کد خبر : 97067تاریخ ثبت : 1397/1/19 13:19:42

۴۰ میلیارد ریال به راه دیلم بهبهان اختصاص یافت

سرپرست فرمانداری دیلم استان بوشهر گفت: ۴۰ میلیارد ریال اعتبار به منظور تکمیل جاده دیلم به بهبهان در استان خوزستان اختصاص یافت که از این میزان ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و مابقی از استان تامین شده است.

به گزارش "دانشجونیوز" ،محمد طاهری گفت: اعتبار تامین شده برای تکمیل حذف پیچ‌های خطرناک و باند دوم این محور با اولویت انتهای چهاربانده کنونی تا محدوده کوهستانی به طول هفت کیلومتر است که در سال جاری اجرایی می‌شود.

وی اضافه کرد: توسعه زیرساخت‌های این شهرستان ازجمله راه از مطالبه‌های بحق مردم این شهرستان است که در دستور کار قرار گرفت و با پیگیری‌های به عمل آمده نتایج خوبی بدست آمده است.

سرپرست فرمانداری دیلم اظهارکرد: در دیدار با مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و راه و شهرسازی استان بوشهر بر ضرورت تسریع در تامین اعتبار برای تکمیل محور دیلم به بهبهان تاکید و آنان درپیگیری تامین اعتبار آن مجدانه همکاری و تلاش کردند.

وی از استاندار و مدیران کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل ونقل استان بوشهر و نماینده حوزه انتخابیه در زمینه اهتمام و پیگیری تخصیص اعتبار برای راه دیلم به بهبهان قدردانی کرد.

انتهای پیام/م

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  روابط عمومی فدراسیون فوتبال مطرح کرد :واکنش فدراسیون به مطلب سایت مارکا درباره کی‌روش
  نه سیدجلال، نه وریا؛ قلی زاده خط خورد لیست نهایی تیم ملی اعلام شد
  آماده شوک‌آورترین خبر ورزشیبدترین پرسپولیسی که شاید شاهد آن باشید
  با حضور چهار استقلالی و دو پرسپولیسی تیم منتخب هفته بیست و هفتم لیگ برتر
  قدردانی شاگردان شروشور از پروفسور قهرمانی دوم چگونه برای برانکو خاطره شد ؟
  آرشیو