کد خبر : 97090تاریخ ثبت : 1397/2/2 14:14:58
با صدور بیانیه ای صورت گرفت:

خائنان همنوا با صهیونیسم در حال تخریب سپاه هستند/سپاه آماده چکاندن ماشه برای نابودی استکبار جهانی است

دنیا بداند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اقدام علیه استکبار جهانی با تمام قوا و به فرماندهی امام خامنه ای( مدظله العالی) لحظه ای دست از مجاهدت های خود نخواهد کشید و همچنان تشنه شنیدن دستور رهبری معظم انقلاب اسلامی برای چکاندن ماشه و نابودی صهیونیسم و آمریکای جنایت کار است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به مناسبت دوم اردیبهشت ،‌سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر بیانیه ای به شرح ذیل منتشر کرد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الذین آمنوا و الذین هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله اولئک یرجون رحمت الله و الله غفور رحیم

کسانی که ایمان آورده اند و آنان که مهاجرت کرده اند و در راه خدا جهاد نموده اند،به رحمت خدا امید دارند و خدا آمرزنده و مهربان است. (سوره بقره آیه 218 )

 

من از سپاه راضی هستم و نظرم برنمی گردد. « امام خمینی (ره) »

 

امروزه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حمیت ،دلاوری و هوشمندی خود سخن و ابتکار عمل علیه جبهه باطل ، لیبرال و توطئه گران داخلی و بیرونی را در دست گرفته و هویت خود را با تلاش های مستمر درعرصه های مختلف اعم از علمی ، فرهنگی ، اقتصادی ، سازندگی ،‌ دفاعی و افزایش توان موشکی به نمایش گذارده است و آنچنان در دل دشمنان وحشت انداخته که هیچ  به اصطلاح قدرتی در جهان بلاخص شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار جرأت تعدی و جسارت علیه جمهوری اسلامی را ندارد . یکی از وظایف سپاه پاسداران حفظ نظام و ارزش های انقلاب و دفاع جانانه از آرمان های انقلاب ، امام و رهبری است لذا جبهه خائن و و طن فروش لیبرال داخلی همنوا با صهیونیسم بین المللی دائماً به خیال خامشان در حال تخریب این نهاد انقلابی است.

آمریکایی ها و متحدان داخلی و خارجی آن به خوبی می دانند که ایران به یک قطب قدرتمند در منطقه و جهان تبدیل گشته و آن ها تمام سعی و تلاش خود را بر این گذاشتند که انقلاب ما را از صحنه خارج کنند اما نه تنها نتوانستند بلکه انقلاب ما الگویی برای عدالت خواهان و آزادی خواهان آزاده و به یک نظام قانونمند و پر طرفدار تبدیل گردید.

آن ها به خوبی می دانند انقلاب ایران، اسلام را در اختر و باختر حیات دیگر بخشید و اسلام سکوت ، بی تفاوت، سازش و سعودی را کنار زد و بدون بکارگیری از هیچکدام از ایسم های غرب مثل لیبرالیسم ،کاپیتالیسم ، ناسیونالیسم و .... پرچم قیام اسلامی را با ندای الله اکبر را به اهتزاز در آورد.

جمهوری اسلامی ایران با فرزندان برومند و دلیر خود در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آمریکا و عشاق داخلی و خارجی شیطان بزرگ نشان داد از او نمی ترسد و باجی هم به او نمی دهد و تا احقاق حق ملت های مستضعف و یاران راستین حضرت صاحب الزمان (عج) از نبرد خسته نمی شود.

خشم رئیس جمهور آمریکا و غرب زدگان برای این است که می بیند سپاه قدرت آن ها در منطقه را روز به روز بیشتر به تحلیل می برد و کشورهای منطقه را با تفکر امام خمینی (ره) آشنا و همراه خود ساخته است و هژمونی استکبار جهانی را به اضمحلال کشانده است.

فرزندان علی بن ابی طالب در لباس پاسداری از انقلاب اسلامی ، منافع آمریکا و مثلاً ابر قدرت ها را که در جهت استعمار و استثمار مردم مستضعف بوده و هست به خطر انداخته اند و زمینه تحولات سیاسی عمیق و حركت‌ها و سازمان و ساماندهی‌های سیاسی چشمگیری را در سطح منطقه و جهان فراهم آورده است.

 منافقین داخلی و خارجی که به غمزه غمازه و دلار آمریکایی مست و مدهوش گشته اند و از اینکه سپاه پاسداران پیام آور انقلاب در تمام ملل آزاده جهان گردیده  و با تمام قدرت دربرابر خباثت های آنان ایستاده و دنیای نفوذی ها را کن فیکون کرده است حیران ، سرگشته و دندان های خود را بهم ساییده و نفرت وجودشان را فرا گرفته است و بهترین کار را در ایجاد اختلاف و تفرقه افکنی می بینند .

دنیا بداند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اقدام علیه استکبار جهانی با تمام قوا و به فرماندهی امام خامنه ای( مدظله العالی) لحظه ای دست از مجاهدت های خود نخواهد کشید و همچنان تشنه شنیدن دستور رهبری معظم انقلاب اسلامی برای چکاندن ماشه و نابودی صهیونیسم و آمریکای جنایت کار است.

 سپاه مورد رضایت امام خمینی (ره) بود همچنان که فرمودند به هیچ وجه نظرم از سپاه بر نمی گردد و حال یار راستین امام خامنه ای و زمینه ساز احیای تمدن نوین اسلامی و ایجاد جامعه آرمانی مهدوی در جهان بوده و مقدمات ظهور حضرت بقیة الله الاعظم(عج) را فراهم می کند و در خط مقدم علمی ، فرهنگی و سیاسی علیه آخرت فروشان زمانه در حال نبرد است.

مزدوران آمریکایی صهیونیستی در داخل کشور به خیال خامشان می توانند سرداران برومند سپاه اسلام را با توطئه های بین المللی و داخلی وادار به سازش و تسلیم کنند و مقاومت ایران اسلامی را فرو ریزند اما بحول و قوه الهی روز به روز جمهوری اسلامی در عرصه های علمی و فناوری و تسلیحاتی پیشرفت خواهد کرد و سپاهیان اسلام بشارت پیروزی قطعی و نهایی را می دهند.

بسیجیان استان بوشهر  ضمن گرامی داشت دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) ، بار دیگر به نوچه های استکبار اعلام می کنند که با پیروی از فرامین امام خامنه ای برای نابودی و در هم شکستن صهیونیسم جهانی لحظه ای از همراهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی غافل نخواهند شد و در این مسیر سیره شهادت گونه ائمه معصومین (علیهم السلام) را سرلوحه خود قرار می دهند.

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه
بیانیه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان؛برجام، آش نخورده و دهن سوخته ای که دولت به کام ملت ریخت
بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر خطاب به مجمع تشخیص مصلحت نظام؛تصویب CFT اعتماد دوباره به ناقضان برجام است
بیانیه دانشجویان تنگستان به مناسبت روز دانشجو؛عده ای قصد انحراف جنبش دانشجویی به سمت غرب را دارند
آرشیو