کد خبر : 97036تاریخ ثبت : 1396/12/21 10:15:21

دانشکده پزشکی و دندانپزشکی بوشهر تا ۲ سال آینده تکمیل می‌شود

استاندار بوشهر گفت: دانشکده پزشکی و دندانپزشکی بوشهر تا ۲ سال آینده تکمیل می‌شود.

به گزارش "دانشجونیوز" ،عبدالکریم گراوند بعداز ظهر امروز در مراسم افتتاح شهرداری چاه مبارک در شهرستان عسلویه اظهار داشت: راه‌اندازی شهرداری چاه مبارک از خواسته اصلی و بحق مردم بوده ‌و این اقدام می‌تواند در توسعه و آبادانی مرکز این بخش بسیار موثر باشد.

وی با تاکید بر توجه به تحقق مطالبات مردم بیان کرد: از دیر باز یکی از آرزوهای مردم انقلابی چاه مبارک تبدیل به شهر شدن این روستا بود که با تلاش‌های زیادی که صورت گرفت و معرفی توانمندی‌های این منطقه و تشریح ظرفیت، موفق به دریافت عنوان شهر برای شهر چاه مبارک شدیم.

گراوند افزود: پس از طی مراحل قانونی امروز توانستیم حکم شهردار چاه مبارک را صادر کنیم و از امروز شهرداری این شهر آغاز به کار کرد.

استاندار بوشهر انجام این مهم را آستانه سال جدید عیدی دولت تدبیر امید به مردم چاه مبارک دانست و شهر و مردم چاه مبارک را شایسته این عنوان کرد.

وی، با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های روستایی بیان کرد: دهیاران باید در این راستا تلاش کنند و ما مسئولان هم وظیفه داریم که خدمات‌دهی بهتر و بیشتری در این عرصه ارائه دهیم.

استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به جوانان افزود: توجه به جوانان و بانوان، اشتغال، توسعه، عمران و آبادانی استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها قرار دارد و در این راستا اقدامات مهم و موثری انجام شده است.

گراوند تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام را مورد تاکید قرار داد و گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در همه عرصه‌های عمران شهری و روستایی مورد توجه است چر اکه نباید منابع کشور را هدر دهیم و باید مدیریتی مناسبی در این زمینه ایجاد شود.

وی تکمیل دانشکده پزشکی و دندان‌پزشکی بوشهر را مورد اشاره قرار داد و افزود: برای تحقق این مهم تفاهم‌نامه‌ای با وزیر بهداشت منعقد شده که ان‌شاالله تا 2 سال این پروژه تکمیل می‌شود.

انتهای پیام/ش

 
اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  روابط عمومی فدراسیون فوتبال مطرح کرد :واکنش فدراسیون به مطلب سایت مارکا درباره کی‌روش
  نه سیدجلال، نه وریا؛ قلی زاده خط خورد لیست نهایی تیم ملی اعلام شد
  آماده شوک‌آورترین خبر ورزشیبدترین پرسپولیسی که شاید شاهد آن باشید
  با حضور چهار استقلالی و دو پرسپولیسی تیم منتخب هفته بیست و هفتم لیگ برتر
  قدردانی شاگردان شروشور از پروفسور قهرمانی دوم چگونه برای برانکو خاطره شد ؟
  آرشیو