کد خبر : 97063تاریخ ثبت : 1397/1/18 11:34:47

مسئولان از پرداختن به مسائل حاشیه‌ای بپرهیزند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مسئولان به فکر تامین نیازهای مردم باشند و از مسائل حاشیه‌ای دوری کنند.

به گزارش "دانشجونیوز" ،

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر از مسوولان استان خواست بودجه هایی که در اختیار دارند در خدمت مسائل عمرانی ، آبادانی ، اشتغال و تامین آب و رسیدگی به محرومین به کار گیرند و به فکر مسائل حاشیه ای نباشند.

وی همچنین ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین افزود: این جنایات هر روز تکرار می‌شود و در طول سال‌هایی که فلسطین در اشغال بوده مذاکرات نتوانسته مساله‌ای را حل کند فقط پیروزی نهایی فلسطین را به تاخیر می اندازد.

آیت الله صفایی بوشهری در جمع نماز گزاران فلسطین را مساله اصلی جهان اسلام عنوان و بیان کرد:  برخی از سران کشورهای اسلامی از جمله عربستان سعودی با سیاستمداران صهیونیست ارتباط و همبستگی دارند و نمی توان به آنها اعتماد کرد.

وی همچنین با اشاره به بی تعهدی آمریکایی‌ها در برجام افزود: با وجود این که آمریکایی ها تعهداتشان را در برجام زیر پا گذاشتند، اما این بی تعهدی نتوانسته در پیشرفت دانش هسته ای کشورمان خللی وارد کند.

امام جمعه بوشهر به 20 فروردین سالروز قطع رابطه آمریکا و ایران هم اشاره کرد و گفت: در سال 1359 آمریکا مجبور به قطع ارتباط با ایران شد چون به این باور رسیده بود که ایران کشوری اسلامی و انقلابی است و هیچ‌گاه طالب این رابطه نخواهد بود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند
  در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود
  در بیانیه دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس؛در فتنه 88 ، ملت ایران هزینه بی بصیرتی خواص را دادند
  آرشیو