضا و به خاطر منافع حزبی از سمت خود استعفا کرده بود را به عنوان چهره ماندگار شهر بوشهر در سال ۹۶ انتخاب کرد.

هرچند که پیش تر و در سال های گذشته با تصمیمات سیاسی وی یکی از افراد منتخبِ چهره ماندگار بوشهر بود اما آن تصمیم با اعتراضاتی مواجه شد و سرانجام پس از انصراف آیت الله صفایی بوشهری که در همان سال به عنوان چهره ماندگار انتخاب شده بود، او نیز فرصت را مغتنم دید و انصراف خود را اعلام کرد. هرچند که پیش از انصراف وی اعتراضاتی بسیاری به شورای شهر وقت به جهت معرفی تبادار به عنوان یکی از چهره های ماندگار بوشهر شده بود.

با وجود اینکه نام اسماعیل تبادار در چند سال اخیر فقط در حد یک سایه در استان بوشهر مطرح بوده است حال سوال اینجاست طی مدتي كه در استان حضور نداشتند، چقدر براي استان بوشهر موثر بوده و در زماني كه پست مديريتي و حقوقي در استان نداشته، چقدر توانسته به مردم هم استانی خود خدمت رساني كند و چه طرح هاي بزرگی به دستان وي افتتاح يا طراحي شده است.

نکته دیگر اینکه شورای شهر بوشهر چه ملاک ها و ارزیابی هایی را برای انتخاب چهره ماندگار شهر بوشهر داشته است که یک فرد سیاسی که در چند سال اخیر خدمتی را از او برای استان شاهد نبودیم را به عنوان چهره ماندگار انتخاب کرده است؟!

اصرار چندین ساله اصلاح طلبان و فرصت طلبان برای چهره کردن تبادار در چنین روزی سرانجام با تصمیم های سیاسی و محفلی این روزهای اعضای شورای شهر بوشهر محقق شد که به نظر می رسد در روزهایی که فرمان تصمیمات آنها به دست عوامل بیرونی هدایت می شود نباید غیر از این هم از آنان انتظار داشت.

گفتنی است این شورای شهر هفته گذشته نیز در تصمیمی بحث بر انگیز یک مجری را به عنوان شهردار بوشهر انتخاب کرده بود.

منبع: گام نیوز

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
  بیانه دانشجویان گناوه به مناسبت روز دانشجو؛آمریکا در هیچ عرصه ای قابل اعتماد نیست
  بیانبه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اهرم :بسیج پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه است
  آرشیو