کد خبر : 97044تاریخ ثبت : 1396/12/28 20:06:46
مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر خبر داد؛

اعزام بیش از هزار و پانصد نفر از دانشجویان بوشهری به اردوی راهیان نور

امسال بیش از هزار و پانصد نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان بوشهر در قالب 3 کاروان به صورت متمرکز به اردوی معنوی راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت بسیار بالای اردوهای راهیان نور، بر ضرورت توسعه این اردوها تاکید کرد و اظهار داشت: اردوهای راهیان نور در تقویت روحیه ایثارگری نسل جوان و حفظ ارزش‌های انقلاب بسیار حائز اهمیت است.

رضا آبشیرینی اظهار داشت: بیش از هزار و پانصد نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان بوشهر در قالب 3 کاروان به صورت متمرکز به اردوی معنوی راهیان نور اعزام شدند.

آبشیرینی افزود: دانشجویان از 9 اسفندماه تا 23 اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

آبشیرینی در ادامه بیان داشت: به منظور استفاده بهتر دانشجویان از این اردو ها تلاش شد و در تمامی کاروان‌ها روحانی و راوی قرار داده شد تا دانشجویان از نزدیک با عملیات‌ها و رشادت‌های رزمندگان اسلام آشنا، و از نزدیک  آنها را حس کنند.

رئیس بسیج دانشجویی استان بوشهر خاطرنشان کرد: دانشجویان از مناطق مختلف «فتح المبین»، «فکه»، «اروند»، «شلمچه»، «طلائیه»، «هویزه» « هور »، «نهر خین» در جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

آبشیرینی تصریح کرد: خوشبختانه در حوزه فرهنگی هماهنگی و هم‌صدایی کامل با اعلب دانشگاه ها وجود دارد و بسیج دانشجویی به‌ عنوان بازوی اجرایی فرهنگی در دانشگاه ها فعالیت می‌کند که سرآمد آن اردوهای جهادی و راهیان نور است.

وی در پایان گفت: این برنامه‌ها به نوعی تلنگر جدی به شخصیت دانشجو و تاثیر به‌سزایی در راستای بالا بردن بینش معنوی دانشجویان و تغییر روحیه آنها دارد و فرصتی خواهد بود برای اینکه دانشجویان بتوانند با حضور در این مناطق به نوعی در راستای خود سازی خود عمل کرده و پیش روند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه