کد خبر : 97053تاریخ ثبت : 1397/1/2 16:23:17
امام جمعه دلوار:

اهانت استاد دانشگاه آزاد به شهید رئیس‌علی دلواری قابل گذشت نیست

گام نیوز: امام جمعه دلوار گفت: این که یک استاد دانشگاه در دانشگاه آزاد بوشهر به مقام این شهید بزرگ راه مبارزه با استکبار که مورد توجه رهبری است به شکلی آشکار و بارز، توهین می‌کند و مسئولان دانشگاه نیز واکنشی نشان نمی‌دهند به هیچ عنوان پذیرفته و قابل گذشت نیست.

به گزارش "دانشجونیوز" ،حجت‌الاسلام علی زاهددوست امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر دلوار اظهار داشت: هر سال با توجه به نیازهای کشور، رهبر معظم انقلاب با درایت اقدام به نام‌گذاری سال می‌فرمایند.

وی افزود: در طی این سال‌ها رهبری تمرکز مناسبی بر رفع مشکلات اقتصادی کشور داشته و هر سال را با مضامین اقتصادی نام‌گذاری می‌فرمایند که امسال نیز سال را مزین به حمایت از کالاهای ایرانی کرده‌اند.

امام جمعه دلوار تصریح کرد: در سال گذشته که به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال بود دولت زحمات مناسبی برای عملیاتی‌کردن شعار سال انجام داد که البته برای تحقق آن تا نقطه مطلوب هنوز راه طولانی وجود دارد که امسال نیز این مسیر با نام‌گذاری حمایت از تولیدات داخلی ادامه دارد.

زاهددوست عنوان کرد: با توجه به این که دشمن به دنبال ضربه‌زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی است سعی کرده که از طریق اقتصادی به این مسئله ورود کند که نیاز است با تعریف اولویت کشور به حل مشکلات اقتصادی، توطئه دشمن را خنثی کنیم.

وی بیان کرد: در کنار توجه مردم برای خرید کالاهای ایرانی، تولید‌کنندگان نیز باید ضمن بالابردن کیفیت تولیدات خود، قیمت‌های منصفانه‌ای نیز بر اجناس ایرانی بگذارند تا هر ایرانی با تعصب خاص و به عنوان یک اصل ملی و اخلاقی اقدام به خرید کالای ایرانی کند.

امام جمعه دلوار با اشاره به ایام‌البیض و ایام اعتکاف، بیان کرد: این دو زمان، فرصت مناسبی برای نزدیکی بیشتر به خداوند و راز و نیاز است که ضروری است از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

زاهددوست با اعلام این که استان بوشهر و شهرستان تنگستان با قیام شهید رئیس‌علی دلواری به عنوان سردار مبارزات استکبارستیزی بر علیه پیر انگلیس شناخته می‌شود، عنوان کرد: این که یک استاد دانشگاه در دانشگاه آزاد بوشهر به مقام این شهید بزرگ راه مبارزه با استکبار که مورد توجه رهبری است به شکلی آشکار و بارز، توهین می‌کند و مسئولان دانشگاه نیز واکنشی نشان نمی‌دهند به هیچ عنوان پذیرفته و قابل گذشت نیست.

وی ادامه داد: اگر امروز ما در کشور دارای امنیتی هستیم محصول فداکاری و جانبازی شهدایی مانند شهید رئیس‌علی دلواری است و نباید این گونه شود که به شهدا که خط قرمز نظام جمهوری اسلامی هستند، اهانتی شود و کسی دم بر نیارد.

امام جمعه دلوار عنوان کرد: آبروی و افتخار نظام جمهوری اسلامی وجود شهدایی مانند شهید رئیس‌علی دلواری است و هرگز اجازه نمی‌دهیم افرادی در هر جایگاهی و به خصوص سنگرهای علم در دانشگاه به مقام شامخ این شهیدان توهین کنند که آن را گناهی غیرقابل اغماض و بخشش می‌دانیم.

زاهددوست بیان کرد: از مسئولان دانشگاه درخواست می‌کنیم با فرد خاطی برخورد قانونی کنند و بدانند که صبر و تحمل ما هم اندازه‌ای دارد و در موقعیت مناسب، پاسخ توهین آنها به مقام شامخ شهید رئیس‌علی دلواری را خواهیم داد.

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند
  در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود
  در بیانیه دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس؛در فتنه 88 ، ملت ایران هزینه بی بصیرتی خواص را دادند
  آرشیو