کد خبر : 97046تاریخ ثبت : 1396/12/28 21:21:13
مسئول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر خبر داد؛

اردوی جهادی نوروز 97 در روستاهای محروم بخش بوشکان

پارمان تصریح کرد: این اردو از 1 فروردین ماه لغایت 9 فروردین ماه 97 در روستاهای محروم بخش بوشکان برگزار می شود.

به گزارش "دانشجونیوز" ، مسئول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: ما از طریق مشاهدات میدانی روستاهای محروم بخش بوشکان استان بوشهر را شناسایی کردیم که تصمیم داریم اولین اردوی جهادی 97 را در این مناطق برپا کنیم و امسال برای نوروز 97 یک برنامه جهادی را برنامه ریزی کرده ایم.

حجت پارمان بیان داشت: خداوند در سوره التّوبه ، آیه ۴۱ می فرماید: ( انْفِرُواْ خِفَافًا وَ ثِقَالاً وَ جَاهِدُواْ بِأَمْوَالِکُمْ وَ أَنفُسِکُمْ فِی سَبِیلِ اللّهِ ذَلِکُمْ خَیْرٌ لَّکُمْ إِن کُنتُمْ تَعْلَمُونَ کوچ کنید!

سبکبار و گرانبار؛ و با مال و جانتان در راه خدا جهاد کنید. این براى شما بهتر است، اگر بدانید. )

وی خاطر نشان کرد: آموزش های کسب و کار و کار آفرینی، آموزش مشاغل خانگی، فعالیت های فرهنگی، کشاورزی، عمرانی، بهداشت و درمان از فعالیت های دانشجویان جهادی در عید نوروز 97 خواهد بود.

پارمان ادامه داد: چندین خانه را شناسایی کرده ایم که امکانات زندگی و بهداشت در آن ها فراهم نیست و بخش عمرانی که شامل ساخت منزل و سرویس بهداشتی و حمام است در این روستاها اعمال خواهد شد.

مسئول گروه جهادی افسران ولایت اضافه کرد: در بخش فرهنگی نیز تصمیم به تجهیز کتابخانه این مناطق، اکران فیلم، روخوانی و روانخوانی قرآن، شناسایی شهدای روستاهای مورد نظر و معرفی آن ها، برگزاری جُنگ شادی ویژه کودکان و ... را داریم.

پارمان تصریح کرد: این اردو از1 فروردین ماه لغایت 9 فروردین ماه 97 در روستاهای محروم بخش بوشکان استان بوشهر برگزار می شود.

مسئول گروه جهادی افسران ولایت بسیج دانشجویی استان بوشهر در پایان گفت: این اردو با همکاری دستگاه های اجرایی استان برگزار می شود و علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند با شماره  09177732388 تماس حاصل فرمایید.

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه