کد خبر : 97044تاریخ ثبت : 1396/12/28 20:06:46
مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر خبر داد؛

اعزام بیش از هزار و پانصد نفر از دانشجویان بوشهری به اردوی راهیان نور

امسال بیش از هزار و پانصد نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان بوشهر در قالب 3 کاروان به صورت متمرکز به اردوی معنوی راهیان نور اعزام شدند.

به گزارش "دانشجونیوز" ، مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت بسیار بالای اردوهای راهیان نور، بر ضرورت توسعه این اردوها تاکید کرد و اظهار داشت: اردوهای راهیان نور در تقویت روحیه ایثارگری نسل جوان و حفظ ارزش‌های انقلاب بسیار حائز اهمیت است.

رضا آبشیرینی اظهار داشت: بیش از هزار و پانصد نفر از دانشجویان دانشگاه‌های استان بوشهر در قالب 3 کاروان به صورت متمرکز به اردوی معنوی راهیان نور اعزام شدند.

آبشیرینی افزود: دانشجویان از 9 اسفندماه تا 23 اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

آبشیرینی در ادامه بیان داشت: به منظور استفاده بهتر دانشجویان از این اردو ها تلاش شد و در تمامی کاروان‌ها روحانی و راوی قرار داده شد تا دانشجویان از نزدیک با عملیات‌ها و رشادت‌های رزمندگان اسلام آشنا، و از نزدیک  آنها را حس کنند.

رئیس بسیج دانشجویی استان بوشهر خاطرنشان کرد: دانشجویان از مناطق مختلف «فتح المبین»، «فکه»، «اروند»، «شلمچه»، «طلائیه»، «هویزه» « هور »، «نهر خین» در جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

آبشیرینی تصریح کرد: خوشبختانه در حوزه فرهنگی هماهنگی و هم‌صدایی کامل با اعلب دانشگاه ها وجود دارد و بسیج دانشجویی به‌ عنوان بازوی اجرایی فرهنگی در دانشگاه ها فعالیت می‌کند که سرآمد آن اردوهای جهادی و راهیان نور است.

وی در پایان گفت: این برنامه‌ها به نوعی تلنگر جدی به شخصیت دانشجو و تاثیر به‌سزایی در راستای بالا بردن بینش معنوی دانشجویان و تغییر روحیه آنها دارد و فرصتی خواهد بود برای اینکه دانشجویان بتوانند با حضور در این مناطق به نوعی در راستای خود سازی خود عمل کرده و پیش روند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  روابط عمومی فدراسیون فوتبال مطرح کرد :واکنش فدراسیون به مطلب سایت مارکا درباره کی‌روش
  نه سیدجلال، نه وریا؛ قلی زاده خط خورد لیست نهایی تیم ملی اعلام شد
  آماده شوک‌آورترین خبر ورزشیبدترین پرسپولیسی که شاید شاهد آن باشید
  با حضور چهار استقلالی و دو پرسپولیسی تیم منتخب هفته بیست و هفتم لیگ برتر
  قدردانی شاگردان شروشور از پروفسور قهرمانی دوم چگونه برای برانکو خاطره شد ؟
  آرشیو