کد خبر : 97045تاریخ ثبت : 1396/12/25 21:18:19
مسول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر خبر داد:

همدلی برای محرومیت زدایی بخش بوشکان

حجت پارمان مسول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر در این باره گفت: در این نشست که بخشدار و دهیاران منطقه بوشکان نیز حضور داشتند و بر مهارت و اموزش روستاییان تاکید شد و تصمیم گرفتیم گروه جهادی با استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی دوره های مهارتی و آموزشی در راستای اشتغال زایی را در مناطق محروم و هدف برگزار نماید.

به گزارش "دانشجونیوز" ،

نشست گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر دیروز صبح در دانشگاه علمی کاربردی استان بوشهر با حضور  مدیران دستگاه های اجرایی استان و معاون اقتصادی استانداری با موضوع راهکارهای محرومیت زدایی و توسعه مناطق محروم و کم برخوردار برگزار شد.

حجت پارمان مسول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر در این باره گفت: در این نشست که بخشدار و دهیاران منطقه بوشکان نیز  حضور داشتند و  بر مهارت و اموزش روستاییان تاکید شد و تصمیم گرفتیم گروه جهادی با استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی دوره های مهارتی و آموزشی در راستای اشتغال زایی را در مناطق محروم و هدف برگزار نماید.

وی افزود: انشاءالله نشست های محرومیت زدایی به صورت ماهیانه با حضور دهیاران منطقه هدف و مسولیت مرتبط در دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر برگزار خواهد شد.

 

مسئول گروه جهادی افسران ولایت در ادامه ادامه داد: در این جلسه مشکلات اقتصادی برخی روستاهای محروم مورد بررسی قرار گرفت و دهیاران مطالبات و مشکلات پیش رو را مطرح کردند که معاون اقتصادی استاندار قول پیگیری و حل این مشکلات را دادند.

 

پارمان در پایان ضمن تشکر از همه دستگاه های اجرایی استان و معاون اقتصادی استاندار گفت: در این نشست چندین کارآفرین برتر هم حضور داشتند که راهکارها و پیشنهادات مناسبی را جهت ایجاد شغل پایدار در روستاهای محروم بیان کردند.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه