کد خبر : 97079تاریخ ثبت : 1397/1/21 17:27:23

۳۳ باند سرقت در استان بوشهر منهدم شد

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به انهدام ۳۳ باند سرقت در استان بوشهر گفت: از این باندها که صورت حرفه‌ای اقدام به سرقت می‌‌کردند ۵۳۳ فقره سرقت کشف شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ،

بوشهر|33 باند سرقت در استان بوشهر منهدم شد

سردار خلیل واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر از افزایش کشف سرقت‌ها در استان خبر دادو اظهار داشت: سارقان در بخش‌های مختلف در کوتاه‌ترین زمان با تلاش پلیس شناسایی و  سرقت‌های آنان کشف می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه اولویت اصلی پلیس پیشگیری از جرم است تصریح کرد: برای جلوگیری از وقوع جرم مردم توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند.

  وی،کشف سرقت‌ها در سال 96 را  از کارنامه درخشانی  پلیس استان بوشهر دانست و خاطرنشان کرد: پارسال33 باند سرقت در استان بوشهر که به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کردند منهدم شد.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به  کشف 533 فقره از  باندهای  یاد شده افزود: در کنار دستگیری باندهای سرقت منازل، مغازه‌ها، لوازم داخل خودرو و کیف قاپی،  یک باند سرقت غیر بومی نیز که با خودروهای متعدد و پلاک‌های مسروقه بارها اقدام به سرقت در داخل استان و استان‌های همجوار می‌کرد در دام پلیس افتاد.

سردار واعظی با بیان اینکه این سارقان به 80 فقره سرقت از منازل اعتراف کردند افزود: از این باند سه دستگاه خودرو توقیف  و 10 نفر مال‌خر نیز شناسایی و دستگیر شد.

وی از اقتدار پلیس در برخورد با متخلفان و سارقان خبر داد و  تاکیدکرد: براساس ارزیابی‌های انجام شده بیش از 92 درصد سرقت‌های استان بوشهر در سال گذشته کشف شده است.

انتهای پیام/ش

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  در بیانیه دانشجویان دانشگاه پیام نور خورموج؛اصلاحاتی که از دین خارج است فتنه 88 را رقم می زند
  در بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج؛حماسه 9 دی تجلی عینی مردم سالاری دینی بود
  در بیانیه دانشجویان دانشکده کشاورزی دانشگاه خلیج فارس؛در فتنه 88 ، ملت ایران هزینه بی بصیرتی خواص را دادند
  آرشیو