کد خبر : 97079تاریخ ثبت : 1397/1/21 17:27:23

۳۳ باند سرقت در استان بوشهر منهدم شد

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به انهدام ۳۳ باند سرقت در استان بوشهر گفت: از این باندها که صورت حرفه‌ای اقدام به سرقت می‌‌کردند ۵۳۳ فقره سرقت کشف شد.

به گزارش "دانشجونیوز" ،

بوشهر|33 باند سرقت در استان بوشهر منهدم شد

سردار خلیل واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر از افزایش کشف سرقت‌ها در استان خبر دادو اظهار داشت: سارقان در بخش‌های مختلف در کوتاه‌ترین زمان با تلاش پلیس شناسایی و  سرقت‌های آنان کشف می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه اولویت اصلی پلیس پیشگیری از جرم است تصریح کرد: برای جلوگیری از وقوع جرم مردم توصیه‌های پلیس را جدی بگیرند.

  وی،کشف سرقت‌ها در سال 96 را  از کارنامه درخشانی  پلیس استان بوشهر دانست و خاطرنشان کرد: پارسال33 باند سرقت در استان بوشهر که به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کردند منهدم شد.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به  کشف 533 فقره از  باندهای  یاد شده افزود: در کنار دستگیری باندهای سرقت منازل، مغازه‌ها، لوازم داخل خودرو و کیف قاپی،  یک باند سرقت غیر بومی نیز که با خودروهای متعدد و پلاک‌های مسروقه بارها اقدام به سرقت در داخل استان و استان‌های همجوار می‌کرد در دام پلیس افتاد.

سردار واعظی با بیان اینکه این سارقان به 80 فقره سرقت از منازل اعتراف کردند افزود: از این باند سه دستگاه خودرو توقیف  و 10 نفر مال‌خر نیز شناسایی و دستگیر شد.

وی از اقتدار پلیس در برخورد با متخلفان و سارقان خبر داد و  تاکیدکرد: براساس ارزیابی‌های انجام شده بیش از 92 درصد سرقت‌های استان بوشهر در سال گذشته کشف شده است.

انتهای پیام/ش

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه