کد خبر : 97095تاریخ ثبت : 1397/2/5 18:06:57
در اعیاد شعبانیه انجام می شود

اهداء جهیزیه 35میلیون ریالی کالای ایرانی به 278 نوعروس بوشهری

قائم مقام امورشعب سازمان مردم نهاد موسسه خیریه آبشارعاطفه های استان بوشهر گفت: این هدایایی که در قالب جهیزیه به نوعروسان واگذار می شود معادل 35 میلیون ریال که در مجموع 278 جهیزیه هشت میلیارد و 340میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

به گزارش "دانشجونیوز" ، به نقل از سپاس؛ استان بوشهر یکی از فعال ترین استان ها در حوزه خیریه و ترویج فرهنگ ازدواج آسان است که سالانه با همکاری موسسه های خیریه مراسم ازدواج آسان در شهرستانها برگزار می شود.

مراسم های ازدواج آسان با حضور اهالی مناطق کم برخوردار برگزار می شود کارگاه های ازدواج آسان و ترویج فرهنگ اسلامی برگزار می شود که تا کنون بسیاری از جوانان توانسته اند با استفاده از این طرح زندگی مشرک بسیار خوبی را تشکیل دهند.

امسال نیز همزمان با تولد دوازدهمین اختر تابناک امامت و ولایت خیریه آبشار عاطفه های استان بوشهر با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) اقلام اولیه زندگی  که 278  جهیزیه است آماده و در اعیاد شعبانیه به نو عروسان اهداء خواهد شد.

باید در این کار خیر همه دستگاه های اجرایی بخصوص متولیان فرهنگی  در راس باشند تا این فرهنگ ناب محمدی به نسل های آینده منتقل شود.

اهداء 35میلیون ریال جهیزیه به 278 نوعروس

لیلا رزمجو قائم مقام امورشعب سازمان مردم نهاد موسسه خیریه آبشارعاطفه های استان بوشهر در گفت و گو با سپاس اظهار کرد: اقلام اولیه زندگی که بیش از 278 مورد است تهیه و تا پایان اعیاد شعبانیه در شهر های بوشهر، برازجان، گناوه، کاکی، خورموج، دیر، شُنبه، تنگ ارم، آبپخش، شبانکاره، سعدآباد، کلمه، دلوار و اهرم توزیع می شود.


رزمجو گفت: این هدایایی که در قالب جهیزیه به نوعروسان واگذار می شود معادل 35 میلیون ریال  که در مجموع 278 جهیزیه هشت میلیارد و 340میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.


وی افزود: موسسه خیریه آبشار عاطفه های امام رضا (ع) با سابقه 4 ساله تا کنون در 10 شهرستان استان تاسیس شده است و ریشه کن کردن فقر و محرومیت از مهمترین اهداف این سازمان است.

این حامی نیازمندان در استان بوشهر عنوان کرد:  در ایام مختلف ویژه برنامه های ازدواج آسان در سطح استان بوشهر برگزار می شود که هرساله به مناسبت میلاد امام زمان(ع)، میلاد امام رضا(ع) و ولادت حضرت زینب کبری (س) اقلام خریداری و در یک مانور اهداء می شوند.


رزمجو افزود: خیرین و نیکوکارانی که علاقه مند در مشارکت این امر حسنه هستند می توانند به دفاتر شعب موسسه خیریه آبشار عاطفه های در سراسر استان مراجعه و در این امر شرکت کنند.

نیکوکاران می توانند با ارسال کمک های خداپسندانه خویش، این خیریه را در پیشبرد هدف های والای انسان دوستانه و کمک به مستمندان و حل مشکل ازدواج جوانان نیازمند کمک کنند.

 

 

 

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه