کد خبر : 97045تاریخ ثبت : 1396/12/25 21:18:19
مسول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر خبر داد:

همدلی برای محرومیت زدایی بخش بوشکان

حجت پارمان مسول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر در این باره گفت: در این نشست که بخشدار و دهیاران منطقه بوشکان نیز حضور داشتند و بر مهارت و اموزش روستاییان تاکید شد و تصمیم گرفتیم گروه جهادی با استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی دوره های مهارتی و آموزشی در راستای اشتغال زایی را در مناطق محروم و هدف برگزار نماید.

به گزارش "دانشجونیوز" ،

نشست گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر دیروز صبح در دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر با حضور  مدیران دستگاه های اجرایی استان و معاون اقتصادی استانداری با موضوع راهکارهای محرومیت زدایی و توسعه مناطق محروم و کم برخوردار برگزار شد.

حجت پارمان مسول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر در این باره گفت: در این نشست که بخشدار و دهیاران منطقه بوشکان نیز  حضور داشتند و  بر مهارت و اموزش روستاییان تاکید شد و تصمیم گرفتیم گروه جهادی با استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی دوره های مهارتی و آموزشی در راستای اشتغال زایی را در مناطق محروم و هدف برگزار نماید.

وی افزود: انشاءالله نشست های محرومیت زدایی به صورت ماهیانه با حضور دهیاران منطقه هدف و مسولیت مرتبط در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر برگزار خواهد شد.

 

مسئول گروه جهادی افسران ولایت در ادامه ادامه داد: در این جلسه مشکلات اقتصادی برخی روستاهای محروم مورد بررسی قرار گرفت و دهیاران مطالبات و مشکلات پیش رو را مطرح کردند که معاون اقتصادی استاندار قول پیگیری و حل این مشکلات را دادند.

 

پارمان در پایان ضمن تشکر از همه دستگاه های اجرایی استان و معاون اقتصادی استاندار گفت: در این نشست چندین کارآفرین برتر هم حضور داشتند که راهکارها و پیشنهادات مناسبی را جهت ایجاد شغل پایدار در روستاهای محروم بیان کردند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند
  در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود
  در بیانیه دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس؛در فتنه 88 ، ملت ایران هزینه بی بصیرتی خواص را دادند
  آرشیو