کد خبر : 97090تاریخ ثبت : 1397/2/2 14:14:58
با صدور بیانیه ای صورت گرفت:

خائنان همنوا با صهیونیسم در حال تخریب سپاه هستند/سپاه آماده چکاندن ماشه برای نابودی استکبار جهانی است

دنیا بداند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اقدام علیه استکبار جهانی با تمام قوا و به فرماندهی امام خامنه ای( مدظله العالی) لحظه ای دست از مجاهدت های خود نخواهد کشید و همچنان تشنه شنیدن دستور رهبری معظم انقلاب اسلامی برای چکاندن ماشه و نابودی صهیونیسم و آمریکای جنایت کار است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به مناسبت دوم اردیبهشت ،‌سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر بیانیه ای به شرح ذیل منتشر کرد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الذین آمنوا و الذین هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله اولئک یرجون رحمت الله و الله غفور رحیم

کسانی که ایمان آورده اند و آنان که مهاجرت کرده اند و در راه خدا جهاد نموده اند،به رحمت خدا امید دارند و خدا آمرزنده و مهربان است. (سوره بقره آیه 218 )

 

من از سپاه راضی هستم و نظرم برنمی گردد. « امام خمینی (ره) »

 

امروزه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حمیت ،دلاوری و هوشمندی خود سخن و ابتکار عمل علیه جبهه باطل ، لیبرال و توطئه گران داخلی و بیرونی را در دست گرفته و هویت خود را با تلاش های مستمر درعرصه های مختلف اعم از علمی ، فرهنگی ، اقتصادی ، سازندگی ،‌ دفاعی و افزایش توان موشکی به نمایش گذارده است و آنچنان در دل دشمنان وحشت انداخته که هیچ  به اصطلاح قدرتی در جهان بلاخص شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار جرأت تعدی و جسارت علیه جمهوری اسلامی را ندارد . یکی از وظایف سپاه پاسداران حفظ نظام و ارزش های انقلاب و دفاع جانانه از آرمان های انقلاب ، امام و رهبری است لذا جبهه خائن و و طن فروش لیبرال داخلی همنوا با صهیونیسم بین المللی دائماً به خیال خامشان در حال تخریب این نهاد انقلابی است.

آمریکایی ها و متحدان داخلی و خارجی آن به خوبی می دانند که ایران به یک قطب قدرتمند در منطقه و جهان تبدیل گشته و آن ها تمام سعی و تلاش خود را بر این گذاشتند که انقلاب ما را از صحنه خارج کنند اما نه تنها نتوانستند بلکه انقلاب ما الگویی برای عدالت خواهان و آزادی خواهان آزاده و به یک نظام قانونمند و پر طرفدار تبدیل گردید.

آن ها به خوبی می دانند انقلاب ایران، اسلام را در اختر و باختر حیات دیگر بخشید و اسلام سکوت ، بی تفاوت، سازش و سعودی را کنار زد و بدون بکارگیری از هیچکدام از ایسم های غرب مثل لیبرالیسم ،کاپیتالیسم ، ناسیونالیسم و .... پرچم قیام اسلامی را با ندای الله اکبر را به اهتزاز در آورد.

جمهوری اسلامی ایران با فرزندان برومند و دلیر خود در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آمریکا و عشاق داخلی و خارجی شیطان بزرگ نشان داد از او نمی ترسد و باجی هم به او نمی دهد و تا احقاق حق ملت های مستضعف و یاران راستین حضرت صاحب الزمان (عج) از نبرد خسته نمی شود.

خشم رئیس جمهور آمریکا و غرب زدگان برای این است که می بیند سپاه قدرت آن ها در منطقه را روز به روز بیشتر به تحلیل می برد و کشورهای منطقه را با تفکر امام خمینی (ره) آشنا و همراه خود ساخته است و هژمونی استکبار جهانی را به اضمحلال کشانده است.

فرزندان علی بن ابی طالب در لباس پاسداری از انقلاب اسلامی ، منافع آمریکا و مثلاً ابر قدرت ها را که در جهت استعمار و استثمار مردم مستضعف بوده و هست به خطر انداخته اند و زمینه تحولات سیاسی عمیق و حركت‌ها و سازمان و ساماندهی‌های سیاسی چشمگیری را در سطح منطقه و جهان فراهم آورده است.

 منافقین داخلی و خارجی که به غمزه غمازه و دلار آمریکایی مست و مدهوش گشته اند و از اینکه سپاه پاسداران پیام آور انقلاب در تمام ملل آزاده جهان گردیده  و با تمام قدرت دربرابر خباثت های آنان ایستاده و دنیای نفوذی ها را کن فیکون کرده است حیران ، سرگشته و دندان های خود را بهم ساییده و نفرت وجودشان را فرا گرفته است و بهترین کار را در ایجاد اختلاف و تفرقه افکنی می بینند .

دنیا بداند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اقدام علیه استکبار جهانی با تمام قوا و به فرماندهی امام خامنه ای( مدظله العالی) لحظه ای دست از مجاهدت های خود نخواهد کشید و همچنان تشنه شنیدن دستور رهبری معظم انقلاب اسلامی برای چکاندن ماشه و نابودی صهیونیسم و آمریکای جنایت کار است.

 سپاه مورد رضایت امام خمینی (ره) بود همچنان که فرمودند به هیچ وجه نظرم از سپاه بر نمی گردد و حال یار راستین امام خامنه ای و زمینه ساز احیای تمدن نوین اسلامی و ایجاد جامعه آرمانی مهدوی در جهان بوده و مقدمات ظهور حضرت بقیة الله الاعظم(عج) را فراهم می کند و در خط مقدم علمی ، فرهنگی و سیاسی علیه آخرت فروشان زمانه در حال نبرد است.

مزدوران آمریکایی صهیونیستی در داخل کشور به خیال خامشان می توانند سرداران برومند سپاه اسلام را با توطئه های بین المللی و داخلی وادار به سازش و تسلیم کنند و مقاومت ایران اسلامی را فرو ریزند اما بحول و قوه الهی روز به روز جمهوری اسلامی در عرصه های علمی و فناوری و تسلیحاتی پیشرفت خواهد کرد و سپاهیان اسلام بشارت پیروزی قطعی و نهایی را می دهند.

بسیجیان استان بوشهر  ضمن گرامی داشت دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) ، بار دیگر به نوچه های استکبار اعلام می کنند که با پیروی از فرامین امام خامنه ای برای نابودی و در هم شکستن صهیونیسم جهانی لحظه ای از همراهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی غافل نخواهند شد و در این مسیر سیره شهادت گونه ائمه معصومین (علیهم السلام) را سرلوحه خود قرار می دهند.

 

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه