کد خبر : 97073تاریخ ثبت : 1397/1/19 10:15:42

غوغای قسمت ۱۷ پایتخت پنج/ یک حس مشترک و آشنا +تصاویر

وقتی حتی در یک فیلم و سریال تلوزیونی نیز ناموس ایرانی زیرچکمه داعشی قرار می گیرد، دیدن آن برای بسیاری قابل تامل نیست و البته این همان رمز و انگیزه ای است که بسیاری از مدافعان حرم را به سوریه کشاند.

به گزارش "دانشجونیوز" ،آخرین ساعات سریال پایتخت پنج صحنه های را به تصویر می کشد که هیجان، غیرت، نعمت امنیت، فداکاری مدافعان حرم و ... در مخاطبان گسترده خود زنده کرده است.

 وقتی حتی در یک فیلم و سریال تلوزیونی نیز ناموس ایرانی زیرچکمه داعشی قرار می گیرد، دیدن آن برای بسیاری قابل تامل نیست و البته این همان رمز و انگیزه ای است که بسیاری از مدافعان حرم را به سوریه کشاند.

در این میان واکنش کاربران فضای مجازی نیز به قسمت 17 پایتخت جالب و دیدنی است.

وحید یامین پور فعال رسانه‌ای درباره قسمت شنبه شب این سریال نوشت: سریال پایتخت هرچه به پایان نزدیکتر می‌شود، شور و هیجان بیشتری را به مخاطبان منتقل می‌کند.
 

مهدی محمدی در توئیتر خود درباره سریال پایتخت 5 نوشت:
 


 

سیدحسین نقوی حسینی در توییتر خود درباره سریال پایتخت 5 و تاثیر گذاری نوشت:

حسین کازرونی در خصوص جمله‌ای از شهید چمران و ارتباطش با سکانس تاثیرگذار سریال نوشت: «وقتی شیپور جنگ نواخته می‌شود مرد از نامرد مشخص می‌شود!» هرکی این قسمت #پایتخت۵ رو دیده میفهمه این جمله شهید چمران یعنی چی! معنی واقعی جنگ و مقاومت در برابر خون‌آشامان تاریخ؛ از کربلای حسینی تا کربلای فرزندان خمینی و خامنه‌ای!

امیر حسن‌شاهی هم با تقدیر از موسسه اوج برای چنین سروده دلنشینی نوشت: اَجر و قُرب ضربه‌ای که بر و بچه‌های #اوج به داعش زدن کمتر از مدافعان حرم نیست.

مهدی شیعه‌زاده هم در این مورد نوشت: بنظرم امشب قشنگ‌ترین چیزی که تو #پایتخت۵ نشون داده شد، حس نا امنی از جانب دشمنی بود که اگه تو سوریه جلوش رو نمیگرفتیم، باید تو همدان و کرمانشاه باهاش می‌جنگیدیم اون خرابه میتونست تو ایران باشه!

حمید رسایی درباره سریال پایتخت 5 و رشادت های مدافعان حرم در توییتر خود نوشت:
 

  

 

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  روابط عمومی فدراسیون فوتبال مطرح کرد :واکنش فدراسیون به مطلب سایت مارکا درباره کی‌روش
  نه سیدجلال، نه وریا؛ قلی زاده خط خورد لیست نهایی تیم ملی اعلام شد
  آماده شوک‌آورترین خبر ورزشیبدترین پرسپولیسی که شاید شاهد آن باشید
  با حضور چهار استقلالی و دو پرسپولیسی تیم منتخب هفته بیست و هفتم لیگ برتر
  قدردانی شاگردان شروشور از پروفسور قهرمانی دوم چگونه برای برانکو خاطره شد ؟
  آرشیو