کد خبر : 97033تاریخ ثبت : 1396/12/23 09:56:48
به منظور ترویج ازدواج آسان

جشن ازدواج 10 زوج دانشجوی دانشگاه پیام نور گناوه برگزار شد

جشن ازدواج دانشجویی 10 زوج دانشجوی دانشگاه پیام نور گناوه به همت این دانشگاه در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی حرفه ای گناوه برگزار شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ،صبح امروز، جشن ازدواج دانشجویی 10 زوج دانشجوی دانشگاه پیام نور گناوه به همت این دانشگاه و با همکاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان با حضور پرشور دانشجویان و مسئولان در سالن اجتماعات مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای گناوه برگزار شد.

رئیس دانشگاه پیام نور گناوه در این آیین با تبریک ایام با سعادت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تبریک این پیوند مبارک به زوج های جوان گفت: جشن ازدواج دانشجویی هر ساله به همت این دانشگاه برای دانشجویان مزدوج برگزار می‌شود که امیدواریم زمینه‌ساز ازدواج آسان شود.

وی عنوان کرد: این آیین به منظور ترویج ازدواج آسان و تشویق جوانان به سنت حسنه ازدواج به خصوص در بین دانشجویان توسط این دانشگاه برگزار می‌شود که امسال در ایام با سعادت میلاد حضرت زهرا (س) این جشن تدارک دیده شده است.

مرتضی سیاوشی بیان کرد: جوانان باید به امر ازدواج و تشکیل زندگی مشترک اهتمام ورزند و در تشکیل خانواده با توقعات کم پیش‌قدم شوند و خانواده‌ها نیز باید در این امر به جوانان کمک و یاری رسانند.

اجرای موسیقی، نمایش طنز، پخش کلیپ از عملکرد یک‌ساله دانشگاه پیام نور گناوه، پخش کلیپ از جشن ازدواج دانشجویی در سال‌های گذشته این دانشگاه، اجرای خطبه نمادین عقد بین یکی از زوج‌های دانشجو، اجرای مسابقه بین زوج‌های جوان و اهداء هدیه به زوج‌های دانشجو از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

پیش از این نیز زوج های جوان دانشجو در گشت دریایی با همکاری پایگاه دریابانی گناوه شرکت کرده و سپس با حضور در یادمان شهدای گمنام به ادای احترام به شهدای والامقام پرداختند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند
  در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود
  در بیانیه دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس؛در فتنه 88 ، ملت ایران هزینه بی بصیرتی خواص را دادند
  آرشیو