کد خبر : 97046تاریخ ثبت : 1396/12/28 21:21:13
مسئول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر خبر داد؛

اردوی جهادی نوروز 97 در روستاهای محروم بخش بوشکان

پارمان تصریح کرد: این اردو از 1 فروردین ماه لغایت 9 فروردین ماه 97 در روستاهای محروم بخش بوشکان برگزار می شود.

به گزارش "دانشجونیوز" ، مسئول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: ما از طریق مشاهدات میدانی روستاهای محروم بخش بوشکان استان بوشهر را شناسایی کردیم که تصمیم داریم اولین اردوی جهادی 97 را در این مناطق برپا کنیم و امسال برای نوروز 97 یک برنامه جهادی را برنامه ریزی کرده ایم.

حجت پارمان بیان داشت: خداوند در سوره التّوبه ، آیه ۴۱ می فرماید: ( انْفِرُواْ خِفَافًا وَ ثِقَالاً وَ جَاهِدُواْ بِأَمْوَالِکُمْ وَ أَنفُسِکُمْ فِی سَبِیلِ اللّهِ ذَلِکُمْ خَیْرٌ لَّکُمْ إِن کُنتُمْ تَعْلَمُونَ کوچ کنید!

سبکبار و گرانبار؛ و با مال و جانتان در راه خدا جهاد کنید. این براى شما بهتر است، اگر بدانید. )

وی خاطر نشان کرد: آموزش های کسب و کار و کار آفرینی، آموزش مشاغل خانگی، فعالیت های فرهنگی، کشاورزی، عمرانی، بهداشت و درمان از فعالیت های دانشجویان جهادی در عید نوروز 97 خواهد بود.

پارمان ادامه داد: چندین خانه را شناسایی کرده ایم که امکانات زندگی و بهداشت در آن ها فراهم نیست و بخش عمرانی که شامل ساخت منزل و سرویس بهداشتی و حمام است در این روستاها اعمال خواهد شد.

مسئول گروه جهادی افسران ولایت اضافه کرد: در بخش فرهنگی نیز تصمیم به تجهیز کتابخانه این مناطق، اکران فیلم، روخوانی و روانخوانی قرآن، شناسایی شهدای روستاهای مورد نظر و معرفی آن ها، برگزاری جُنگ شادی ویژه کودکان و ... را داریم.

پارمان تصریح کرد: این اردو از1 فروردین ماه لغایت 9 فروردین ماه 97 در روستاهای محروم بخش بوشکان استان بوشهر برگزار می شود.

مسئول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر در پایان گفت: این اردو با همکاری دستگاه های اجرایی استان برگزار می شود و علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند با شماره  09177732388 تماس حاصل فرمایید.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  روابط عمومی فدراسیون فوتبال مطرح کرد :واکنش فدراسیون به مطلب سایت مارکا درباره کی‌روش
  نه سیدجلال، نه وریا؛ قلی زاده خط خورد لیست نهایی تیم ملی اعلام شد
  آماده شوک‌آورترین خبر ورزشیبدترین پرسپولیسی که شاید شاهد آن باشید
  با حضور چهار استقلالی و دو پرسپولیسی تیم منتخب هفته بیست و هفتم لیگ برتر
  قدردانی شاگردان شروشور از پروفسور قهرمانی دوم چگونه برای برانکو خاطره شد ؟
  آرشیو