کد خبر : 97064تاریخ ثبت : 1397/1/19 13:08:29

۱۵ هزار نفر از استان بوشهر به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: در ایام تعطیلات نوروز بیش از ۱۵ هزار نفر از استان بوشهر به اردوهای راهیان نور دریایی و زمینی اعزام شدند.

به گزارش "دانشجونیوز" ،سرهنگ سهراب انبارکی صبح امروز در نشست شورای اداری استان بوشهر با تبریک سال جدید و تاکید بر تحقق شعار  امسال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: عملیاتی شدن شعار امسال نقش مهمی در  توسعه زیرساخت‌های اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی دارد که باید به این مهم توجه ویژه شود.

وی با اشاره به اعزام کاروان راهیان نور از استان بوشهر بیان کرد:  نوروز امسال با مساعدت دستگاه‌های اجرایی مرتبط، برنامه راهیان نور دریایی و زمینی با کیفیت بالا و به نحو مطلوب برگزار شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر به اعزام راهیان نور دریایی پرداخت و خاطر نشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز 5 هزار و 183 نفر از استان‌های مختلف، با تلاش منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از مرکز استان بوشهر به  جزیره مقاوم خارگ اعزام شدند که خدمات سردار زیراهی فرمانده این منطقه قابل تقدیر و سپاس است.

انبارکی با اشاره به اعزام راهیان نور زمینی از استان بوشهر تصریح کرد: در ایام تعطیلات نوروز 9 هزار و 840 نفر به مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس از جمله سلمچه، دهلاویه، اروندکنار و اردوگاه فاطمه زهرا(س) در خوزستان اعزام شدند.

وی با بیان اینکه اردوگاه فاطمه زهرا(س) سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر مستقر در مناطق عملیاتی جنوب میزبان زائران کاروان راهیان نور از سراسر کشور است گفت: در ایام تعطیلات نوروز اردوگاه فاطمه زهرا(س) سپاه استان بوشهر میزبان بیش از 200 هزار نفر از سراسر کشور بود.

 معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه اعزام راهیان نور دریایی و زمینی با کیفیت بالا انجام شد خاطر نشان کرد: در ایام تعطیلات نوروز بیش از 15 هزار نفر از استان بوشهر به اردوهای راهیان نور دریایی خارگ و زمینی خوزستان اعزام شدند.

انبارکی با قدردانی از پوشش رسانه‌ای صدا و سیما و خبرگزاری‌ها در اعزام راهیان نور بیان کرد: صدا و سیمای استان بوشهر برنامه 45 دقیقه‌ای راهیان نور تدوین و پخش کردند که از خدمات این رسانه و خبرگزاری‌ها که در اجرای این رزمایش بزرگ فرهنگی همکاری کردند تقدیر می‌شود.

انتهای پیام/م

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه